Co oznacza anielska liczba 333?

Anielskie liczby to pełne miłości wiadomości i wskazówki od Aniołów, Oświeconych Mistrzów, czy Wszechświata.

Jak odróżnić te liczby od innych?

Liczbowe wiadomości to sekwencje liczb takich jak 111, 11:11, 222, 3:33, 666 itd., które stale powtarzają się w twoim życiu. Widzisz je, kiedy spoglądasz na zegarek, na rachunek, na licznik, na tablice rejestracyjne, gdziekolwiek spojrzysz. Powtarzają się tak często, że nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. Po prostu wiesz, że nie są przypadkowe.

Kiedy opowiedziałam o anielskich liczbach mojemu synowi wszędzie zaczął dostrzegać 111 ?

Jedynka to pierwszy krok, to wielka radość, inicjacja. To brama, po przejściu której masz nowe spojrzenie na świat i na życie. To początek świadomego życia i początek kreowania. Odkrywasz, że masz moc i MOŻESZ, jeśli tylko zechcesz. Masz dostęp do wiedzy. Jesteś otwarta.  A to dopiero początek.

Następny krok 222 to zrozumienie, że jesteś twórcą, architektem swojego życia. 222 to wiara i ufność, że wszystko jest możliwe.

Wraz z 333 pojawia się prawdziwa radość tworzenia i manifestowania.

Trójki przypominają ci, że w życiu nie chodzi tylko o osiągnięcia czy zdobywanie kolejnych szczebli. Życie to radość.

Twórz z radością. Manifestuj z radością. Rób to, co kochasz.

Jeżeli czegoś „nie czujesz” lub coś ci „nie leży” zostaw to. Skup się wyłącznie na tym, co lubisz robić, co daje ci satysfakcję, co powoduje, że czas przestaje istnieć. Nie ma znaczenia, ile masz lat i na jakim etapie życia jesteś. Dopóki żyjesz tworzysz. Każdy dzień to nowy początek.

Twórcze działanie z pasją, wyrażanie siebie to prawdziwy sens istnienia. Zawsze jest dobry moment, żeby zacząć robić, to czego naprawdę pragniesz.

333 to sygnał – teraz jest idealny czas i pora. Nie zwlekaj dłużej.

Tworząc z zaangażowaniem i miłością dajesz prawdziwą wartość sobie i innym.

Przyszłaś na świat ze specyficzną misją. Wykorzystaj wszystkie twoje talenty, pasje, predyspozycje i umiejętności, żeby dawać wartość. Jesteś tu, żeby służyć tym, co umiesz najlepiej. Nie patrz na to co robią inni, co mają inni, czego pragną inni. Zwróć uwagę na to, co jest dobre dla ciebie, ważne dla ciebie. Jesteś jedyna w swoim rodzaju. Nikt nie wykona twojej pracy tak dobrze, jak ty.

Kiedy otaczają cię 333 wiedz, że nie działasz sama.

Są przy tobie Anioły, Oświeceni Mistrzowie (Jezus, Maryja, Budda). Niewidzialne siły wspierają twoje działania.

Przyciągasz też do siebie odpowiednich ludzi – swoich ziemskich aniołów. Oni cię wspierają, inspirują, pomagają ci. Dzięki nim rozkwitasz. Moja anielska armia jest w grupie Harmonijek na Facebooku. Jeżeli poczujesz, że to też miejsce dla ciebie dołącz do nas koniecznie.

 

Kiedy wokół otaczają cię 333 bądź pewna, że wszystko ci sprzyja.

Po prostu znajdź TEN żar. Znajdź TO zajęcie, TEN cel, TĄ radość. Poczuj tę jedność.

A następnie podejmij działanie, wypracuj nawyki, rutynę. Rób każdego dnia choćby mały krok. Miej wiarę i głowę pełną pozytywnych myśli.  Wypełniaj konsekwentnie swoją misję, a cały Wszechświat będzie cię wspierał i ci sprzyjał.

Zobaczysz ile w twoim życiu pojawi się zbiegów okoliczności 🙂 Nie wahaj się! Działaj. Im bardziej szalony masz pomysł, im bardziej rwie do niego serce, im bardziej się boisz, tym bardziej TO zrób. Nie pytaj, co myślą o tym inni. Oni mają swoją drogę, a ty swoją.

