2 anielskie przesłania pełne mocy

Anioły nie są po to, żeby żyć twoim życiem i mówić ci, co masz robić.  To twoje życie! Anioły są cały czas przy tobie, żeby cię wspierać, kochać i otulać. Od czasu do czasu, zwłaszcza w momentach, kiedy czujesz się wyjątkowo zagubiona i bezsilna przychodzą do ciebie, żeby ci przypomnieć kim naprawdę jesteś.

Być może nie dostrzegasz anielskich znaków albo ich nie rozumiesz. Nie przejmuj się tym jednak. Anioły ciągle powtarzają, że traktujemy życie za bardzo serio i  że ciągle znajdujemy powody, żeby się o coś obwiniać. Coś w tym jest prawda?

Jeżeli właśnie przytaknęłaś i  złapałaś się na tym, że zaczynasz się obwiniać nawet o to, że się obwiniasz, to mam dla ciebie dobrą wiadomość. Zauważyłaś i zrozumiałaś coś ważnego!!! To pierwszy krok do tego, żeby coś zmienić.

Każdy dzień,  każda chwila – również ta obecna jest dobra, żeby zacząć wszystko od nowa. Dopóki oddychasz na nic nie jest za późno.

Nie rozumiesz anielskich znaków? Nic nie szkodzi. Jeżeli będziesz miała coś usłyszeć i zrozumieć Anioły znajdą sposób, żeby do ciebie dotrzeć. Twoim zadaniem jest prosić o znaki i ufać, że je otrzymasz. Jak? To już zadanie Aniołów.

Jak myślisz dlaczego trafiłaś na tego bloga i czytasz właśnie te słowa?  Dlaczego teraz, dziś, w tej chwili? Jakie pytanie, problem, czy zmartwienie jest teraz w twojej głowie? Jakich odpowiedzi, słów, motywacji szukasz? Może próbujesz coś zrozumieć, dowiedzieć się dlaczego? Dlaczego coś cię spotkało, coś ci się przytrafiło?

Czytaj dalej i sprawdź, czy znalazłaś swoją odpowiedź,  czy zrozumiałaś, czy wyjdziesz pokrzepiona.

Oto twoje wiadomości:

Anioły pragną, żebyś wiedziała, że masz moc w sobie.

Możesz być kim chcesz, robić, co chcesz. Jesteś twórcą. Naprawdę.  Nie szukaj na zewnątrz, tego co od samego początku masz w sobie. Dlaczego wydaje ci się, że inni ludzie będą wiedzieli lepiej, co jest dobre dla ciebie? Dlaczego swoich odpowiedzi szukasz  poza sobą? Wiedz, że kiedy ciągle pytasz, co masz robić, jak postąpić, kiedy ciągle szukasz poza sobą swoich odpowiedzi oddajesz swoją moc.

Wysyłasz do wszechświata wiadomość, że jesteś bezsilna i bezradna, nie wiesz co robić, nie potrafisz zadbać o siebie, ani się ochraniać.  Zupełnie nie wiesz, co zrobić z własnym życiem.  I wiesz co? Dokładnie tak się dzieje. Stajesz się ofiarą własnych przekonań. Podświadomie tworzysz takie sytuacje w swoim życiu, przyciągasz takich ludzi i wydarzenia, które potwierdzają twoje przekonanie o bezsilności.

Mało tego takie sytuacje będą się powtarzały w twoim życiu, dopóki nie zrozumiesz i nie przypomnisz sobie, że jesteś twórcą i masz moc. Czasami pytasz nas Anioły – dlaczego nie ma nas przy tobie wtedy, kiedy dzieje ci się krzywda. Jesteśmy. Zawsze jesteśmy. Nie możemy jednak powstrzymać cię od przerobienia lekcji, którą sama przyciągnęłaś. Nie możemy ingerować w twoje decyzje. Masz wolną wolę i prawo decydowania o sobie. Jeżeli wybierasz bezsilność, to właśnie tego doświadczasz. Te lekcje mogą być trudne, ale może takich właśnie potrzebujesz, żeby zrozumieć i żeby sobie przypomnieć.

Nie możemy odebrać ci szansy na to, żebyś przypomniała sobie o swojej mocy. Jesteśmy przy tobie, żeby cię wspierać – zawsze. Sama jednak masz w sobie ogromną moc.  Pamiętaj, że przychodząc na świat zostałaś wyposażona we wszystko, co jest ci potrzebne, żeby żyć spełnionym życiem. Jesteś potężnym twórcą, a może nawet twórczynią 🙂 Nie potrzebujesz, żeby ktoś robił cokolwiek za ciebie, żeby dawał ci gotowe odpowiedzi, ani nawet, żeby cię ochraniał!

