Anielska matematyka, czyli jak interpretować anielskie liczby

Anielska matematyka, czyli jak interpretować anielskie liczby

Anioł to ktoś w rodzaju pośrednika pomiędzy niebem a ziemią. Do komunikacji z tobą wykorzystuje anielskie liczby. O tym jak je interpretować dowiesz się z dalszej części tekstu.

Anioły pomagają ci wypełniać twoją życiową misję podsyłając ci wskazówki, stawiając na twojej ścieżce odpowiednie osoby, okoliczności, czy rozwiązania. Tylko od ciebie zależy, czy z nich skorzystasz i przede wszystkim, czy je dostrzeżesz. O tym jak prosić anioły o pomoc pisałam już tutaj i tutaj.  Zajrzyj koniecznie, jeżeli jeszcze nie czytałaś.

Anioły komunikują się z tobą w sposób nieoczywisty 🙂

Ich odpowiedzi i pomocy możesz spodziewać się z najróżniejszych źródeł.

Zwykle komunikacja anielska odbywa się w sposób bardzo subtelny i nienachlany.  Zrozumienie anielskich przekazów może i pewnie będzie wymagać od ciebie skupienia i wyciszenia umysłu oraz skierowania uwagi do wewnątrz.

Tak, znowu ten wyciszony umysł 🙂 Zastanawiasz się, jak tego dokonać, skoro głowa buzuje od nadmiaru myśli, problemów i trosk?

Doskonale to znam. Nie jest to zadanie łatwe, ale z pewnością wykonalne. Wystarczy odrobina praktyki.

Zaplanuj codzienny, krótki rytuał, który ci w tym pomoże.  Znajdź chwilę w ciągu dnia, choćby przed spaniem, i wykonaj kilka głębokich oddechów, podczas których całkowicie skupisz się na wdychanym i wydychanym powietrzu oraz na swoim ciele. To pomoże ci się wyciszyć i skoncentrować na sobie.

Spokój w głowie to konieczność. W hałasie nie usłyszysz bowiem cichego głosu, który powie ci na przykład: skoncentruj się na tym, czego pragniesz, oddaj swoje troski i zmartwienia aniołom.

To w ciszy dociera do ciebie najwięcej informacji i odpowiedzi.

Oczywiście zdarza się, że anioły komunikują się w sposób bardziej wyrazisty. Jeżeli chcą, żeby coś do ciebie dotarło, to znajdą na to sposób. Dotrą do ciebie w każdej sytuacji, nawet  jak prowadzisz samochód, jesteś na zakupach, czy na imprezie.

Odpowiedź, na którą czekasz może być ukryta w tekście piosenki, którą słyszysz w radiu, w nagłówku gazety, na  którym niby przypadkiem zawiesisz oko lub w postaci osoby, która nagle znikąd pojawi się przed tobą z odpowiedzią na twoje pytanie.

Anioły do komunikacji z tobą wykorzystają wszelkie środki i sposoby.  Jednym z nich są liczby. Liczby anielskie to nic innego, jak powtarzające się w różnych miejscach i okolicznościach sekwencje cyfr. Ich częstotliwość jest tak duża, że nie sposób ich nie zauważyć. Jeżeli na twoim rachunku widnieje kwota 111 zł, za chwilę spoglądasz na zegar i widzisz 11:11, a jeszcze za moment na tablicy rejestracyjnej auta dostrzegasz same jedynki, to wiedz, że to właśnie wiadomość dla ciebie.

co oznaczają anielskie liczby

Liczby podobnie, jak wszystko inne mają swoją wibrację i specyficzny przekaz. Za pomocą liczb właśnie anioły się z Tobą komunikują.  Wybierają taką formę przekazu, która jest dla ciebie zrozumiała na tym etapie rozwoju, na którym jesteś.

Interpretacja anielskich liczb nie jest sprawą prostą – przynajmniej na początku. Wymaga zaufania i intuicji. Jeżeli dołożyć do tego naszą ludzką niecierpliwość i chęć dostawania wszystkiego na tacy… Cóż może się okazać, że czasami komunikacja z niebem może dać nieźle popalić 🙂

A tak na poważnie odczytywanie anielskich przekazów warto zacząć od rzeczy prostych, podstawowych.  Po pierwsze należy te liczby dostrzec i zwrócić na nie uwagę.

Bądź więc otwarta i gotowa. Jak anioły będą chciały coś ci przekazać, to będą pokazywały ci ciągle te same cyfry: na billboardach, na tablicach rejestracyjnych, na zegarku, czy nawet w postaci ceny. Wszędzie, gdzie mogą być liczby, a nawet tam, gdzie się ich nie spodziewasz 🙂  Na pewno zwrócisz na nie uwagę. Pozostaje jeszcze kwestia, jak je interpretować.

 

Poniżej mam dla ciebie małą ściągę z generalnym przekazem ukrytym za liczbami.

1

Jedynka to nowy początek, ambicja, kreacja, pozytywne myślenie, realizacja celów.  Oznacza ona wezwanie do działania i idealną porę na realizację marzeń. Jeżeli w twoim życiu pojawiają się jedynki, to bądź pewna, że nadszedł idealny moment, żeby podejmować śmiałe działania, realizować projekty, czy podejmować decyzje w związku. Jedynka to także przypomnienie: twoje myśli tworzą rzeczywistość, wybieraj je mądrze.

2

Dwójka to zapewnienie, że wszystko jest w należytym porządku. Miej wiarę, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, nawet jeżeli napotykasz chwilowe trudności. Wszechświat cię wspiera. Jeżeli wątpisz poproś anioły o siłę i wsparcie. Dwójka związana jest ze służbą, harmonią, dobrem, mądrością, zrozumieniem, wrażliwością, intuicją oraz pełnieniem życiowej misji.

3

Trójka to optymizm, radość, inteligencja, wzrost, energia.  Jeśli otaczają cię trójki, to bądź pewna, że nie jesteś sama. W każdej chwili możesz liczyć na wsparcie aniołów, czy świętych. Trójka oznacza także manifestację pragnień.

4

Kiedy otaczają cię czwórki wiedz, że anioły pomagają ci i wspierają cię. Czwórka pojawia się często, kiedy przechodzisz przez trudny okres w życiu (choroba, strata, rozstanie) lub wręcz przeciwnie, kiedy cieszysz się życiem. Anioły są z Tobą w każdej sytuacji. Przypominają ci także, że nie musisz wszystkiego robić sama. Możesz prosić o pomoc. Czwórka oznacza dobrą organizację, cierpliwość, zaangażowanie, lojalność, czy determinację.

5

Piątka zapowiada zmianę. Być może zaczniesz nowy rozdział w życiu. Wiedz, że anioły są przy tobie, żeby wspierać twój każdy krok. Liczba pięć może też oznaczać konieczność zerwania z przeszłością, po to, żeby zrobić miejsce na nowe. Jest to doskonała zachęta do robienia planów, wyznaczania celów i wprowadzania życiowych zmian. Piątka związana jest z życiowymi lekcjami i wyborami.

6

Szóstka przypomina o konieczności zachowania równowagi pomiędzy tym, co duchowe, a tym co materialne. Nie zamartwiaj się o pieniądze, ani o rzeczy materialne. Szóstka oznacza bezwarunkową miłość, empatię, równowagę, prostotę, szczerość i troskę.

7

Siódemka to liczba szczęścia. Wypatruj nowych możliwości i ścieżek. Jeżeli złożyłaś zamówienie do wszechświata i widzisz wkoło siódemki, to znak, że twoja dostawa jest w drodze. Siódemka oznacza także podnoszenie wibracji na wyższy poziom.  Ta liczba związana jest z rozwojem duchowym oraz wewnętrzną mądrością.

8

Ósemka zapowiada coś nowego w twoim życiu – nową pracę, związek, pomysł, rozwiązanie, nowy etap. Kiedy otaczają cię ósemki, to dla ciebie dobry moment, żeby zacząć nowe przedsięwzięcie, projekt lub związek. Liczba ta, to zapowiedź sukcesu i bogactwa w połączeniu z wypełnianiem celu życiowego. To także przypomnienie, że bogactwo jest dla każdego i że warto być na nie otwartym i go wyczekiwać w różnych formach: miłość, pieniądze, kariera, zdrowie.

9

Dziewiątka oznacza koniec pewnego etapu życia, wypełnienie jakiegoś celu lub zadania. Jest to także sygnał, że pora zabrać się do pracy i zacząć pisać nowy rozdział.  9 oznacza także służbę dla ludzkości, poczucie misji, empatię, cel duszy oraz duchowe przewodnictwo.

 

Jeżeli widzisz liczby występujące parami lub trójkami np. 555, to oznacza, że wiadomość dla ciebie ma podwójną lub potrójną siłę. Potrójne piątki oznaczają więc, że zmiana, która cię czeka będzie ogromna i pewnie będzie dotyczyła kilku sfer twojego życia.  666, to może być znak, że anioły przywołują cię do porządku, bo za bardzo martwisz się o sprawy materialne.

interpretacja anielskich liczb

 

Anielskie liczby mogą występować w różnych kombinacjach. Niekoniecznie muszą to być te same cyfry. Mogą też być  mieszane np. 327. Taką liczbę możesz zinterpretować na 2 sposoby. Pierwszy sposób do zsumowanie liczb, w celu uzyskania jednej, czyli 3+2+7 =12, co daje 1+2= 3.