Myślisz, że ja pytałam innych, co sądzą o moim pomyśle na prowadzenie anielskiego bloga??? 🙂

Gdybym pytała, gdybym nadal się bała i wahała to nie czytałabyś teraz tych słów.

Działaj już teraz. Zastanów się, jaki pierwszy krok w stronę swojego marzenia możesz zrobić zaraz po tym, jak skończysz czytać ten tekst.

Anioły są zawsze przy tobie, ale podejmowanie działania to twoja odpowiedzialność.

333 symbolizuje także połączenie ciała, ducha i umysłu.

Te 3 aspekty życia powinny być ze sobą harmonijnie zestawione.

Każde twórcze działanie zacznij od siebie. Wprowadź harmonię do tej dziedziny życia, gdzie jej brakuje. Zadbaj o swoje ciało – wysypiaj się, odstaw używki, ruszaj się więcej i spożywaj tylko prawdziwe jedzenie, takie, którym karmi cię matka ziemia.

Zacznij myśleć pozytywnie. Przestań się krytykować i sabotować. Zrozum wreszcie, że jesteś wyjątkowa, ważna i jedyna w swoim rodzaju. Cudownie jest być sobą i myśleć o sobie dobrze.

Odnów swoją łączność ze Stwórcą wszystkiego, co jest. Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi. Słuchaj swojego ciała, korzystaj ze swoich emocji jak z drogowskazów, pozwól prowadzić się Aniołom.

Kiedy wprowadzisz zmiany w jednej dziedzinie pozostałe automatycznie się dostroją.

333 to nawoływanie do przywrócenia harmonii w życiu.

Sprawdź, który aspekt wymaga uwagi.

Zanim zaczniesz tworzyć i manifestować zadbaj o samą siebie, o swoje emocje, zweryfikuj myślenie o sobie.  Możesz, potrafisz, dasz radę, masz moc i umiejętności.

Uwierz wreszcie w siebie.

Pamiętaj, że przyciągasz zawsze nie to czego pragniesz, ale to kim jesteś.

 

Każdego dnia stawaj się nowszą wersją siebie.

Nie chodzi o to, żebyś była coraz lepsza, wystarczająco dobra, czy perfekcyjna. Już jesteś! Chodzi o to, żebyś była dostosowana, dostrojona do tego, co chcesz w swoim życiu zamanifestować.

Usuń więc na stałe ze swojej głowy negatywne programy. Większość z nich nie jest nawet twoja. Nie pochodzi z twojego doświadczenia. Zostały ci przekazane. Nie musisz w nie wierzyć. Pozwól sobie sama doświadczać. Nie pozwól, żeby cudze przekonania cię ograniczały. Masz dla świata wiadomość. Twoim zadaniem jest przekazywać wiedzę, radość i nadzieję innym, czyniąc w ten sposób ich życie lepszym.

 

Ja uwielbiam prowadzić tego bloga. Piszę o tym wszystkim, co od lat kumulowałam w sobie.

Przeszłam przez wielką bramę 111, uwierzyłam 222 i podjęłam działanie 333. Stworzyłam to miejsce w sieci i cudowną grupę na Facebooku wypełnioną kobietami, z którymi jestem doskonale zestrojona. One dają mi siłę, wsparcie i odwagę. Dzięki nim wstaję każdego dnia i działam i tworzę i dzielę się tym, co mam.

Codziennie czuję anielskie wsparcie i wiem, że to jest to.

A do czego rwie się twoje serce?

23 komentarze

 1. Halina | 8th Maj 18

  Tez bym chciała dostać taki znak od Aniołów ?

  • Ania | 8th Maj 18

   Zacznij się rozglądać 🙂 Anioły usłyszały wołanie

 2. Hanna | 9th Maj 18

  Witaj Aniu! Trafiłam na twój blog bo był powiązany z 5 p. Jakieś czas temu ewoluował i nie potrafiłam sobie znaleźć miejsce wśród ,, tych twoich aniołów?,,. Jestem osobą wierzącą i oprócz Trójcy świętej , aniołów uznać nie mogłam ?. Dodam że jak widziałam że dodajesz na FB coś na ich temat to pomijałam.(w duszy potępiając twoje poczynania ). Anielskie karty były dla mnie tym samym co tarot, tylko z ładniejszymi obrazkami.Moja własna siostra zachwycona twoim blogiem ,a ja sceptycznie nastawiona. To było zimą jak zaczęły mnie pześladować liczby. I choć nigdy nie czytałam twojego Facebooka wiedziałam że tylko tam znajdę odpowiedz na zaczepki mojego anioła ?. Przez ok. 2 tyg budziłam się o 2:22. Totalnie wyspana,więc wstawałam z łóżka i wynajmowałam sobie jakieś usypiające zajęcie.Gdy znudzona kładłam się spać zawsze była 3:33. Wtedy zaczęłam wierzyć , czytać, szukać. Teraz widzę że aniołowie są wśród nas. Dziękuję Aniu ?

