KOBIECE BIZNESY ODMIENIAJĄ ŚWIAT

2 przesłania pełne mocy

twoja wewnętrzna moc

Anioły nie są po to, żeby żyć twoim życiem i mówić ci, co masz robić.  To twoje życie! Anioły są cały czas przy tobie, żeby cię wspierać, kochać i otulać. Od czasu do czasu, zwłaszcza w momentach, kiedy czujesz się wyjątkowo zagubiona i bezsilna przychodzą do ciebie, żeby ci przypomnieć kim naprawdę jesteś.

Być może nie dostrzegasz anielskich znaków albo ich nie rozumiesz. Nie przejmuj się tym jednak. Anioły ciągle powtarzają, że traktujemy życie za bardzo serio i  że ciągle znajdujemy powody, żeby się o coś obwiniać. Coś w tym jest prawda?

Jeżeli właśnie przytaknęłaś i  złapałaś się na tym, że zaczynasz się obwiniać nawet o to, że się obwiniasz, to mam dla ciebie dobrą wiadomość. Zauważyłaś i zrozumiałaś coś ważnego!!! To pierwszy krok do tego, żeby coś zmienić.

Każdy dzień,  każda chwila – również ta obecna jest dobra, żeby zacząć wszystko od nowa. Dopóki oddychasz na nic nie jest za późno.

Nie rozumiesz anielskich znaków? Nic nie szkodzi. Jeżeli będziesz miała coś usłyszeć i zrozumieć Anioły znajdą sposób, żeby do ciebie dotrzeć. Twoim zadaniem jest prosić o znaki i ufać, że je otrzymasz. Jak? To już zadanie Aniołów.

Jak myślisz dlaczego trafiłaś na tego bloga i czytasz właśnie te słowa?  Dlaczego teraz, dziś, w tej chwili? Jakie pytanie, problem, czy zmartwienie jest teraz w twojej głowie? Jakich odpowiedzi, słów, motywacji szukasz? Może próbujesz coś zrozumieć, dowiedzieć się dlaczego? Dlaczego coś cię spotkało, coś ci się przytrafiło?

Czytaj dalej i sprawdź, czy znalazłaś swoją odpowiedź,  czy zrozumiałaś, czy wyjdziesz pokrzepiona.

Oto twoje wiadomości:

Anioły pragną, żebyś wiedziała, że masz moc w sobie.

Możesz być kim chcesz, robić, co chcesz. Jesteś twórcą. Naprawdę.  Nie szukaj na zewnątrz, tego co od samego początku masz w sobie. Dlaczego wydaje ci się, że inni ludzie będą wiedzieli lepiej, co jest dobre dla ciebie? Dlaczego swoich odpowiedzi szukasz  poza sobą? Wiedz, że kiedy ciągle pytasz, co masz robić, jak postąpić, kiedy ciągle szukasz poza sobą swoich odpowiedzi oddajesz swoją moc.

Wysyłasz do wszechświata wiadomość, że jesteś bezsilna i bezradna, nie wiesz co robić, nie potrafisz zadbać o siebie, ani się ochraniać.  Zupełnie nie wiesz, co zrobić z własnym życiem.  I wiesz co? Dokładnie tak się dzieje. Stajesz się ofiarą własnych przekonań. Podświadomie tworzysz takie sytuacje w swoim życiu, przyciągasz takich ludzi i wydarzenia, które potwierdzają twoje przekonanie o bezsilności.

Mało tego takie sytuacje będą się powtarzały w twoim życiu, dopóki nie zrozumiesz i nie przypomnisz sobie, że jesteś twórcą i masz moc. Czasami pytasz nas Anioły – dlaczego nie ma nas przy tobie wtedy, kiedy dzieje ci się krzywda. Jesteśmy. Zawsze jesteśmy. Nie możemy jednak powstrzymać cię od przerobienia lekcji, którą sama przyciągnęłaś. Nie możemy ingerować w twoje decyzje. Masz wolną wolę i prawo decydowania o sobie. Jeżeli wybierasz bezsilność, to właśnie tego doświadczasz. Te lekcje mogą być trudne, ale może takich właśnie potrzebujesz, żeby zrozumieć i żeby sobie przypomnieć.