Inny sposób, to rozpatrzenie każdej cyfry osobno. Skoro 2 oznacza realizację celu życiowego i pełnienie misji, to w otoczeniu z 3 może oznaczać, że w realizacji tego celu pomagają ci aniołowie i  święci, nie musisz wykonywać tej pracy samotnie. To także zapewnienie, że podążasz zgodnie ze swoim powołaniem i rozwijasz się w dobrym kierunku służąc innym. 7 z kolei oznacza duchowy rozwój, przebudzenie, świadomość, wiedzę ezoteryczną, wewnętrzną mądrość, a także manifestację pragnień.

Który sposób wybrać? Będziesz wiedziała. Słuchaj siebie. To, co wybierzesz w danej chwili będzie dla ciebie dobre.

Jeżeli więc dostrzegasz liczbę 327 i przykuwa ona twoją uwagę, to być może anioły chcą cię zapewnić, że jesteś na właściwej drodze, że masz rozwijać się duchowo, bo do tego zostałaś powołana. Aniołowie  wzywają cię, żebyś wykorzystała swoją duchową wiedzę po to, żeby pomagać i służyć innym. Podążaj za ich wskazówkami, słuchaj  swojego wewnętrznego głosu i przeczucia. Znajdź czas, żeby  skoncentrować się na swoim oddechu, przywrócić harmonię w twoim ciele i skierować uwagę do twojego centrum. Twoja dusza mówi do ciebie.

 

Coś mi się wydaję, że przypadkowe 327 nie było takie przypadkowe i chyba właśnie otrzymałam kolejną anielską wiadomość. Czy ktoś czuje podobnie? Jeżeli ta wiadomość też cię dotknęła, to znaczy, że jest też dla ciebie.

 

Bądź czujna i rozglądaj się za anielskimi liczbami. Daj znać w komentarzu, jakie liczby cię otaczają.

 

 

 

 

 

 

 

 

156 komentarzy
 • Maja
  Posted at 00:42h, 22 marca Odpowiedz

  Bardzo często trafiają mi się liczby które stanowią taką kombinację: 12.21, lub 23.32 lub 14.41 – zawsze druga liczba stanowi odwrotność pierwszej. Tak jakby liczbowy cytat: „ co na początku to i na końcu „. Nie rozumiem, co to oznacza.

  • Ania
   Posted at 08:55h, 26 marca Odpowiedz

   Maju stworzyłam krótki poradnik z anielskimi liczbami. Zajrzyj koniecznie Anielskie Liczby
   Powtarzające się cyfry oznaczają powtarzającą się wiadomość, podkreślają, że coś jest naprawdę ważne!

 • Bożena
  Posted at 21:05h, 06 kwietnia Odpowiedz

  Od kilku dni ciągle widzę godziny np., 10.58, 11.58, 12.58, 13.58 itd. Nic nie rozumiem z tego

  • Ania
   Posted at 12:03h, 10 kwietnia Odpowiedz

   Bożeno w przekazie najwyraźniej powtarza się 58. Taka kombinacja zwykle oznacza szansę na poprawę sytuacji finansowej. To dobry moment, żeby zacząć własny biznes, karierę, praktykę. To sygnał, żeby przyjrzeć się w jaki sposób zarabiasz pieniądze i czy możesz w tej kwestii coś zmienić, znaleźć lepsze rozwiązanie. Czas podjąć działania w kierunku poprawy swojej sytuacji finansowej.
   Zajrzyj też do darmowego poradnika Anielskie Liczby

 • Ewa
  Posted at 22:25h, 11 kwietnia Odpowiedz

  Ja od wielu dni trafiam na takie godziny: 16.16, 17.17, 18.18, 19.19. Bardzo często one się powtarzają

  • Ania
   Posted at 06:50h, 13 kwietnia Odpowiedz

   Twoje Anioły są przy Tobie i dają Ci o tym znać.

 • Jadwiga
  Posted at 17:46h, 12 kwietnia Odpowiedz

  no właśnie, po raz pierwszy tu zajrzałam i czytałam sobie, potem zadzwoniła koleżanka na pogaduchy co zajęło nam to sporo czasu. Po zakończonej rozmowie spojrzałam na telefon. A na klawiaturze telefonu pojawiły mi się trzy szóstki.

  • Ania
   Posted at 06:52h, 13 kwietnia Odpowiedz

   i wszystko jasne 🙂 Przeczytałaś o anielskich liczbach i od razu zaczęłaś je zauważać 🙂

 • Maggie
  Posted at 19:53h, 13 kwietnia Odpowiedz

  codziennie zauważam 21:37 i zaczyna mnie to przerażać… co o tym myśleć?:(

  • Ania
   Posted at 09:15h, 15 kwietnia Odpowiedz

   To w 100% Twoja decyzja, jak reagujesz na różne rzeczy i jakie nadajesz im znaczenie.
   Jeżeli zdecydujesz, że Cię to przeraża tak będzie.
   Jeżeli zdecydujesz, że to cudowny znak od Aniołów i przypomnienie, że wszystko jest w porządku i jesteś bezpieczna-
   dokładnie tak będzie. Masz moc w sobie. Nie oddawaj jej nikomu i niczemu. Powodzenia

 • Dorota
  Posted at 21:48h, 13 kwietnia Odpowiedz

  Ja dzisiaj chcac sprawdzic czas na mojej komorce nacisnelam i widze godzine 14:44, a na gornym prawym rogu gdzie raczej nie zagladam jak patrze na godzine, widze procent baterii wskazujacy na 44%.
  Momentalnie zobaczylam co oznacza 4 i zgadza sie z tym, ze przechodze przez trudny czas gdzie musze podjac ciezka dla mnie decyzje odejscia od mezczyzny, ktorego kochalam calym sercem bo tym jak odkrylam dowody kolejnej zdrady.

  • Ania
   Posted at 09:18h, 15 kwietnia Odpowiedz

   Dorota – pierwszy krok to zauważyć znak. Drugi to go zrozumieć, a to potrafisz najlepiej Ty sama. Trzeci podjąć działanie lub nie – to Twoje życie i Ty jesteś Panią. Anioły są, podają wskazówki i znaki, a my robimy z nich użytek lub nie. To nasza wolna wola.

 • Oliwer
  Posted at 23:42h, 17 kwietnia Odpowiedz

  Widzę wszędzie siódemki, jestem numerologiczną siódemką tak poza tym, jadąc na tatuaż miałem siedem minut do autobusu dochodząc na przystanek ( nieświadomie), jechałem autobusem o godz 16:00, wychodząc od tatuażysty spojrzałem na budynek na przeciwko zobaczyłem 777, co oznacza moja data urodzin 11.05.1998r. ?

  • Ania
   Posted at 06:32h, 19 kwietnia Odpowiedz

   U mnie też w życiu same 777. Więcej o 7 będe wkrótce pisała. Póki co mamy 111 i 222

 • Oliwer
  Posted at 23:44h, 17 kwietnia Odpowiedz

  Wiedziałem o tych przesłaniach nie zagłębiając żadnej wiedzy w numerologii, myślałem ze zwariowałem dlatego wpisałem to z ciekawości w necie, zerwałem ostatnio z dziewczyna, w śnie widziałem dokładnie kiedy mnie zdradza i z kim – sprawdziło się, poznałem teraz numerologiczna 2 i nie wiem czy 7 i 2 to dobre polaczenie

  • Ania
   Posted at 06:35h, 19 kwietnia Odpowiedz

   To, czy związek będzie udany zależy tylko od Ciebie i od drugiej strony. Sam stań sie osobą, którą chcesz przyciągnąć do swojego życia. Skup się na tym, czego pragniesz, a nie czego się obawiasz. Nie szukaj kogoś kto Cię uzupełni, czy uzdrowi. Szukaj kogoś przy kim możesz być najlepszą wersją siebie. Nie oddawaj swojej mocy nikomu i niczemu, w tym numerologii. Jeżeli uznasz, że coś jest idelanym połączeniem to tak będzie.

 • Oliwer
  Posted at 23:46h, 17 kwietnia Odpowiedz

  Moja mama wchodząc do szpitala ze wstrząsem mózgu została wpisana do szpitala o godzinie dającej sumę 7, wychodząc następnego dnia godzina dawała ta sama sumę, plus dzien przyjęcia sumował się jako 7

 • Oliwer
  Posted at 23:48h, 17 kwietnia Odpowiedz

  Myślę że nieświadomie sobie dorobiłem brakująca trzecią siódemkę za pomocą tatuażu, coś mi kazało iść i zrobić tatuaż, tatuażystka się na mnie spojrzała i powiedziała E w numerze telefonu mam same 4 i czeka mnie szczęście jakby wiedziała ze coś wiem o numerologii i znakach w ogole o nich nie mowiac

 • Ruda
  Posted at 23:39h, 09 maja Odpowiedz

  Zaczęło sie pare m-cy temu od liczby 73-37 potem 83-38 sadzilam ze zwariowalam bo one byly wszędzie obecnie nie opuszcza mnie 27. Dodam ze nigdy nie interesowałam sie liczbami itp

 • Aga
  Posted at 07:44h, 14 maja Odpowiedz

  Moje liczby, to…moja data urodzenia: 13.07- i najczesciej widziana kombinacja na chociazby zegarku 🙂 . W ktoryms momencie nawet przestalo mnie to juz dziwic 🙂 ..

