4 kwietnia 2020 – wyjątkowy dzień pełen mocy

4 kwietnia 2020 – wyjątkowy dzień pełen mocy

Dziś jest 4 kwietnia (4) i rok 4 (2+0+2+0).

JAKI PRZEJAZ KRYJE SIĘ ZA 444?

444

Jesteś otoczona 100 000 Aniołami. Wokół ciebie miłość i wsparcie. Pozwól Aniołom pracować poprzez ciebie i dla ciebie. Daj im pozwolenie na wejście do twojej przestrzeń, na otulenie cię miłością, na wypełnienie cię blaskiem, spokojem i radością.

Jesteś tutaj na ziemi, teraz – w tym niezwykłym czasie, bo na to się zdecydowałaś. Chciałaś tu być, chciałaś tego doświadczyć, chciałaś być częścią pięknego procesu, kiedy ziemia się przebudza, kiedy wchodzi na wyższe wibracje. Chciałaś wspierać ten proces. Twoja energia jest potrzebna, twoje światło, twoja dobra intencja, twoja miłość – to wszystko jest nam teraz potrzebne.

Nie daj się ponieść spirali strachu. Myśl samodzielnie. Wyloguj się ze świata rządzonego strachem.

Kiedy nie możesz wyjść na zewnątrz – skup się na swoim wnętrzu.

Tam szukaj spokoju, miłości i wskazówek. Tam szukaj odpowiedzi. Wszystko jest w tobie. Zawsze było i zawsze będzie. Dziś twoja łączność z tym, co boskie jest wyjątkowo silna. Korzystaj z niej. Medytuj, módl się, wypowiadaj intencje, koncentruj się na marzeniach, na miłości, wysyłaj miłość ludziom i światu, dbaj o swoje dobre samopoczucie i o swoje wibracje.

Stwórca, Archaniołowie, Aniołowie, Duchowi Przewodnicy, Oświeceni Mistrzowie – są teraz tutaj przy tobie. Jesteś kochana, jesteś chroniona, jesteś bezpieczna.

444

Mistrzowska manifestacja.

Podczas gdy ty skupiasz się na miłości wokół ciebie dzieją się cuda. Nawet jeśli jeszcze tego nie widzisz, nie rozumiesz wkrótce się o tym przekonasz. Zaufaj. Zaufaj, że przed tobą nowe, lepsze życie, nowy lepszy świat. Świat, w którym będziesz mogła w pełni wyrażać siebie – prawdziwą siebie. Jesteś potężnym twórcą. Jesteś niezwykła. To, co się dzieje ma na względzie twoje najwyższe dobro. Zaufaj.

Dziś, jak nigdy skup się na pragnieniach, wysyłaj intencje, kreuj w głowie swoją przyszłość – taką, jakiej pragniesz dla siebie, dla ludzi, dla świata.

Czego pragniesz? Jakiego życia pragniesz? Jak chcesz się czuć? Jakimi ludźmi chcesz się otaczać? Jak ma wyglądać twój dzień? Twoja praca? Twoja rodzina? Twój związek? Twoje ciało? Twoja relacja z samą sobą?

 

Twoja intencja ma moc. Twoja uwaga ma moc. Twoja energia ma moc.

Podzielę się z tobą obrazem, który ostatnio Anioły pokazały mi podczas medytacji:

Z wnętrza ziemi wylatywało robactwo, coś czarnego, negatywnego, okropnego. Kiedy wznosiło się w górę było rozpuszczane  w krystalicznie czystym świetle, w miłości i zamieniało się w miłość. Miałam wrażenie, że ziemia oczyszcza się z tego, co negatywne, że światło wnika w ciemność, żeby rozjaśnić ziemię.

W następnym obrazie widziałam ludzi – pięknych, spokojnych, otulonych niezwykłą aurą, wypełnionych miłością. Ludzi ci siedzieli spokojnie i trwali w ciszy i spokoju.

Tuż obok nich byli ludzie z wykrzywionymi twarzami, pogrążeni w strachu, niespokojni, wystraszeni, biegający w panice.

Byli też ludzie, którzy „opuszczali” ziemię, jakby nie chcieli być częścią tego, co się dzieje. Czułam, że to był ich wybór.

W kolejnej scenie zobaczyłam, że część tych spanikowanych, przestraszonych ludzi zaczyna na chwilę przystawać w biegu i zwracać uwagę na osoby spokojne i wypełnione miłością. Zapatrzeni w ten obraz i na tych ludzi zapragnęli tego dla siebie i zaczęli się przyłączać do nich.

W ostatnim obrazie cała ziemia wypełniona była ludźmi o wysokich wibracjach, ludźmi będącymi w harmonii, zatopionymi w miłości i wypełnionymi spokojem.

 

Taki piękny obraz dla nas, dla naszej ziemi.

Wszystko zależy od nas, od naszych wibracji, od naszych przekonań, od naszych emocji, myśli, od tego jakimi jesteśmy ludźmi, obywatelami państwa i świata. Skupieni na miłości nie dajemy szansy temu, co złe. Miłość zawsze wygrywa.

Skupiajmy się na tym, co dobre, okazujmy sobie dobroć, współczucie, miłość. Odłóżmy spory, poglądy polityczne, nieporozumienia, niechęć. Zostawmy krytykę i potrzebę oceny. Jeżeli ktoś lub coś ci się nie podoba wyślij mu miłość, życz mu dobrze. Nie krytykuj, nie oceniaj, nie pomstuj. Pamiętaj, że każda istota na ziemi pragnie miłości.

Bądź świadoma tego, że z czymkolwiek walczysz dokarmiasz to energią, sprawiasz, że powodów do walki jest jeszcze więcej. Czemukolwiek stawiasz opór, tego jest w twoim życiu więcej. Puść wolno, uwolnij, to czego nie chcesz, co ci nie służy. Skup się wyłącznie na marzeniach. Skup się na miłości. Skorzystaj z prostej medytacji:

 

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć – zacznij od podstaw – od kochania siebie. KOCHAM SIEBIE PO PROSTU to piękny, prosty, anielski program, który cię poprowadzi. Skorzystaj

W tych wyjątkowych okolicznościach udostępniam go na weekend w promocyjnej cenie.

Zresztą sprawdź sama

 

 

Namaste

 

 

 

 

 

10 komentarzy
 • M
  Posted at 10:38h, 04 kwietnia Odpowiedz

  ❤️

  • Ania
   Posted at 10:58h, 04 kwietnia Odpowiedz

   ❤️

 • Meg
  Posted at 10:52h, 04 kwietnia Odpowiedz

  Aniu piękny przekaz.Dziękuję.Wysyłam miłość

  • Ania
   Posted at 10:57h, 04 kwietnia Odpowiedz

   dziękuję

 • Renata
  Posted at 11:29h, 04 kwietnia Odpowiedz

  ANIU KOCHANA DZIĘKUJE TOBIE ZA TEN WPIS NA BLOGU <3 <3

  • Ania
   Posted at 17:54h, 04 kwietnia Odpowiedz

   dziękuję Tobie Reniu za ten komentarz

 • Danuta
  Posted at 17:35h, 04 kwietnia Odpowiedz

  Aniu, cudowny wpis 🙂

  • Ania
   Posted at 17:53h, 04 kwietnia Odpowiedz

   dziękuję

 • Weronika
  Posted at 19:32h, 04 kwietnia Odpowiedz

  Cudowna wiadomość ❤ tego potrzebowałam ❤ dziękuję ❤

  • Ania
   Posted at 06:48h, 28 lipca Odpowiedz

   proszę bardzo i dziękuję

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.