Kiedy wchodzisz na wysokie wibracje – jesteś szczęśliwa, spełniona i pewna siebie żadne niskie wibracje nie mają do ciebie dostępu. Nic złego nie może cię spotkać. Znasz powiedzenie, że na pochyłe drzewo wszystkie kozy wchodzą? Nie bądź pochyłym drzewem. Wyprostuj się, a nic i nikt na ciebie „nie wejdzie”. Zdecyduj czego pragniesz i podejmij pierwsze kroki w stronę realizacji swojego celu. Chętnie usuniemy wszelkie przeszkody i postawimy na twojej drodze odpowiednich ludzi, czy okoliczności. Zdecyduj jednak i uwierz, że możesz, że potrafisz, że masz moc. Jesteśmy twoją armią, ale to ty przewodzisz.

Anioły chcą, żebyś wiedziała też, że masz miłość w sobie.

prawdziwa definicja miłości

Dlaczego szukasz miłości na zewnątrz? Desperacko rozglądasz się za swoją drugą połową. Myślisz, że pojawi się w twoim życiu i wypełni je miłością, radością i szczęściem? Dlaczego swoje dobre samopoczucie uzależniasz od tego, czy ta osoba w twoim życiu jest, czy nie, czy traktuje cię dobrze, czy nie?

Nie tędy droga. Miłość to nie to samo, co relacje, związki.  

Miłość to piękne pole boskiej energii wibrujące na wysokich częstotliwościach, to niekończące się źródło.

Związek, relacja to nie miłość. Relacja pozwala ci wyrażać miłość! Miłość, którą masz w sobie. Jakość tej relacji zależy od tego, jak bardzo otwierasz się na miłość.

Druga osoba nie może wypełnić twojej pustki.  Wypełnij swoje serce miłością, a druga połowa sama się znajdzie. Miłość przyciąga miłość. W sposób naturalny, bez wysiłku.

Miłość jest wyborem.  Nie myśl, że musisz czekać na kogoś lub na coś, żeby odczuwać miłość. Nie czekaj, aż miłość wybierze ciebie. Ty sama wybierz miłość. Możesz zrobić to w każdym momencie życia.

Dlaczego szukasz miłości gdzieś na zewnątrz skoro masz swój własny kontener na miłość? Przecież sama pochodzisz z miłości. Jesteś miłością. Nikt nie może ci tego zabrać, ani ofiarować. Zrozum, że twoja miłość jest tylko twoja. Jest jak ocean. Każda wyjątkowa osoba w twoim życiu jest jak wiatr, który wzburza spokojne wody oceanu.

Woda w ocenia była już wcześniej. Wiatr jedynie ją poruszył. Kiedy wiatr ustanie woda nadal tam będzie – tylko, że spokojna. Rozumiesz?

Ludzie nie dają ci miłości. Oni jedynie wzbudzają w tobie miłość, którą już w sobie masz.

Tym samym nikt nie może ci miłości zabrać – może, co najwyżej przestać być twoim wiatrem.

Chcesz poczuć moc miłości, którą masz w sobie? Skup się na chwilę na swoim sercu. Przenieś tam całą swoją uwagę. Poczuj tę cudowną energię, jak  wypełnia całe twoje ciało i umysł. Czujesz? Ona tam jest. Nie szukaj już dalej.

 

Kiedy ciągle szukasz na zewnątrz swoich odpowiedzi,  kiedy wydaje ci się, że sama niewiele możesz, że nie potrafisz i nie masz na nic wpływu dokładnie tak się dzieje. Anioły pragną ci pomagać i wspierać cię na twojej drodze, ale pragną także, żebyś była świadoma swojej mocy! Nie chcą ci jej odbierać. Chcą też, żebyś wiedziała, że jesteś idealną istotą stworzoną z miłości podobnie, jak one.

 

I jak?  Znalazłaś to, czego szukałaś?

Wiesz już dlaczego Anioły cię tutaj przysłały?

Zostaw ślad po sobie w komentarzu.

 

Z radością spisałam te słowa

*********

 

 

 

46 komentarzy

 1. Beata | 13th Mar 18

  Piękne i prawdziwe. Ale jakże trudne do zrealizowania gdy się ma mało wiary w siebie. To teks od którego nalezy zaczynać każdy dzień. Dziękuje

  • Ania | 14th Mar 18

   Po to właśnie mamy Anioły, żeby nam przypominały, jak wspaniałymi istotami jesteśmy.

 2. Krystyna | 13th Mar 18

  Piękny wpis Aniu. Dziękuję z całego serca

  • Ania | 14th Mar 18

   Dziękuję Krysiu. Cieszę się, że poruszył tyle serc.