 • Aga
  Posted at 07:48h, 14 maja Odpowiedz

  Moje cyfry, to…moja data urodzenia-13.07. I te kombinacje widze od jakiegos czasu niemalze codziennie spogladajac na zegar 🙂

 • Mikołaj
  Posted at 23:06h, 21 maja Odpowiedz

  Co oznaczają liczby dwie takie same? Np 22,33,66 itp

 • adam
  Posted at 01:39h, 09 czerwca Odpowiedz

  mi juz dluzszego czasu pojawia sie numer 952. 952 to byl rowniez numer boczny autobusu ktory prowadzilem pare lat.

 • Tomek
  Posted at 21:24h, 09 lipca Odpowiedz

  a co jeśli 7 mki są w każdej sytuacji w życiu lub a dacie urodzin i zawsze 777

 • Ewa
  Posted at 06:33h, 09 sierpnia Odpowiedz

  Witam. A co jeśli są zera? Czy to coś znaczy? Wczoraj na liczniku kilometrów miałam 700,01 ,potem w nocy się przebudziłam i spojrzałam na telefon była godz. 00,00
  Często też widzę cyfry 13,31 i 14,41 lub też 16,16 czy 17,17.

  • Ania
   Posted at 13:08h, 11 sierpnia Odpowiedz

   0000 to przypomnienie, że anielskie przekazy i wskazówki są dostępne dla Ciebie cały czas. Zacznij zwracać na nie uwagę i naucz się je odczytywać.

 • Mika
  Posted at 20:20h, 13 sierpnia Odpowiedz

  Po śmierci mamy zaczęłam zauważać różne znaki. Pierwszym było radio, które samo się włączyło, gdy porządkowałam rzeczy mamy. W tym samym czasie poczułam zapach, który pojawił się w momencie jej śmierci. Mama umarła w mojej obecności. Później zaczęły się pojawiać powtarzające się liczby na zegarze. Najczęściej 22:22, ale także 12:12, 14:14. Natomiast najbardziej przerażają mnie karawany. Gdy widzę jakiś zaczynam drżeć czy będzie się to powtarzać, bo to zawsze oznacza, że ktoś umrze. Na początku były to pojazdy tej samej firmy pogrzebowej. Nie wiedziałam dlaczego dopóki brat mi nie powiedział, że ta firma obsługiwała pogrzeb mamy. Teraz wierzę, że to znaki od niej. Teraz znowu widzę podwojone liczby i okazało się, że jestem w ciąży. Bardzo się boję, bo w poprzedniej ciąży mój synek zmarł tuż po urodzeniu, a ja przekroczyłam czterdziestkę i przede mną trudne miesiące.

  • Ania
   Posted at 11:38h, 19 sierpnia Odpowiedz

   Mika proś Archanioł Gabriel o wsparcie dla Ciebie i Maleństwa na cały okres ciąży. Wygląda na to, że cały czas opiekuję się także Wami Twoja mama.
   Ciesz się z tych znaków i ufaj, że wszystko jest tak, jak ma być. Jesteś w dobrych rękach. Cudowności dla Was

 • Justyna Gajewska
  Posted at 18:22h, 20 sierpnia Odpowiedz

  U mnie 22:22, 20:00, 20:22, 02:00, 02:00 i 11:11?

  • Ania
   Posted at 13:18h, 21 sierpnia Odpowiedz

   zapraszam do wpisu o 222

 • Iwona
  Posted at 09:15h, 21 sierpnia Odpowiedz

  Nie mogę znaleźć nigdzie a od lat widzę 11:02 właściwie codziennie

  • Ania
   Posted at 13:26h, 21 sierpnia Odpowiedz

   1102 to na pewno sygnał od Aniołów, że są tuż przy Tobie.
   To, co wydaje się problemem, przeszkodą może okazać się błogosławieństwem.
   Skup się na tym, co kochasz, do czego wyrywa się serce, a wszystko będzie dobrze się układać.
   To może być też zachęta do tego, żeby “wpuścić trochę świeżego powiewu”, świeżej energii do Twojego domu
   i życia domowego, rodzinnego (odświeżanie, przemeblowanie, pozbywanie się rzeczy, które są zbędne), odnowienie, ożywienie relacji.
   Zwróć też uwagę w jakich momentach pojawia się ta liczba: o czym myślałaś, czego się bałaś, co analizowałaś, co robiłaś, z kim byłaś.
   Nie napinaj się na zrozumienie przekazu. Po prostu podziękuj Aniołom, że są tuż obok. To wystarczy.

 • Marzena
  Posted at 06:48h, 17 września Odpowiedz

  Często gdy przypadkowo spoglądam na zegar widzę te same minuty ,godziny są zazwyczaj różne np. 07:41, 12:41, 20:41 ,wciąż pojawia się 41 . Mam teraz 38 lat i zastanawiam się czy to nie jest jakiś znak że w wieku 41 lat coś się wydarzy…. Trochę się martwię tym.

  • Ania
   Posted at 08:42h, 19 września Odpowiedz

   Marzeno anielskie znaki są zawsze pozytywne! Jeżeli coś złego miałoby się wydarzyć,
   to z powodu Twojego negatywnego myślenia, a nie pojawiających się liczb.
   Anielskie znaki to zwykłe wskazówki od Aniołów i zapewnienie, że cały czas są przy Tobie.
   To także przypomnienie, żeby myśleć pozytywnie.
   41 to wskazówka od Aniołów, żebyś była świadoma swoich myśli i życzeń, bo one mają ogromną moc.
   Tymi myślami tworzysz swoją przyszłość. Oddaj troski Aniołom i żyj pełnią życia!!

 • Iza
  Posted at 13:22h, 17 września Odpowiedz

  Siedząc u przyjaciółki i rozmawiając o jej ślubie…pomyślałam sobie, że lubie siódemki i jak cudownie byłoby mieć datę ślubu 07,07,2007 to była ta myśl strzał w samo sedno 🙂 zerknełam do komórki i okazało się ze damy radę bo to sobota…i tak to był mój jeden z kilku najszczęśliwszych dni mojego dorosłego życia…choć nie opuszczało mnie uczucie ze nie powinnam mówić TAK.
  Teraz 11 lat po ślubie już wiem dlaczego ale też wiem, że to najlepsze co mnie spotkało <3 i liczę na znaki i wsparcie od Aniołów żebyśmy mimo obecnej okrutnej sytuacji wytrwali ten paskudny czas i odnowili naszą cudowną miłość…ech…

  • Ania
   Posted at 08:38h, 19 września Odpowiedz

   Wszystkiego dobrego Wam życzę 🙂

 • Tomek
  Posted at 10:51h, 12 października Odpowiedz

  Za mną często chodzi liczba 666, nie wiem co myśleć :/

 • SYLWIA
  Posted at 15:23h, 15 października Odpowiedz

  Niesamowote? liczba 37. Czytam i rozumiem przeslanie. Po czym schodzę do konentarzy a tammmm…. liczba 37… taka liczba komentarzy…. ta liczba nie opuszcza mnie. Jest wszędzie?

  • Ania
   Posted at 12:20h, 02 listopada Odpowiedz

   Cudownie!!! Pozdrawiam

 • Anna
  Posted at 23:02h, 06 grudnia Odpowiedz

  Dlaczego od wielu lat widzę na zegarze date swojego urodzenia: 17:05 ???

  Mój syn urodził się w zeszłym roku też o 17:05, myślałam że to zniknie, przejdzie, minie, że to o niego chodziło, ale data się utrzymuje nadal – codziennie. O co chodzi ? Nie wiem jak to odczytać 🙁

  • Ania
   Posted at 17:14h, 07 grudnia Odpowiedz

   Aniu powtarzające się liczby to znaki od Aniołów. Zawsze pozytywne!! Kiedy je dostrzegasz ciesz się i dziękuj Aniołom, że są przy Tobie, że Cię prowadzą, chronią i słuchają Twoich modlitw. Jeżeli chcesz poznać głębszy przekaz to wymaga spojrzenia w głąb siebie. Zawsze kiedy widzisz powtarzające się liczby zatrzymaj się na chwilę, zastanów się o czym myślałaś, co zaprzątało Twoją głowę. Możesz też spróbować prostej medytacji np. takiej https://lifeinharmony.pl/dom/medytacja-znaczenie-anielskiej-cyfry-6/
   hasło:666 tylko zamiast 6 wyobrażasz sobie 17.05.
   Aniu podsumowując traktuj swoją 17.05 jako liczbę, która Cię prowadzi, chroni. Niech to będzie Twój przyjaciel, a nie coś co Cię “prześladuje”. Ja tam uwielbiam 17.05, bo tego dnia urodził się mój mąż.