Nie możemy odebrać ci szansy na to, żebyś przypomniała sobie o swojej mocy. Jesteśmy przy tobie, żeby cię wspierać – zawsze. Sama jednak masz w sobie ogromną moc.  Pamiętaj, że przychodząc na świat zostałaś wyposażona we wszystko, co jest ci potrzebne, żeby żyć spełnionym życiem. Jesteś potężnym twórcą, a może nawet twórczynią 🙂 Nie potrzebujesz, żeby ktoś robił cokolwiek za ciebie, żeby dawał ci gotowe odpowiedzi, ani nawet, żeby cię ochraniał!

Kiedy wchodzisz na wysokie wibracje – jesteś szczęśliwa, spełniona i pewna siebie żadne niskie wibracje nie mają do ciebie dostępu. Nic złego nie może cię spotkać. Znasz powiedzenie, że na pochyłe drzewo wszystkie kozy wchodzą? Nie bądź pochyłym drzewem. Wyprostuj się, a nic i nikt na ciebie „nie wejdzie”. Zdecyduj czego pragniesz i podejmij pierwsze kroki w stronę realizacji swojego celu. Chętnie usuniemy wszelkie przeszkody i postawimy na twojej drodze odpowiednich ludzi, czy okoliczności. Zdecyduj jednak i uwierz, że możesz, że potrafisz, że masz moc. Jesteśmy twoją armią, ale to ty przewodzisz.

Anioły chcą, żebyś wiedziała też, że masz miłość w sobie.

prawdziwa definicja miłości

Dlaczego szukasz miłości na zewnątrz? Desperacko rozglądasz się za swoją drugą połową. Myślisz, że pojawi się w twoim życiu i wypełni je miłością, radością i szczęściem? Dlaczego swoje dobre samopoczucie uzależniasz od tego, czy ta osoba w twoim życiu jest, czy nie, czy traktuje cię dobrze, czy nie?

Nie tędy droga. Miłość to nie to samo, co relacje, związki.  

Miłość to piękne pole boskiej energii wibrujące na wysokich częstotliwościach, to niekończące się źródło.

Związek, relacja to nie miłość. Relacja pozwala ci wyrażać miłość! Miłość, którą masz w sobie. Jakość tej relacji zależy od tego, jak bardzo otwierasz się na miłość.

Druga osoba nie może wypełnić twojej pustki.  Wypełnij swoje serce miłością, a druga połowa sama się znajdzie. Miłość przyciąga miłość. W sposób naturalny, bez wysiłku.

Miłość jest wyborem.  Nie myśl, że musisz czekać na kogoś lub na coś, żeby odczuwać miłość. Nie czekaj, aż miłość wybierze ciebie. Ty sama wybierz miłość. Możesz zrobić to w każdym momencie życia.

Dlaczego szukasz miłości gdzieś na zewnątrz skoro masz swój własny kontener na miłość? Przecież sama pochodzisz z miłości. Jesteś miłością. Nikt nie może ci tego zabrać, ani ofiarować. Zrozum, że twoja miłość jest tylko twoja. Jest jak ocean. Każda wyjątkowa osoba w twoim życiu jest jak wiatr, który wzburza spokojne wody oceanu.

Woda w ocenia była już wcześniej. Wiatr jedynie ją poruszył. Kiedy wiatr ustanie woda nadal tam będzie – tylko, że spokojna. Rozumiesz?

Ludzie nie dają ci miłości. Oni jedynie wzbudzają w tobie miłość, którą już w sobie masz.

Tym samym nikt nie może ci miłości zabrać – może, co najwyżej przestać być twoim wiatrem.

Chcesz poczuć moc miłości, którą masz w sobie? Skup się na chwilę na swoim sercu. Przenieś tam całą swoją uwagę. Poczuj tę cudowną energię, jak  wypełnia całe twoje ciało i umysł. Czujesz? Ona tam jest. Nie szukaj już dalej.

