2020 z lekkością żegnam, 2021 z radością witam

nowy rok 2021

2020 z lekkością żegnam, 2021 z radością witam

Rok 2020 już prawie za nami.
To był rok wyjątkowy pod wieloma względami. Czasami nie było łatwo, ale udało się. Możesz być z siebie dumna!

Koniec roku zwykle skłania do podsumowań i refleksji.

Czego ten rok cię nauczył?

Nawet jeśli momentami było ciężko wiedz, że za każdym doświadczeniem kryje się cenna lekcja.
Jeśli odłożysz na bok problemy, zmagania, negatywne emocje, wyzwania, to co zostanie? Jakie lekcje przerobiłaś? Co odkryłaś? Co odpuściłaś? Jakie cienie ujrzały światło dzienne?

Zwykle nie lubimy mówić o cieniu, ciemnej stronie. Nasze myśli i serce wyrywa się do światła. Tylko, że cień jest częścią światła. Cień jest częścią ciebie – tą częścią, która pragnie być zauważona i zaakceptowana, taka jaka jest.

Życie na ziemi związane jest z podziałem na ciemne i jasne. Tak miało być. Tego chciałaś tutaj doświadczać. Nie walcz więc z cieniem, bo walka tylko go umacnia. Jeżeli go zaakceptujesz i uznasz nie będzie miał potrzeby dominować. Cień, to nic innego jak myśli, które cię nie wspierają, nawyki, które kradną twoją radość, mechanizmy na przetrwanie, które nawet od ciebie nie pochodzą, a które zaakceptowałaś, jako swoje. Nie walcz z nimi, nie potępiaj. Dostrzeż je, uznaj jako część ciebie, ukochaj. Tylko tego potrzebują. Uznanie i ukochanie ich nie oznacza, że urosną w siłę. Wręcz przeciwnie – przestaną być tak aktywne, przestaną walczyć o przetrwanie.

Pamiętaj, że w świecie dualnym światło i ciemność, to dwaj gracze, którzy rozgrywają partię na tej samej planszy.
Żadna ze stron nie jest lepsza lub gorsza. Obydwie po prostu są. Obydwie są potrzebne, żeby partia mogła się rozegrać.
Cokolwiek w tym roku cię wzburzyło, zszokowało, zgorszyło, zaburzyło twój spokój, twój porządek– uznaj to jako część gry, zaakceptuj i wyślij w kierunku tego miłość.

Spójrz na wszystkie wydarzenia z tego roku i sprawdź, co cię rozśmieszało, uszczęśliwiało, a co wywoływało strach i łzy. Świadomie zdecyduj, co zabierasz ze sobą w nowy 2021 rok. Jeśli będziesz koncentrowała się na tym, czego nie chcesz i co ci się nie podobało, co cię przerażało, to właśnie zaprosisz ze sobą w nową podróż.

Zamiast tego zabierz ze sobą cenne lekcje, doświadczenia, talenty, piękne odkrycia, swój wzrost i rozwój, swoje przebudzenie. Zabierz ze sobą dary zamiast obciążeń i bagażu, którego już nie potrzebujesz.

Pamiętaj, że jesteś istotą pełną mocy, to ty decydujesz, co swoją mocą umacniasz, na czym się koncentrujesz, co wybierasz. Ty kreujesz swój świat.
Jakiego roku dla siebie pragniesz. Jakiego życia? Jakiego doświadczenia?

Pozwól sobie na to, żeby było lekko i łatwo.
Wybieraj radość.
Oczekuj cudów.

Pozwól, żeby Wszechświat na każdym kroku cię wspierał. Nie musisz wszystkiego robić sama.

Te przekonanie, że życie jest zmaganiem, że trzeba się napracować, że nie można mieć wszystkiego, że nie zasługuję – a co jeśli to wszystko nie jest prawdą?

Zastanów się, czy chcesz to spakować i zabrać ze sobą w nowy rok.

A może tym razem pozwól, żeby nowy rok był nowy. Zupełnie nowy. Niech wszystko jest nowe – i myśli i przekonania i nawyki i sposób postrzegania i rozumienia i wybierania i doświadczania.
Oczekuj nowego z radością i miłością, otwórz się na przyjmowanie.

Świadomie witaj 2021. Świadomie wybieraj. Odpuść 2020 z miłością, z przebaczeniem, z lekkością.

Wszystko jest tak jak ma być. Wszystko dzieje się dla twojego najwyższego dobra. Zaufaj.

Z radością oczekuję Nowego Roku. A Ty?

Tags:
No Comments

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.