 • Barbara
  Posted at 09:29h, 14 grudnia Odpowiedz

  Mieszkałam pod nr bloku gdy byłam mała. W życiu dorosłym zamieszkałam pod nr 3. Następnie 13 brałam ślub, 13 chrzciłam dziecko, córeczkę. Zamieszkąłam w nowym mieszkaniu pod nr 13. Kupowałam mieszkanie w pt. 13 tego. Po 20 latach burzliwego związku gdzie mąż mnie oszukiwał i niszczył, a po 13 latach wspólnego mieszkania wyprowadził się jak wezwana została policja na interwencję, skończył się dramat, ale wierzyłam zawsze, wybaczałam to co było złe, gdyż ślepo kochałam… 13 uprawomocnił się wyrok dotyczący rozwodu… Całe życie jest przy mnie 13…

 • Roksana
  Posted at 18:29h, 21 grudnia Odpowiedz

  prawie wszystkie te same godziny widze codziennie ! ;/ np 16:16 17:17 18:18 9:09

 • Damian
  Posted at 05:41h, 28 grudnia Odpowiedz

  Ja od wczoraj widze pełno piątek. 555, 55, 5555. Co to może oznaczać?

 • Marek
  Posted at 23:29h, 08 lutego Odpowiedz

  Gdy spojrzałem na zegar była godzina 18:18 a wskaźnik poziomu baterii wskazywał 18%, ogólnie mam okresy w ktorych częstotliwość znaków typu 11:11, 22:22, 13:13, 17:17,itd ( niezależnie od godziny) jest bardzo duża.

 • Daniela
  Posted at 08:29h, 23 lutego Odpowiedz

  Dzień dobry, nie pamiętam od kiedy widzę na zegarku godzinę 15.10 czesto sie to powtarza. Urodzilam sie dnia 15.10.
  Moze jest jakiś związek. Sama nie wiem 🙂
  Pozdrawiam
  DG

 • Anetka
  Posted at 02:52h, 25 lutego Odpowiedz

  56 wszędzie, co godzinę, bałam się tego. Nie po przeczytaniu tego wszystkiego jestem w szoku… Ale pójdę ta droga wydaje mi się że to cud. Dziękuję i pozdrawiam

 • Łukasz
  Posted at 21:02h, 07 marca Odpowiedz

  W sobotę odbyłem kilkugodzinną podróż samochodem. Gdzie patrzyłem tam wszędzie dziwne liczby. Tablic rejestracyjne, stan licznika, czas… Postanowiłem je w telefonie zapisywać. Jak coś takiego rozumieć?

  818
  1818
  1441
  1818
  1919
  2020
  2222
  2255
  2323
  2332
  141
  111
  999
  4334
  4400
  323
  4646
  777
  999
  9999
  484
  7117
  0110

  • Ania
   Posted at 15:06h, 11 marca Odpowiedz

   Twoja świadomość wchodzi na wyższy poziom. Przed Tobą nowe możliwości

 • Justa
  Posted at 21:24h, 09 marca Odpowiedz

  Od dwudziestu lat – 367, nie wiem o co tym myśleć…

  • Ania
   Posted at 15:05h, 11 marca Odpowiedz

   Może po prostu, że nie jesteś sama. Całe życie Anioły są przy Tobie i Cię prowadzą.

 • Izzy
  Posted at 10:58h, 10 marca Odpowiedz

  A co jesli pojawiają się bliźniacze swekwencje typu 24:24 lub37:37 21:21 itp

  • Ania
   Posted at 15:04h, 11 marca Odpowiedz

   Podwójne tylko wzmacniają przekaz 🙂

 • Kaska
  Posted at 08:46h, 18 marca Odpowiedz

  Od jakiegoś czasu codziennie automatycznie spoglądam na zegarek o 18.48……co to może oznaczac
  .

 • Maria Reichert
  Posted at 00:48h, 24 marca Odpowiedz

  Jaka wiadomosc kryje sie pod liczba 31, dzis wielokrotnie widzialam tego Aniolka?!

 • Patka
  Posted at 00:54h, 11 kwietnia Odpowiedz

  U mnie już tyle lat najczęściej 53, później kombinacja 153, 1535, 1353 itp.. Proszę o pomoc, jak to rozumieć??

 • Edyta
  Posted at 07:29h, 18 kwietnia Odpowiedz

  Prosze o pomoc. Od kilku miesiecy chodzi za mna liczba 13. Widze ja wszedzie. Nie mam pojecia co ona oznacza. Ewidentnie cos ona znaczy, skoro widze ja wielokrotnie w ciagu dnia. Czy moge prosic o intetpretacje ?

 • Anita
  Posted at 12:50h, 27 kwietnia Odpowiedz

  Pozdrawiam wszystkich którzy również zauważają swoje liczby. U mnie 1, 2 i niekiedy 4.
  Dużo jeżdżę służbowo samochodem z wyświetlana prędkością – 111 widzę nagminnie, nawet kilka razy dziennie. Oprócz tego niemal co dzień widzę godziny 11:11 i 22:22.
  Zauważam te znaki już od dłuższego czasu, dlatego zgłębiam temat i stad moja obecność tutaj. Dziękuje za wszystkie artykuły dotyczące Aniołów. 🙂 wspaniale! Pozdrawiam

  • Ania
   Posted at 14:16h, 27 kwietnia Odpowiedz

   Super, że jesteś 🙂

 • Krystyna
  Posted at 21:17h, 06 maja Odpowiedz

  Od tamtych zdarzeń minęło już dużo lat, ale do dzisiaj pamiętam tamte powtarzające się liczby. Trwało to na tyle długo, że zaczęłam się nad tym zastanawiać. Kilka, może kilkanaście tygodni. Prawie codziennie, nieraz z przerwą kilku dniową było tak, że kiedy spojrzałam na zegarek była akurat godzina 23:23 Nie wiedziałam co myśleć, ale byłam pewna, że to nie był przypadek. Za długo to się powtarzało. Robiłam różne kombinacje z tych i innych cyfr. Tego roku przypadała data pełna trójek: 3.03.1993r. Same trójki, nawet dziewiątki wynikały z trójek: 3×3=9.
  Nie wiedziałam wtedy jeszcze o Aniołach tyle co teraz i nie miałam pojęcia gdzie szukać odpowiedzi. To był rok 1993, nie miałam jeszcze komputera, nie było jeszcze internetu. Nieraz o tym myślę i zastanawiam się Kto i co chciał mi wtedy przekazać . Obecnie się zdarzają mi się nieraz powtarzające się cyfry, ale rzadko. Obecności i pomocy Anioła Stróża, a może nawet kilku Aniołów w moim życiu doświadczyłam wiele razy, więc myślę, że mój Anioł próbował mi wtedy coś powiedzieć.
  Pozdrawiam serdecznie.

 • Krystyna
  Posted at 21:20h, 06 maja Odpowiedz

  Do poprzedniego komentarza chcę jeszcze dodać, że jestem numerologiczną dziewiątką.

 • Kasia
  Posted at 08:59h, 13 czerwca Odpowiedz

  Witam, przez przypadek albo i nie 🙂 wpadłam dziś na tą stronę. Ja gdzieś od dwóch lat spoglądając na zegarek na telefon widzę godzinę 13:07. Nie wiem czy to ważne ale urodziłam się 13.07. 🙂 często zastanawiałam się co może to oznaczać, pozdrawiam cieplutko.

 • Wojtek
  Posted at 17:45h, 29 czerwca Odpowiedz

  Trafiłem tutaj po kolejnej dzisiaj złowieszczej parze 19:19 i wygooglowaniu pytania, co to ma znaczyć, czy już popadam w paranoję, a tu proszę – jakże mnie cieszy Twoja interpretacja, i to że nie tylko ja wciąż widzę cyferki! Wcześniej nie zwracałem na to uwagi, ale od około 1,5 miesiąca zestawów 11:11, 22:22 oraz każdą inną konfigurację łącznie z 00:00 widziałem już chyba ze 100 razy. Potem zaczęło się przewracać w życiu zawodowym. To znaczy – najpierw zaczęły się pojawiać cyferki, a potem zaczęło się dziać – 1-2 tygodnie odstępu. Skojarzyłem tylko, że nadejdzie przykra wiadomość po takich cyferkach – im więcej cyferek w ciągu dnia – tym wiadomość o bardziej dalekosiężnych i głębszych skutkach za tydzień półtora. Moja równowaga psychiczna wymaga bym nie wierzył w anioły i inne niematerialne byty, więc nie wierzę i nie mam zamiaru tego zmieniać (doskonałe uczucie…) – natomiast nie da się nie zauważyć podłożonych cyferek i zbieżności z wydarzeniami. Dla siebie wytłumaczę to w ten sposób – to podświadomość, intuicja wysyła sygnały – “spokojnie, widzę zestaw wydarzeń, przewiduję co będzie dalej, że na pewno będzie się działo, ale jestem tutaj, czuwam, poradzimy sobie, to zmiana na lepsze, jesteśmy na dobrej drodze”.