 

Kiedy ciągle szukasz na zewnątrz swoich odpowiedzi,  kiedy wydaje ci się, że sama niewiele możesz, że nie potrafisz i nie masz na nic wpływu dokładnie tak się dzieje. Anioły pragną ci pomagać i wspierać cię na twojej drodze, ale pragną także, żebyś była świadoma swojej mocy! Nie chcą ci jej odbierać. Chcą też, żebyś wiedziała, że jesteś idealną istotą stworzoną z miłości podobnie, jak one.

 

I jak?  Znalazłaś to, czego szukałaś?

Wiesz już dlaczego Anioły cię tutaj przysłały?

Zostaw ślad po sobie w komentarzu.

 

Z radością spisałam te słowa

*********

 

 

 

63 odpowiedzi na „2 przesłania pełne mocy”

 1. Awatar Beata
  Beata

  Piękne i prawdziwe. Ale jakże trudne do zrealizowania gdy się ma mało wiary w siebie. To teks od którego nalezy zaczynać każdy dzień. Dziękuje

  1. Awatar Ania
   Ania

   Po to właśnie mamy Anioły, żeby nam przypominały, jak wspaniałymi istotami jesteśmy.

 2. Awatar Krystyna

  Piękny wpis Aniu. Dziękuję z całego serca

  1. Awatar Ania
   Ania

   Dziękuję Krysiu. Cieszę się, że poruszył tyle serc.

 3. Awatar kasia
  kasia

  tak to znamienne, że wlaśnie dziś , teraz trafiłam na Twojego bloga i przeczytałam te słowa:)nic nie dzieje się bez przyczyny

  1. Awatar Ania
   Ania

   Cieszę się Kasiu, że znalazłaś to, czego szukałaś.

 4. Awatar Justyna
  Justyna

  Dziękuję! To było to co potrzebowałam usłyszeć 🙂

  1. Awatar Ania
   Ania

   Dziękuję Justyno za Twój komentarz. Ja też czasami potrzebuję usłyszeć choćby jedno zdanie od osób, które tutaj trafiają 🙂

 5. Awatar Marta
  Marta

  Bardzo mi się podoba to co przeczytałam, dodaje wiary i otuchy. Ja osobiście bardzo lubię odczytywać znaki z otoczenia, to świetna zabawa, szkoda ze tak późno sie o tym dowiedziałam.

  1. Awatar Ania
   Ania

   Marto na wszystko jest odpowiedni czas i pora. Przeczytałśa dokładnie w tym momencie, w którym powinnaś.

 6. Awatar Agnieszka

  Witaj Aniu,
  dla mnie to, że znalazłam się na Twoim blogu to jak zwykle potwierdzenie od Aniołów, że wszystko jest dobrze, że jestem na właściwej drodze . Jak zwykle czule się uśmiecham w takich momentach 🙂
  Serdeczności dla Ciebie i ukłony za Twoją piękną pracę i wspaniały blog 😉

  1. Awatar Ania
   Ania

   Dziękuję Agnieszko!!!
   Szukałąś potwierdzenia i Anioły przysłąły Cię do mnie 🙂
   Ostatnio sporo duszyczek do mnie ślą, a ja czuję się zaszczycona!! Cieszę się, że jesteś!

 7. Awatar Natalia
  Natalia

  Dziękuję za piękne słowa trafiające prosto do serca ?

  1. Awatar Ania
   Ania

   Proszę bardzo 🙂

 8. Awatar Dana
  Dana

  Dziekuje z calego serca, tego wlasnie teraz, w tej chwili potrzebowalam uslyszec, znalazlam odpowiedz na moje rozterki, dziekuje

  1. Awatar Ania
   Ania

   i tak właśnie działąją Anioły – podsyłają wszystko w odpowiednim miejscu i czasie 🙂

 9. Awatar Adam
  Adam

  WSPANIALY TEXT , pomimo ze opowiadaja same panie ja juz wiekowy a w sercu ciagle maj tez potrzebuje milosci prawdziwej bo tylko to sie liczy w zyciu.