 3. kasia | 17th Mar 18

  tak to znamienne, że wlaśnie dziś , teraz trafiłam na Twojego bloga i przeczytałam te słowa:)nic nie dzieje się bez przyczyny

  • Ania | 18th Mar 18

   Cieszę się Kasiu, że znalazłaś to, czego szukałaś.

 4. Justyna | 19th Mar 18

  Dziękuję! To było to co potrzebowałam usłyszeć 🙂

  • Ania | 19th Mar 18

   Dziękuję Justyno za Twój komentarz. Ja też czasami potrzebuję usłyszeć choćby jedno zdanie od osób, które tutaj trafiają 🙂

 5. Marta | 18th Kwi 18

  Bardzo mi się podoba to co przeczytałam, dodaje wiary i otuchy. Ja osobiście bardzo lubię odczytywać znaki z otoczenia, to świetna zabawa, szkoda ze tak późno sie o tym dowiedziałam.

  • Ania | 18th Kwi 18

   Marto na wszystko jest odpowiedni czas i pora. Przeczytałśa dokładnie w tym momencie, w którym powinnaś.

 6. Agnieszka | 18th Kwi 18

  Witaj Aniu,
  dla mnie to, że znalazłam się na Twoim blogu to jak zwykle potwierdzenie od Aniołów, że wszystko jest dobrze, że jestem na właściwej drodze . Jak zwykle czule się uśmiecham w takich momentach 🙂
  Serdeczności dla Ciebie i ukłony za Twoją piękną pracę i wspaniały blog 😉

  • Ania | 19th Kwi 18

   Dziękuję Agnieszko!!!
   Szukałąś potwierdzenia i Anioły przysłąły Cię do mnie 🙂
   Ostatnio sporo duszyczek do mnie ślą, a ja czuję się zaszczycona!! Cieszę się, że jesteś!

 7. Natalia | 19th Kwi 18

  Dziękuję za piękne słowa trafiające prosto do serca ?

  • Ania | 19th Kwi 18

   Proszę bardzo 🙂

 8. Dana | 19th Kwi 18

  Dziekuje z calego serca, tego wlasnie teraz, w tej chwili potrzebowalam uslyszec, znalazlam odpowiedz na moje rozterki, dziekuje

  • Ania | 19th Kwi 18

   i tak właśnie działąją Anioły – podsyłają wszystko w odpowiednim miejscu i czasie 🙂

 9. Adam | 24th Kwi 18

  WSPANIALY TEXT , pomimo ze opowiadaja same panie ja juz wiekowy a w sercu ciagle maj tez potrzebuje milosci prawdziwej bo tylko to sie liczy w zyciu.

  • Ania | 24th Kwi 18

   Dziękuję 🙂 Wszyscy potrzebujemy miłości 🙂

 10. Marlena | 23rd Lip 18

  ? przepiękny tekst ? dziękuję bardzo ? życzę samych przychylnych wiatrów w życiu ☺

  • Ania | 1st Sie 18

   z serca dziękuję

 11. Dorota Łozińska | 26th Lip 18

  Dziekuje 🙂

  • Ania | 1st Sie 18

   proszę 🙂

 12. Małgosia | 14th Paź 18

  Twój tekst bardzo mi pomógł zrozumieć pewne sprawy. Dziękuję:)

 13. Iwona | 30th Paź 18

  Wczoraj zwracałam się z prośba do Aniołów i ogromnie mi pomogły. Dzień który zaczął się od problemów cudownie się zakończył. Rano znalazłam piórko w kuchni na stole, malutkie ale piękne. Wieczorem o 21,12 zaczełam czytać te stronę Ani. Ktoś na facebooku umieścił sprawdź co oznaczają liczby anielskie i sprawdziłam

  • Ania | 2nd Lis 18

   Tak właśnie działają Anioły 🙂

 14. maria | 30th Sty 19

  Bardzo dziekuje Aniu za Twoje i Aniolow wsparcie.Znalazlam posty gdy bylam w psychicznym dolku.Nie moglam uwierzyc jak bardzo pomogly!!! Najwiecej znakow znajduje gdy pracuje nad soba.
  Jestes wspaniala

  • Ania | 1st Lut 19

   Bardzo się cieszę i dziękuję.

 15. Dorota | 17th Mar 19

  Dziękuję droga Aniu. Ja też trafiłam na ten blog nie bez powodu. Właśnie jestem na rozstaju dróg i zastanawiam się w którą stronę mam się udać. Wczoraj i dziś zaczęły mnie prześladować trójki. Nie wiedziałam co to może znaczyć i w taki oto sposób trafiłam tutaj. Czekam na dalsze znaki z nadzieją że Aniołowie pomogą mi podjąć właściwą decyzję. Dziękuję ❤️

 16. Marzenna | 1st Lip 19

  Podnoszące na duchu są te wpisy. Jestem na rozdrożu, sama wychowuje niepełnosprawna córkę, opiekuje się od 3 lat 13 letnia wnuczka i są chwile że mam dość ciągły brak pieniedzy, brak wsparcia. Codziennie mówię sobie jutro będzie nowy dzień lepszy, może kiedyś 🙂. Dziękuję za optymizm.