  Twoja anielska interpretacja liczb podtrzymuje na duchu, mógłbym podsumować – zmiana na lepsze, najpierw trochę postraszy, zmusi do decyzji, do działania, a potem będzie nowa jakość życia. Jak dotychczas tak to u mnie wygląda, ale cały czas się dzieje.

  Najciekawsza konfiguracja, która wtedy mnie zmroziła, a teraz mnie cieszy – jakby rozbić loterię – spłacałem kartę przypadkową kwotą z konta pomocniczego – wypłaciłem całość do 0,00, na karcie też była przypadkowa kwota wynikająca z operacji – tak się złożyło, że po częściowej spłacie powstała złota liczba z końcówką 00,00… Żadnych groszy, żadnych jedności i dziesiątek. Stan konta i stan karty były tak dogłębnie przypadkowymi liczbami, że nawet ich nie zapamiętałem.

  Pozostaję więc ze świadomością, że towarzyszy mi szczęście w tych wszystkich przykrych zmianach.

  • Ania
   Posted at 19:00h, 29 czerwca Odpowiedz

   Anioły, podświadomość, intuicja – to tylko nazwa. Wybierz to, co Ci pasuje. Ważne, że dostrzegasz, że to wszystko ma głębszy sens, a Ty jesteś bezpieczny teraz i zawsze.
   Powodzenia i niech Cię ten głos, znaki, przekonania prowadzą 🙂

 • Patrycja
  Posted at 20:45h, 08 lipca Odpowiedz

  Witam ? cieszę się że natknęłam się na tą stronę… Od dluuuuugiego czasu godzina 22:22 … Dzisiaj białe piórko “wpadło” mi na szybę przy wyjeździe z garażu. ?

 • Anna
  Posted at 19:31h, 09 lipca Odpowiedz

  Już od jakiegoś czasu najczęściej spotykaną przeze mnie sekwencją jest układ dwóch takich samych liter, najczęściej na tablicach rejestracyjnych: MM. Przypadek? Zbieg okoliczności? Sugestia?

 • Alina
  Posted at 17:18h, 12 lipca Odpowiedz

  Ja do dziś się zastanawiam . Mianowicie moja córeczka urodziła się jako wcześniak i ratowali ja .. moja mama odeszła 3 tyg wcześniej na tamten świat A moja córka urodziła się o 17:17 A moja mam miała urodziny 17 marca i co to może znaczyć

 • Jakub
  Posted at 20:40h, 17 lipca Odpowiedz

  Hej.
  Dziś tankujac samochód pistolet z dystrybutora odskoczyl i stanął na sumie 333.33zl później stanąłem na stacji kupić kawę i inne zakupy i Pani mówi ” poproszę 66.66zl. Teraz siedzę na tarasie patrzę na godzinę i jest 22:22. Zaczęło mnie tojuz dziś zastanawiać. Pierwszy raz mam coś takiego? Jakieś znaki?

 • Ewi
  Posted at 21:19h, 23 lipca Odpowiedz

  Witam, od kilku lat zauważyłam że otacza mnie cyfra 23. Ślub, urodziny syna, numer rejestracyjny w pojeździe, kiedy ruszam dalej w trasę najczesciej w momencie odpalenia silnika koncowka minut = 23. Jestem do tego tak przyzwyczajona, że wręcz mnie to uspokaja. Szukając info o 23 znalazlam m.in to: “Nissan to marka samochodów. Po japońsku “ni” to “2”,a “san” to “3”. Nissan=23″. To już domyślacie sie czym jeżdżę ? ta liczba dla mnie kojarzy mi się z opieką nade mną. Pozdrawiam a jeszcze ciekawostka że urodzilam sie… 29.02 raz na 4 lata. Ot taki farcik.

  • Ania
   Posted at 08:53h, 24 lipca Odpowiedz

   Można by rzec taki Twój Anioł Stróż 🙂 Tak mi się od razu pomyślało – że przypomina Ci o swojej obecności za pomocą liczby 23 🙂
   Dziękuję, że się tym z nami podzieliłaś 🙂 Cudowności dla Ciebie

 • Ag
  Posted at 09:52h, 08 sierpnia Odpowiedz

  Witam serdecznie. Wczoraj jadąc rowerem złapałam gumę, droga przez las, za parę chwil znalazłam na przy drodze klucz płasko oczkowy nr.8 …wiele razy Anioły dawały znać o sobie , jestem wdzięczna im za to:) , zastanawia mnie co oznacza ten klucz? Pozdrawiam 🙂

  • Ania
   Posted at 14:52h, 19 sierpnia Odpowiedz

   odpowiedzi szukaj w sobie.

 • Matthew
  Posted at 20:41h, 23 sierpnia Odpowiedz

  Hej, liczba 22:22 i tylko ta jest ze mną od kilku lat. Jest to pora późnego wieczora, więc generalnie nie ma większej potrzeby zerkania na zegarek, a jednak spoglądam i trafia mi się ta godzina ( cyfrowy nie analogowy więc 22:22 wyraźnie ! ). Musze przyznać, iż na tyle często trafiam w tą godzinę, że zacząłem na ten temat szperać w internecie. Nie mam przez to większego, czy mniejszego pecha, nikt też nie umiera, bądź choruje, życie toczy się swoim rytmem. Kiedy pojawia się godzina 22:22 mówię: “cholera … znowu… o co chodzi?” i przez chwilę patrzę jak wryty w zegarek. Muszę przyznać…. jest to moja wewnętrzna zagadka, czuję, że to jest zbyt często i zbyt dziwne. Chcę się z tym podzielić, abyście wiedzieli, że nie jesteście sami. Pewnie nigdy się nie dowiemy, może to siedzi tylko w naszych głowach 🙂 Pozdrawiam

 • Ola
  Posted at 19:09h, 31 sierpnia Odpowiedz

  Mnie od dłuższego czasu prześladuje data urodzin 19:09. Nawet nie chodzi tylko o to że zerkam na zegarek o tej godzinie ale np. sam się podświetla skupiając moją uwagę i wiele wiele innych sytuacji. Już nawet nie tylko ja to zaczęłam zauważać że non stop na nią trafiam (data ważności czegoś, paragon, długość filmiku, rekord w grze… to tylko kilka przykładów) Martwi mnie to…

 • Kinga
  Posted at 05:33h, 04 października Odpowiedz

  Ja od dawna codziennie budzę się o 3:41 co to znaczy zawsze ta sama godzina

 • Mariusz
  Posted at 11:47h, 26 października Odpowiedz

  Od kilku miesięcy spoglądam na zegarek dokładnie o godzinie 12:34 praktycznie codziennie widzę tą godzinę lub 21:34 co to może oznaczać ?

 • Marta
  Posted at 09:56h, 02 listopada Odpowiedz

  Ja ciągle widzę 37 np 21:37 lub inną godzinę z tą końcówka .. od dłuższego czasu.

 • Agnieszka
  Posted at 15:30h, 04 listopada Odpowiedz

  Ja natomiast co spojrzę wieczorem na zegar to jest godzina 23:11 🙂

 • Magda
  Posted at 10:36h, 27 listopada Odpowiedz

  Bardzo często patrząc na zegarek (praktycznie za każdym razem) widzę podwójna godzinę np. 11:11 20:20 22:22 w różnych kombinacjach

 • Bogumiła
  Posted at 22:23h, 12 grudnia Odpowiedz

  Kilka dni temu odkryłam, że ostatnio pojawiają mi się “3” w sytuacjach związanych ze zdrowiem, I tak 3.01.2020 okulista, 3.04.2020 neurolog, 3.12.2019 alergolog i 3.12.2020 zabieg okulistyczny. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale teraz trudno tego nie zauwżyć. Tak naprawdę to nie do końca wiem co o tym myśleć. Kolejnymi cyframi są 13-stki, które bardzo często i to pozytywnie zaznaczają się w mim życiu. Jeśli dobrze zinterpretowałam te liczby to moje zamierzone zmiany w przyszłym roku powinny mi się udać z pomocą aniołów . Oby tak było

  • Ania
   Posted at 19:03h, 16 grudnia Odpowiedz

   Niech się dzieją cuda!!

 • Barbara
  Posted at 14:27h, 18 grudnia Odpowiedz

  Witam serdecznie ?
  Wczoraj miałam dziwny przypadek, że po skończeniu pisania wiadomości pojawiła mi się sekwencja cyfr 896411617166171.
  Nawet nie byłam tego świadoma, dopiero koleżanka spytała co to są za cyferki. Dwa lata temu zmarł mój tata, którego codziennie proszę o pomoc w spełnieniu mojego marzenia. W niedzielę straciłam nadzieję, że może się coś zmienić na lepsze i powiedziałam tacie o tym. Nie wiem jak mam to rozumieć, nie wiem co znaczą te cyfry i dlaczego jest ich tak dużo. Jak mam to zinterpretować. Proszę o pomoc…

 • Rafal
  Posted at 03:31h, 19 grudnia Odpowiedz

  Hmmm ja nie mogę rozgrysc moich liczb zawsze kiedy zaglondam na zegarek rano w nocy 00.13 4.13 11.13 i tak dalej 13 po co to oznacza

  • Ania
   Posted at 18:57h, 30 grudnia Odpowiedz

   Jedna z interpretacji 13 to: zaufaj, że wszystko to, co się dzieje w Twoim życiu ma na względzie Twoje najwyższe dobro. Wszystko jest tak, jak ma być i dzieje się w odpowiednim czasie.