  1. Awatar Ania
   Ania

   Dziękuję 🙂 Wszyscy potrzebujemy miłości 🙂

 10. Awatar Marlena
  Marlena

  ? przepiękny tekst ? dziękuję bardzo ? życzę samych przychylnych wiatrów w życiu ☺

  1. Awatar Ania
   Ania

   z serca dziękuję

 11. Awatar Dorota Łozińska
  Dorota Łozińska

  Dziekuje 🙂

  1. Awatar Ania
   Ania

   proszę 🙂

 12. Awatar Małgosia
  Małgosia

  Twój tekst bardzo mi pomógł zrozumieć pewne sprawy. Dziękuję:)

 13. Awatar Iwona

  Wczoraj zwracałam się z prośba do Aniołów i ogromnie mi pomogły. Dzień który zaczął się od problemów cudownie się zakończył. Rano znalazłam piórko w kuchni na stole, malutkie ale piękne. Wieczorem o 21,12 zaczełam czytać te stronę Ani. Ktoś na facebooku umieścił sprawdź co oznaczają liczby anielskie i sprawdziłam

  1. Awatar Ania
   Ania

   Tak właśnie działają Anioły 🙂

 14. Awatar maria
  maria

  Bardzo dziekuje Aniu za Twoje i Aniolow wsparcie.Znalazlam posty gdy bylam w psychicznym dolku.Nie moglam uwierzyc jak bardzo pomogly!!! Najwiecej znakow znajduje gdy pracuje nad soba.
  Jestes wspaniala

  1. Awatar Ania
   Ania

   Bardzo się cieszę i dziękuję.

 15. Awatar Dorota
  Dorota

  Dziękuję droga Aniu. Ja też trafiłam na ten blog nie bez powodu. Właśnie jestem na rozstaju dróg i zastanawiam się w którą stronę mam się udać. Wczoraj i dziś zaczęły mnie prześladować trójki. Nie wiedziałam co to może znaczyć i w taki oto sposób trafiłam tutaj. Czekam na dalsze znaki z nadzieją że Aniołowie pomogą mi podjąć właściwą decyzję. Dziękuję ❤️

 16. Awatar Marzenna

  Podnoszące na duchu są te wpisy. Jestem na rozdrożu, sama wychowuje niepełnosprawna córkę, opiekuje się od 3 lat 13 letnia wnuczka i są chwile że mam dość ciągły brak pieniedzy, brak wsparcia. Codziennie mówię sobie jutro będzie nowy dzień lepszy, może kiedyś ?. Dziękuję za optymizm.

 17. Awatar Zuza

  To ja opowiem Ci swoją historię. Od jakiegoś czasu czuje się bardzo samotna, długo jestem sama po nieudanym związku i czuję że chciałabym znowu kochać. Dodatkowo zakochalam się ale relacja nie idzie na przód. W dzień który mialam największego dola zjawiła się moja najlepsza przyjaciółka i opowiedziała mi o aniołach o tym jakie dają znaki i ze możemy je prosić o wszystko. Na drugi dzień zdecydowałam że dobrze, porozmawiam ze swoim aniołem chociaz czulam się dziwnie, jeszcze w ten sam dzień chcialam coś podnieść z podłogi a jak podniosłam się to zobaczyłam że do mojego palca wskazującego przykleilo się małe białe piórko… Dzisiaj znowu czulam niepokój i jakaś chec nawiązania relacji z moim Aniołem przez tydzień mowilam do niego ale czulam się nadal trochę dziwnie. I dzisiaj mówiąc mu znowu o tym ze tak bardzo chciałabym kochać trafiam na ten tekst! 🙂

  1. Awatar Ania
   Ania

   Nie ma przypadków 🙂 Cieszę się, że tu trafiłaś. Po śladach, a raczej po piórkach 🙂