 17. Zuza | 3rd Lis 19

  To ja opowiem Ci swoją historię. Od jakiegoś czasu czuje się bardzo samotna, długo jestem sama po nieudanym związku i czuję że chciałabym znowu kochać. Dodatkowo zakochalam się ale relacja nie idzie na przód. W dzień który mialam największego dola zjawiła się moja najlepsza przyjaciółka i opowiedziała mi o aniołach o tym jakie dają znaki i ze możemy je prosić o wszystko. Na drugi dzień zdecydowałam że dobrze, porozmawiam ze swoim aniołem chociaz czulam się dziwnie, jeszcze w ten sam dzień chcialam coś podnieść z podłogi a jak podniosłam się to zobaczyłam że do mojego palca wskazującego przykleilo się małe białe piórko… Dzisiaj znowu czulam niepokój i jakaś chec nawiązania relacji z moim Aniołem przez tydzień mowilam do niego ale czulam się nadal trochę dziwnie. I dzisiaj mówiąc mu znowu o tym ze tak bardzo chciałabym kochać trafiam na ten tekst! 🙂

  • Ania | 4th Lis 19

   Nie ma przypadków 🙂 Cieszę się, że tu trafiłaś. Po śladach, a raczej po piórkach 🙂

 18. Renata | 8th Sty 20

  Cała prawda <3 cieszę się i dumna jestem z siebie że w końcu to zrozumiałam <3 i moje życie zmieniło się o 1050 stopni na lepsze , czasem o tym zapominam , ale na moje szczęście mam Aniołki te ziemskie i te niebiańskie które gdy trzeba przypominają mi o tym że jestem Miłością i z Miłości pochodzę Dziękuję z wdzięcznością <3 Samych Cudowności Wam wszystkim życzę <3

 19. Agnieszka | 17th Sty 20

  Dziękuje Aniu! Ostatni tydzień był dla mnie bardzo ciężki. Przepełniony złymi wiadomościami, strachem, lękiem, niepokojem i bezsilnością. Staram się być silna i proszę Anioły o wsparcie i znaki. I Twój post to właśnie taki znak. Dziękuje ♥️🙏♥️🙏

 20. urszula norek | 17th Sty 20

  Dziekuje Aniu…to bylo piekne…😇 wysylam duzo cieplej milosci do Ciebie…dziekuje ze jestes…moja przewodniczka

 21. Ania | 18th Sty 20

  To prawda, zawsze Anioły pojawiają się w odpowiednim momencie naszego zycia❤️ nic więcej nie trzeba… ❣️🌹 Dziękuję ❤️🍀🤞

 22. Meg | 18th Sty 20

  Te słowa były mi dziś bardzo potrzebne.Dziękuję:)

 23. Joanna | 19th Sty 20

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 24. Katarzyna | 21st Sty 20

  Cieszę się,że mogłam przeczytać ten tekst.Jest bardzo motywujący i trafiony do osób zagubionych,po różnych życiowych porażkach m.innymi do mnie.Bardzo mądre słowa,które wezmę sobie do serca.Dziękuję.

  • Ania | 22nd Sty 20

   bardzo się cieszę i dziękuję za te słowa

 25. LUKASZ | 22nd Sty 20

  ❤️❤️❤️

 26. Beata | 22nd Sty 20

  Dziękuję ❤
  W odpowiednim momencie Anioły wysłały mi wiadomość…

 27. andrzej adamczyk | 25th Sty 20

  dzieki tym pieknym slowom wraz z partnerka zrozumielismy istote bycia tu i teraz i bardzo nas to zmotywowalo do pracy nad wlasnymi istotami

 28. Bożena | 29th Sty 20

  Z Miłością i Wdzięcznością ❣️

 29. Bożena | 2nd Kwi 20

  Aniu dziękuję ale tak bardzo boli zaufanie komuś i i nagła zmiana tej osoby

 30. Ada | 4th 20 maja

  Kładąc się wczoraj spać poprosiłam Anioły o znak. Dziś czytam ten wpis. Wcześniej dostałam znak 1818. Jestem wdzięczna.

  • Ania | 4th 20 maja

   Tak to działa właśnie. Wspaniale, że poprosiłaś i byłaś otwarta na otrzymywanie.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.