 • Hania
  Posted at 21:19h, 04 stycznia Odpowiedz

  Ze swoim byłym partnerem często mieliśmy tak że razem spojrzeliśmy na zegar gdzie była godzina 22:22 i do dzisiaj mi to zostało. a Byłam z nim..15 lat temu

 • Morfeus
  Posted at 13:41h, 09 stycznia Odpowiedz

  Od kilku lat widzę liczbę 37, w zasadzie ciągle gdzieś się przewija. Otwieram książkę na 37 stronie, spoglądam na zegarek o godzinie xx:37, czasem spojrzę na zegarek, który wskazuję jakąś godzinę i 37s, parkuję na jedynym wolnym miejscu, przy którym ktos przykleił kartkę z napisem 21:37. Co więcej, kiedyś napisałem CV i wysłałem do firmy, jednak wczoraj chciałem ponownie wysłać CV do innej firmy, wiec szukałem ostatniego, najbardziej aktualnego CV. Posortowałem po dacie i okazało się, że data utworzenia pliku zawierała godzinę xx:37 tego samego dnia miesiąca, jak dzień w którym ponownie wysłałem CV. Zdarza mi się dostawać wiadomości na tel o godzinie xx:37 albo wybudzać telefon o tej godzinie. Zdarzały mi się numery przesyłek kończące się tą liczbą.

  Dodam, że ciągle dążę do zmiany ścieżki kariery, uczę się po godzinach i rozwijam w konkretnym kierunku. Co ta liczba może oznaczać? Jak to odczytać? Szukałem informacji na ten temat ale nie rozgryzłem tego. Będę wdzięczny za interpretację.

  • Ania
   Posted at 17:22h, 09 stycznia Odpowiedz

   Jesteś otoczony anielskim wsparciem, mistrzami manifestacji, którzy pomagają Ci i wspierają Cię w kreowaniu życia, o jakim zawsze marzyłeś.
   Nie jesteś sam. Z taką drużyną wszystko może się zdarzyć. Powodzenia!

 • Katarzyna
  Posted at 21:39h, 18 stycznia Odpowiedz

  Mam w życiu taka sytuacje. Kilka miesięcy temu poznałam kogoś i jakoś tak się zdarzało że zawsze jak rozmawiałam z tą osobą przez telefon widziałam zawsze trzy szóstki. Czułam że o coś chodzi ale nigdy nie brałam tego poważnie do siebie. W tym momencie wiem że to były dla mnie ostrzeżenia że z tą osobą będą problemy w moim życiu. Obecnie analizując wszystko wiem że to były przestrogi dla mnie.

 • Anna
  Posted at 22:42h, 18 stycznia Odpowiedz

  Liczba 26. Widzę ją wszędzie. Nie jest podwójna ale uporczywa. Jakby nie istniały żadne inne.

 • Marcin
  Posted at 19:24h, 22 stycznia Odpowiedz

  Witam jakis czas temu bardzo zdziwilo mnie to gdy ujrzałem oglądając przypadkowo jakis film na YT liczbę wyświetleń która się równa 7 777 777 bardzo mnie to zdziwiło że akurat tak się to równo złożyło ok można ew. uznać to za przypadek ale wchodze potym na inny filmik patrze a liczba łapek w górę to bodajże taka ilość siodemek nie pamietam do konca ale wiem ze to byly siodemki ale cos w rodzaju 77777 łapek w górę i 777 łapek w dół no dziwne fakt mozliwe ze by to jakis wirus sterowal kodem strony zeby wyswietlalo akurat wtedy ale po co ktos by cos takiego tworzyl i wysylal no dziwne. Druga sprawa jak poszedlem do roboty to swoj pracowniczy nr identyfikacyjny mialem tak zakonczony chyba 4777 i tak sie podpisywalem tymi 3 siodemkami. W poprzednim roku poszedlem do nowej pracy i moj numer szafki to 7770 znowu te 3 siódemki to na bank musi być jakiś znak teraz dopiero tu wszedłem i jeszcze pani mowi że to nie przypadek i coś mnie tutaj właśnie zaprowadziło

 • Grzegorz
  Posted at 00:06h, 24 stycznia Odpowiedz

  Od kilku a nawet już nastu lat na całym świecie prześladuje mnie cyfra 55. Jest to dla mnie przerażająco interesujące. Zacząłem ja widzieć po śmierci ojca i gdzieś faktycznie ta cyfra przy nim sie przewijała.

 • Maria
  Posted at 20:46h, 27 stycznia Odpowiedz

  Dziekuje. W tych liczbach mozna sie pogubic. Mam wrazenie ze liczba 2 ma u mnie jakies znaczenie czesto sie pojawia jak rowniez 14 14 i dzisiaj pojawily sie 99 dwa razy a potem 999 w jednym czasie po sobie. Mezowi zas 888,8…zwracamy na to uwage ale jestesmy zdezorientowani .. co to oznacza

 • Mateusz
  Posted at 12:52h, 10 lutego Odpowiedz

  Mnie powiedział bym wręcz że na każdym kroku prześladuje liczba 13. Godzina 13:13, 15:13, autobus nr 13, blok nr 13, 13 załączników w mailu 13%bateri. Sprawdzam ile zostało do końca serialu 13 min, mógł bym wymieniać w nieskończoność 🙂 po kilka razy dziennie. Zaczyna mnie to przerażać.
  Mogę prosić o interpretację będę bardzo wdzięczny.
  Dziękuję

 • Magdalena
  Posted at 12:35h, 25 lutego Odpowiedz

  U mnie nieprzerwanie pojawiają się kombinacje cyf 4… i niedawno także 88… a od lat spoglądam na godzinę i dostrzegam 21.37.

 • Agnieszka
  Posted at 20:45h, 10 marca Odpowiedz

  Ja widuję cyfry ostano pojawia się liczba 9

 • Łukasz
  Posted at 21:35h, 14 marca Odpowiedz

  Mnie od kilku tygodni prześladuje godzina 12:34

  • Ania
   Posted at 13:31h, 21 marca Odpowiedz

   12:34 wchodzisz na wyższy poziom świadomości (wspinasz się po duchowej drabinie 1234) Anioły Cię wspierają i kibicują Ci na każdym kroku

 • Renata
  Posted at 10:33h, 18 marca Odpowiedz

  Witaj, ja widziałam 00:00 jak to interpretować, 0 nigdzie nie jest interpretowane, czy to oznacza, że nie ma nic wspólnego z przesłaniem anielskim?

  • Ania
   Posted at 13:29h, 21 marca Odpowiedz

   00:00 to też anielskie znaki mogą oznaczać np. Anioły są blisko i towarzyszą Ci na każdym kroku
   OO:OO – nowy początek, drzwi się otwierają, Anioły Cię wspierają

 • Kasia
  Posted at 12:13h, 21 marca Odpowiedz

  Kocham anioly 🙂 cudowne istoty 🙂 Ja od bardzo dawna widuje godz 11:11 🙂

 • Magda
  Posted at 02:11h, 31 marca Odpowiedz

  A u mnie co wezme tel do reki jest 2:58 W nocy

 • Iwona
  Posted at 18:00h, 13 kwietnia Odpowiedz

  Widze wszędzie 225 lub 22:25

 • Izabela Jørgensen
  Posted at 13:40h, 15 kwietnia Odpowiedz

  Bardzo często ,nawet kilka razy dziennie widzę 23 i tak od kilku lat.Tak jakby inne nie istniały Urodziłam się 23,ślub również brałam 23 . W komentarzu powyżej wyczytalam “Nissan to marka samochodów. Po japońsku „ni” to „2”,a „san” to „3”. Nissan=23″Nissan to marka samochodów. Po japońsku „ni” to „2”,a „san” to „3”. Nissan=23″ i takim też jeżdżę nie będąc świadoma znaczenia.

 • wierna
  Posted at 11:26h, 17 kwietnia Odpowiedz

  Zawsze, gdy mam na zegarku te same cyfry w godzinie i minutach, typu 13:13, 21:21, w moim przypadku oznacza, że coś wydarzy się nie po mojej myśli. Sprawdza się praktycznie zawsze. W kwestiach zdawania egzaminów, znalezienia pracy czy relacji osobistych.
  Może za dużo o tym myślę i podświadomie s się nakręcam, ale za każdym razem, gdy przypadkowo spojrzę na zegarek albo odblokuję telefon te godziny właśnie mi towarzyszą.