 18. Awatar Renata

  Cała prawda <3 cieszę się i dumna jestem z siebie że w końcu to zrozumiałam <3 i moje życie zmieniło się o 1050 stopni na lepsze , czasem o tym zapominam , ale na moje szczęście mam Aniołki te ziemskie i te niebiańskie które gdy trzeba przypominają mi o tym że jestem Miłością i z Miłości pochodzę Dziękuję z wdzięcznością <3 Samych Cudowności Wam wszystkim życzę <3

 19. Awatar Agnieszka

  Dziękuje Aniu! Ostatni tydzień był dla mnie bardzo ciężki. Przepełniony złymi wiadomościami, strachem, lękiem, niepokojem i bezsilnością. Staram się być silna i proszę Anioły o wsparcie i znaki. I Twój post to właśnie taki znak. Dziękuje ♥️?♥️?

 20. Awatar urszula norek
  urszula norek

  Dziekuje Aniu…to bylo piekne…? wysylam duzo cieplej milosci do Ciebie…dziekuje ze jestes…moja przewodniczka

 21. Awatar Ania
  Ania

  To prawda, zawsze Anioły pojawiają się w odpowiednim momencie naszego zycia❤️ nic więcej nie trzeba… ❣️? Dziękuję ❤️??

 22. Awatar Meg
  Meg

  Te słowa były mi dziś bardzo potrzebne.Dziękuję:)

 23. Awatar Joanna
  Joanna

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 24. Awatar Katarzyna
  Katarzyna

  Cieszę się,że mogłam przeczytać ten tekst.Jest bardzo motywujący i trafiony do osób zagubionych,po różnych życiowych porażkach m.innymi do mnie.Bardzo mądre słowa,które wezmę sobie do serca.Dziękuję.

  1. Awatar Ania
   Ania

   bardzo się cieszę i dziękuję za te słowa

 25. Awatar LUKASZ
  LUKASZ

  ❤️❤️❤️

 26. Awatar Beata

  Dziękuję ❤
  W odpowiednim momencie Anioły wysłały mi wiadomość…

 27. Awatar andrzej adamczyk
  andrzej adamczyk

  dzieki tym pieknym slowom wraz z partnerka zrozumielismy istote bycia tu i teraz i bardzo nas to zmotywowalo do pracy nad wlasnymi istotami

 28. Awatar Bożena
  Bożena

  Z Miłością i Wdzięcznością ❣️

 29. Awatar Bożena
  Bożena

  Aniu dziękuję ale tak bardzo boli zaufanie komuś i i nagła zmiana tej osoby

 30. Awatar Ada

  Kładąc się wczoraj spać poprosiłam Anioły o znak. Dziś czytam ten wpis. Wcześniej dostałam znak 1818. Jestem wdzięczna.

  1. Awatar Ania
   Ania

   Tak to działa właśnie. Wspaniale, że poprosiłaś i byłaś otwarta na otrzymywanie.

 31. Awatar Betty
  Betty

  to niesamowite dzisiaj zaczęłam myśleć o miłości o jej braku a tutaj jakby odpowiedz na to co dzisiaj pytałam. Dziękuję

  1. Awatar Ania
   Ania

   tak to pięknie działa 🙂

 32. Awatar Anna
  Anna

  Właśnie tego potrzebowałam i potrzebuję pomocy od Aniołów aby mnie prowadziły.Dziękuje.??

 33. Awatar Marcin
  Marcin

  Piękne słowa i prawdziwe , dokładnie takie słowa chciałem dzisiaj usłyszeć❤️

  1. Awatar Ania
   Ania

   Bardzo się cieszę

 34. Awatar Robert

  Oprócz mojego Anioła Stróża, spotkałem innego mojego Anioła, który mnie natchnął, do zmian wewnętrznych. Życie jest piękne. Jestem szczęśliwy. Obecnie spotykam na mojej drodze samych dobrych i życzliwych ludzi. Moje Serce pozdrawia Twoje Serce. Powodzenia.