 • Natalia
  Posted at 17:58h, 18 kwietnia Odpowiedz

  Ja cały czas widzę liczbę 16 np. nr budynku, na zegarku

 • Kamila
  Posted at 13:13h, 14 maja Odpowiedz

  Ja ciągle widze godzine 17:10, date na opakowaniach 17.10, jest to również godzina mojego urodzenia i oznaczenia dnia i miesiąca mojego urodzenia. 17.10.92 godz. 17:10. Nie wiem co to oznacza a juz twaaa jakis czaa

 • Paweł
  Posted at 10:25h, 19 maja Odpowiedz

  Witam, regularnie prawie codzienne od roku może troche dłuzej tak myśle ,nie potrafi precyzyjnie przybliżyć czasu kiedy to sie zaczelo widzę godzine 21.37. Nawet wczoraj żona wczoraj napisała do mnie wiadomość o własnie tej godzinie. Na początku wydawało mi się to dziwne i wywoływało u mnie lekki niepokoj po czasie przyzwyczaiłem sie do tego. Nie wiem czy to przypadek? Od roku przypadek ?

 • Barbara
  Posted at 10:28h, 24 maja Odpowiedz

  Witam. Od pewnego czasu widzę na zegarku takie godziny: 01:23, 02:34 lub 03:45 albo 04:56 . Nie potrafię tego zinterpretować.

 • Magda
  Posted at 14:06h, 11 czerwca Odpowiedz

  Dzis mam dziwnie liczby i wiem ze cos mają mi powiedzieć tylko do konca nie wiem co. Poprosiłam anioly o pomoc w przygotowaniu sie do egzaminu i dzis przyciagaja moja uwage godziny 11:11, 12:22, 13:33, 14:44, 15:55

 • Natalia
  Posted at 22:40h, 11 czerwca Odpowiedz

  Moje cyfry to data mojego urodzenia.16.09. ale zera nie mogę zinterpretować…niewiem co oznacza …

 • Magdalena
  Posted at 00:58h, 21 lipca Odpowiedz

  53
  53 95
  Po śmierci taty.

 • Marta
  Posted at 07:26h, 22 lipca Odpowiedz

  Witam serdecznie, ja od lat widzę niemalże codziennie na zegarze 10.10 to godzina mego urodzenia. Co przez to rozumiec

 • Andrzej
  Posted at 20:34h, 19 sierpnia Odpowiedz

  Hej ciągle widzę 13 w minutach zdążają się też rejestracie w autach autobusy itp zaczyna mnie do zastanawiać po to już nie jest normalne i raczej to nie przypadek mam tak już bardzo długi czas czy ktoś może mi pomóc wyjaśnić oco choci

  • Ania
   Posted at 11:03h, 01 września Odpowiedz

   Każda wiadomość jest indywidualna – nie ma jednej interpretacji. Odpowiedzi szukaj w sobie. Do tego trzeba umysł wyciszyć.
   Jeden z przekazów, jaki kryje się za 13 – jest taki – zaufaj, że kolejne kroki na Twojej ścieżce są takie, jak mają być i służą Tobie i Twojemu rozwojowi.

 • Hubert
  Posted at 21:07h, 31 października Odpowiedz

  Mój brat miał wypadek 18 47 zmarł o 16 47 , ja mam tak że często brakuje mi 13 do pełnej liczby jakiejś , widzę często liczbę 13. Często też 18 18 21 21 czuje że coś to oznacza

 • Gd
  Posted at 00:44h, 22 listopada Odpowiedz

  Ja od momentu kiedy odnowił się mój kontakt moim byłym partnerem wszędzie widze 4, 14, 44, 444, czasami 55, ale to rzadko, poza 4 widzę też 77 i 88. Często wpadam na godziny 18:18, 17:17 poza tym 7:44,8:44 itd.
  Długo walczyłam ze sobą aby wznowić tą relacje, ponieważ zależy mi bardzo na tym człowieku. I od momentu kiedy wymieniliśmy pierwsze wiadomości cały czas to widzę.

 • gal anonim
  Posted at 14:50h, 25 listopada Odpowiedz

  Dzień dobry , urodziłem się 17 grudnia i od 1-2 lat czasem zdarza mi się spotkać kilkanaście razy dziennie kombinacje liczby 17 . dodam że moja kuzynka jest młodsza , też się urodziła 17 grudnia i ma nie ktore rzeczy wspólne . taki sam kolor mamy ulubiony i inne rzeczy .

 • Iwona
  Posted at 21:28h, 01 stycznia Odpowiedz

  Od dłuższego już czasu zauważam wokoło siebie kombinacje liczb 1, 9, 19, 99, 91, 090, 119, 191, 091,911 itd.
  To jest tak częste; na zegarku , na tablicach rejestracyjnych, w tekstach czytanych … poza tym zaczęłam kojarzyć, że syn urodził się 19-go, mąż ma imieniny 19-go, rodzice moi mieli ślub 19-go, dziadkowie mieszkali po 19-stką. Coś w tym chyba się kryje. Nie mam teraz lekko, nie mam pracy, mam kłopoty finansowe. Może to jakiś przekaz?

 • Viola
  Posted at 13:30h, 06 stycznia Odpowiedz

  Ja codziennie od dlugiego czasu widze na zegarku 14:10. Co to moze oznaczac

 • Aleksandra
  Posted at 23:39h, 12 stycznia Odpowiedz

  Zwracam się z prośbą dotyczącą liczb. Często widzę na zegarku 22.06 np. oglądam serial i nagle coś tak by tylko zobaczyć sprawdzam godzinę i jest 22.06 bądź 21.06, 23.06. Co jeszcze bardziej mnie zastanawia, ponieważ urodziłam się 22 czerwca (czyli 6 miesiąca). Dużo źródeł zwraca uwagę tylko na liczby takie same bądź odwrotne. Czy ktoś mi pomoże zrozumieć dlaczego ciągle widzę tą godzinę? Czy coś ona oznacza, co chce mi wszechświat przekazać?

 • Sylwia Gorska
  Posted at 08:08h, 18 stycznia Odpowiedz

  Dziekuje za ten artykuł. Ja praktycznie codziennie widzę godz 22:22 Żebym nie wiem co robiła to coś zawsze każe mi spojrzeć na zegarek wieczorem zawsze o tej godz
  Pozdrawiam

 • Maja
  Posted at 12:32h, 25 stycznia Odpowiedz

  Mi się ciągle pokazuje godzina 14:20, co moze oznaczac? Jak mam ją rozumiec

 • Joanna
  Posted at 14:37h, 28 stycznia Odpowiedz

  Ja od wielu dni widzę codziennie godziny 10:10, 13:13, 14:14, 15:15, 16:16, 17:17, 18:18, 19:19. Jestem ciekawa co to oznacza.

 • Oskar
  Posted at 12:34h, 30 stycznia Odpowiedz

  Bardzo często widze godzinę 13.13, urodziłem się 13 maja

 • Piotr
  Posted at 23:08h, 06 lutego Odpowiedz

  Witam od dłuższego czasu gdy patrzę na elektroniczny zegarek widze godzinę 22:55.
  Co to może oznaczać?

 • Mariusz
  Posted at 17:41h, 07 lutego Odpowiedz

  Witam serdecznie
  Od mniej więcej 8 miesięcy prześladuje mnie liczba 23. Najczęsciej są to minuty na zegarku.

 • Elwira
  Posted at 05:21h, 19 lutego Odpowiedz

  Witaj. Moja data urodzenia to 23.07.73r, jest numerologiczna 5. Od kilku lat widze na zegarku 23:07, albo 07:23, albo w innych sytuacjach podobne zestawienie. Dziwne to , ale dopiero teraz zaczelo sie to byc czesciej widoczne; nie daje mi to spokoju… i tak w poszukiwaniu trafiłam na Twoj wpis…

  • Ania
   Posted at 12:54h, 19 lutego Odpowiedz

   super, że jesteś

 • Emilia
  Posted at 13:54h, 19 lutego Odpowiedz

  Od roku gdy patrzę na zegarek widzę 14.07. To moja data urodzenia. Co to oznacza

 • Magdalena
  Posted at 12:57h, 24 lutego Odpowiedz

  Od jakiegoś czasu codziennie sprawdzam godzine o 19.17 Co dzien z poczatku nie zwracałam uwagi. I nie jest to od czasu do czasu, kazdego dnia 19.17

 • Fabian
  Posted at 22:47h, 07 marca Odpowiedz

  Moja data urodzenia 17.03.89… od kilku lat co nie spojrze na zegrek w godzinach poznych wieczornych zawsze wskazuje mi 21.37 zdarza ske nawet ze kilka dni pod rzad 🙂 jakies interpretacje 🙂 ?

 • Seweryn
  Posted at 19:18h, 01 kwietnia Odpowiedz

  Od jakiś 2 tygodni widzę ciągle godzinę z końcówką 11 czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi, co to moze oznaczać?

 • Marzena
  Posted at 00:25h, 09 maja Odpowiedz

  Ja tak samo od miej więcej roku widzę często godzinę za 13 lub 13 po. Tj. Np. 14:47 lub 11.13 nie wiem co mam o tym myśleć.