 35. Awatar Ludwika

  A ja wierzę w anioły, ciągle ich proszę o opiekę nad moją rodziną,zwłaszcza małymi wnukami.Jak proszę o znak to go otrzymuję.To że tu trafiłam to też znak.Bardzo dziękuję.

 36. Awatar Przemek
  Przemek

  Trafiłem tu rzeczywiście w chwilę po rozstaniu z najcudowniejszą kobietą jaką znam. Zaraz po rozmowie mój smutek dziwnie koiło poczucie jakiegoś spokoju. Potem stronka sama się znalazła. Przypadkiem. Przeczytałem. Mimo, że to o kobiecie pisane przez kobietę. Zrozumiałem, że moje własne słowa „Aniele Stróżu, mój Święty opiekunie..” mogły być tym o czym tu pisane. Czy zrozumiałem.. nie jestem pewny. Czy uwierzyłem. Bardziej nie. Na pewno nie na pokaz. Ale na pewno poczucie spokoju mam teraz większe. Mimo, że w oczach dalej łzy.. ale to przez Wiatr. Ten Wiatr.

 37. Awatar Aleksandra

  Od bardzo długiego czasu wydaje mi się że ktoś rzucił urok na mnie. Wszystko idzie nie tak. Od tygodnia gorliwie co nic modlę się do Boga, do swojego Anioła Stróża, do wszystkich Świętości. Doły powoli przechodzą, samopoczucie jednak nadal kiepskie aż tu ni z gruszki ni z pietruszki ten blog. Gdy czytałam słowa o swoim Aniele i o tym że to JA i wyłącznie JA jestem odpowiedzialna za swoje życie coś jakby zadzwoniło w mojej głowie. Dlaczego wszystko staram się robić pod dyktando innych? Dlaczego dążę do tego by być taką matką jaką jest moja mama? Dlaczego chcem być idealną dla otoczenia? Dlaczego poświęcam niejednokrotnie swoje dzieci i rodzinę by za wszelką cenę ciągle komuś pomagać? Może właśnie w tym tkwi mój problem…..? Wszyscy i wszystko najważniejsze a moje życie i JA na szarym końcu. Może też dlatego nic mi nie wychodzi…..? Bo to co mnie dotyczy robię „po łebkach” z braku czasu dla siebie, bo inni najważniejsi…. 🙁

 38. Awatar Ewa
  Ewa

  Jak dla mnie w idealnym czasie i momencie potrzebowałam takiej otuchy? dziękuje❤️❤️

 39. Awatar Kocie opowieści współczesnej czarownicy
  Kocie opowieści współczesnej czarownicy

  Aniu jesteś cudowna.Dziękuję Ci za te słowa.Powtórzę za całą resztą,że właśnie tych słów potrzebowałam a że nic się nie dzieje przypadkiem odebrałam za Twoim pośrednictwem komunikat od moich skrzydlatych przyjaciół.Dziękuję Dziękuję Dziękuję.Miłość i Moc za moją ukochaną Wiedźmą pozwolę sobie powtórzyć

  1. Awatar Ania
   Ania

   No nie przez przypadek to było zapewne. Cieszę się i dziękuję. Miłość i Moc

 40. Awatar Asia

  Jak Ja dziś tego potrzebowałam ! Dziękuję ! Jak mnie znalazły ? Skąd wiedziały ? Nie mam już sił ale czytając to odnajduje kolejną podporę …

  1. Awatar Ania
   Ania

   one zawsze wiedzą 🙂

 41. Awatar Kamila

  Dziękuję za ten wpis. Wiele mi dał. „Ludzie nie dają ci miłości. Oni jedynie wzbudzają w tobie miłość, którą już w sobie masz”. ❤

 42. Awatar Moni
  Moni

  To jest niesamowite,co ja tu przeczytalam. To jest dla mnie, na teraz! Wzruszyłam się. Dziękuję za ten wpis.
  Ktoś mi ostatnio powiedział,żw Anioły mają na imię Ania.
  Taaak znalazlam to czego szukalam.
  Dziekuję z calego serca za ten wpis?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.