  • Ania
   Posted at 08:46h, 10 maja Odpowiedz

   13 zaufaj, że każdy kolejny krok na Twojej ścieżce jest taki, jaki ma być i ma na względzie wyłącznie Twoje najwyższe dobro i Twoje wzrastanie.

 • Aga
  Posted at 06:46h, 13 maja Odpowiedz

  Dzień dobry, od około roku, co jakiś czas, już kilka razy zatrzymał się nam duży zegar ścienny na godzinie wpół do pierwszej w nocy. Oboje z mężem to widzimy. Wiemy, że to nie przypadek, bo w ogóle nie zatrzymuje się na innych godzinach. Czy mogę liczyć na wiadomość od Pani?
  Pozdrawiam

  • Ania
   Posted at 08:04h, 13 maja Odpowiedz

   to jest nowy, czy stary zegar, do kogo należał? znaczeń może być wiele…

 • Aga
  Posted at 09:15h, 13 maja Odpowiedz

  Zegar mamy około 3 lata, mamy go od kiedy mieszkamy w nowym mieszkaniu. Do nikogo wcześniej nie należał.

 • Aga
  Posted at 09:21h, 13 maja Odpowiedz

  Czasem widzimy to dopiero rano, czasem jeszcze nie śpimy i po jakimś czasie się orientujemy, że nie chodzi.

 • Anka
  Posted at 12:05h, 20 maja Odpowiedz

  Witam wszystkich..Nawet nie wiem jak tu trafiłam ale już wiem że dobrze .prześladują mnie cyfry często zwlaszcza13:13.11:11,12:12,09:09.,10:10….itd13:13 jednak jest na tyle uporczywą że zaczęłam się zastanawiać o co chodzi..od zawsze wokół mnie działy i dzieją się różne zdarzenia :przeczucia,przewidywania,ostrzeżenia w których bez wytłumaczenia było *stop”nie idź tą drogą a potem stałam jak wryta ponieważ stała się “tam”coś złego.Dziwne niejednokrotnie zjawiska których do tej pory nie mogę zrozumieć..rozmowa w myślach z osobą a po chwili tel że dana osoba zmarła..Anioły id dziecka są w moich myślach,uwielbiam o nich myslec,uwielbiam patrzeć na wizerunki aniołów uwielbiam skrzydła .dobrze że tu trafiłam może uspokoją mnie wiadomości i prześladujących mnie liczbach.pozdrawiam i dziękuję za te wszystkie słowa które chronią u dostrzegłam.

 • Paulina
  Posted at 16:22h, 13 czerwca Odpowiedz

  Świetny wpis, dziękuję ??
  Mnie ostatnio nonstop prześladuje liczba 95.
  Od pewnego czasu czuję parcie na otwarcie kanału w social media, by mówić tam prawdę otaczającego nas świata. Cały czas coś mnie jednak blokuje mimo to 95 stale gości w moim życiu. Poproszę Anioły, by dały mi porządnego kopa, bym wreszcie porzuciła obawy/strefę komfortu i zaczęła działać.

 • Magda
  Posted at 17:30h, 24 czerwca Odpowiedz

  Ja od jakiegoś czasu ciągle widzę liczbę 69. Co to może oznaczać?

 • Paulina
  Posted at 19:07h, 02 lipca Odpowiedz

  Często spoglądając na zegarek widzę godziny z 47 minutami… 12:47, 23:47, 15:47 itp. albo 47% baterii w telefonie. Kolejne liczby też na zegarku 13:13.

 • Ada
  Posted at 21:49h, 09 lipca Odpowiedz

  Witam ? a wstepie napisze że uwielbiam tą stronę ? mogę prosić o odpowiedź co znaczy, jeśli codziennie widzę różne liczby, np. Dzisiaj 22:22 , 15.55, 16:16, a później rejestrację np 777, 444. Za każdym razem inne..
  Pozdrawiam serdecznie .

 • Piotr
  Posted at 23:06h, 16 lipca Odpowiedz

  Non stop wszędzie widzę 59. Zegarek, autobus, tramwaj, reklama, poziom naładowanej baterii, tablice rejestracyjne. Wszędzie…

 • Aneta
  Posted at 10:56h, 21 lipca Odpowiedz

  Witam u mnie od 4 lat dużo trudnych i traumatycznych doświadczeń, przeplatanych wiadomościami 11, 11:11, 10:01, 10:11, 1:00. Jestem wyczerpana psychicznie ale wiem ze anioły czuwają nade mną. Pozdrawiam. Aneta

 • Kwiatek80
  Posted at 16:37h, 04 sierpnia Odpowiedz

  Liczby “widzę” i zauważam ciągle odkąd urodził się mój syn o godz 11:11?wierzę, że Anioły w szczególności nad nami czują. A dzisiaj piórko…

 • Wioleta
  Posted at 23:53h, 09 października Odpowiedz

  Witam 🙂 Dzisiaj widziałam 5 razy 0000 oraz 5 razy 88888 ,a także 3 razy 555,444,7777,1111,999. Odkąd się przebudziłam ,widuję liczby potrójne lub poczwórne wiele razy ,tak samo lustrzane godziny lub liczby .

 • Zdzisława
  Posted at 09:04h, 17 października Odpowiedz

  Od kilku lat bardzo często budzę się w nocy i spoglądam na zegarek zawsze jest godzina 3.30. Na początku mnie to trochę przerażało, ale potem zaczęłam myśleć, że to jakiś znak. Tylko co może oznaczać. Widać anioły czuwają. Wczoraj na balkonie mojego mieszkania znalazłam biało – czarne piórko. Często w moim życiu dzieją się dziwne rzeczy.Wiele moich marzeń się spełniło, chociaż wydawało się to niemożliwe.

 • Piotr
  Posted at 06:41h, 24 października Odpowiedz

  Witam, czy wytlumaczy mi ktos taki przypadek.A więc poznalem zone 12.07 corka urodzila sie 12.07 moj syn 12.01.21 imieniny Natana wypadaja 12.07 ja z kolei urodzilem sie 02.09 ,o co moze chodzic ?

 • Kamila
  Posted at 11:24h, 11 listopada Odpowiedz

  Witam serdecznie. A czy ktoś z Państwa mi podpowie czy znaki anielskie to również sekwencja wzrostową liczb? Od jakiegoś czasu widzę liczby w układzie np. 12.13, 14.15 itp. dziękuję za odpowiedzi ;*

 • Izabela
  Posted at 14:40h, 29 listopada Odpowiedz

  Od kilku dni, niezależnie od tego o której godzinie zasypiam, coś mnie budzi o 6:40. To takie uczucie, że kiedy śpię i już wiem, że muszę otworzyć oczy wiem jaka jest godzina i taka jest.

 • Klaudia
  Posted at 16:21h, 17 stycznia Odpowiedz

  ostatnio widzę BARDZO dużo liczb anielskich oraz liczb lustrzanych. Nigdy nie widziałam tak dużo takich liczb, kiedyś widziałam po 5 dziennie, a ostatnio 10 w ciagu godziny. Myślałam że coś fajnego mnie czeka a od kilku dni bardzo źle sie u mnie dzieje i czuje sie jakby liczby mnie oszukały. Czy, ogłabyś mi wytłumaczyć dlaczego tak sie dzieje.

 • Anita
  Posted at 21:48h, 02 maja Odpowiedz

  Hej, ja od dłuższego czasu najczęściej widuje 7 albo 77 czy też 777.
  Przeważnie jak wychodzę z mieszkania o różnych godzinach to mijam tramwaj z nr 7 i miałam ostatnio taką sytuację,
  że podczas wyjścia mijałam tramwaj wyjątkowo z nr 3 (taką miał liczbę na wyświetlaczu elektronicznym), ale tabliczka poniżej miała cyfrę 7 xD
  I ostatnio co spoglądam na telefon mam godzine (13:!3, 14:14, itp …) tak więc, trochę sporo tych znaków…
  Ciężko domyślić się na co zwrócić uwagę…

  Pozdrawiam

 • Marta
  Posted at 20:20h, 10 maja Odpowiedz

  JA widzę od tygodnia cyfry parzyście 11, 22 44, 77, 88,99 a najwięcej 66

 • Weronika
  Posted at 13:57h, 13 września Odpowiedz

  Odkąd jestem w związku z chłopakiem codziennie widujemy anielskie godziny 15:15,16;16 itp.
  Zdarza się widzieć je po 6 razy dziennie kiedy tylko spojrzę na telefon. Dzisiaj gdy oglądałam filmy i nie zaglądałam na telefon dostałam 2 wiadomości o 14:14 i 15:15 tak jakby ktoś bardzo chciał żebym zwróciła na nie uwagę. O 15:15 kuzynka wysłała mi moje zdjęcie z byłym już chłopakiem, które znalazła na polu gdzie musiało znajdować sie dobre 9 miesięcy. Zaczynam sie już trochę bać bo kompletnie nie wiem co to może oznaczać i czy jest ze sobą powiązane.

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.