  • Ania | 9th Maj 18

   Haniu dziękuję za ten komentarz. Gorąco wierzę, że na wszystko jest czas i pora. Anioły zawsze znajda do Ciebie drogę, kiedy jesteś gotowa 🙂
   Moja anielska przgoda trwa już długo, choć na początku się opierałam, zaprzeczałam i tak, jak Ty szukałam swojego miejsca. Potem się bałam oceny i wyjścia „do ludzi” aż w końcu zaczęłam pisać tego bloga. U mnie dosłownie było tak, jak w jednej książce PP było napisane – od karoflanki do duchowości:) Czasami myślę, że moje blogowanie o kuchni 5 P to tylko taki rozruch był. W sercu i tak grała inna muzyka. Kuchnię pięciu przemian kocham nadal, ale to o Aniołach chcę pisać 🙂 Obcowanie z nimi wszystko zmienia. Wszystko. Cudownści dla Ciebie.

 3. Dorota | 1st wrz. 18

  Jesteś Fenomenalna…..!! Dziękuję ci za anielską pomoc…☺️

  • Ania | 2nd wrz. 18

   Dziękuję ☺️

 4. celina rosowska | 10th wrz. 18

  Tez bym chciala poznaz magie Aniolow – Kocham Anioly i wierze w nis 🙂

  • Ania | 19th wrz. 18

   Chcieć to móc. Kiedy przyjdzie pora – na pewno będziesz wiedziała, co robić.

 5. Monika | 29th październik 18

  Od kilku nocy budzę się dokładnie o 3:33. W moim życiu sporo zmian zawodowych. Puszczam to co mi nie służy. Choć boli na początku, potem robi się lekko. Planów i nadziei mam pełną głowę 🙂 Dziękuję za ten wpis! Pozdrawiam, Monika

  • Ania | 2nd listopad 18

   Cieszę się Moniko i powodzenia Ci życzę

 6. Anna | 9th styczeń 19

  Moje serce rwie się do kogoś kto prawdopodobnie jest mym blizniaczym płomieniem…Prócz tego naturalne metody leczenia bardzo mnie zainteresowały. Pasja to śpiew

 7. Marek | 2nd marzec 19

  Szkoda, że to grupa wyłącznie dla kobiet, bo również „prześladują” mnie anielskie trójki. Choć czuje się lekko dyskryminowanym ze względu na płeć, życzę wszystkim wielu sukcesów w obecności aniołów.

 8. Maria Anna | 19th kwiecień 19

  Witam Ciebie Anielska Aniu. Cieszę się że się poznamy ponieważ dawanie to mój Dar, więc miło spotkać osóbkę. Która też tak czuję.

 9. Anna | 7th Maj 19

  Witaj.
  Bardzo często widziałam liczby,od zawsze…tylko nie rozumiałam.
  Ale mam niesamowitą intuicję i duża świadomość.
  Miło, że jesteś.
  Pozdrawiam bardzo serdecznie.
  Ania

 10. Aleksandra | 17th sierpień 19

  Nie potrafię powiedzieć od ilu lat zaczelam zauważać,ze codziennie widzę sekwencję liczb 44 ,ale nie wiedziałam co oznaczały . Był moment,ze przestały mi się ukazywać i uznałam ze dziwne były te wcześniejsze codzienne zdarzenia, przestałam o tym myśleć.
  A ostatnio powróciły …Znów patrząc odruchowo na zegarek widzę 44 minuty kilkakrotnie w ciągu dnia.
  Trudno uwierzyć w to,ze szukając w internecie odpowiedzi na temat magii tych liczb ,nie znalazłam nic.Nie umiem tego wytłumaczyć.
  I nadszedł ten dzien! Dziś zrozumiałam ,jaki przekaz mają dla mnie anielscy strażnicy.
  Dziękuję,że tak pięknie piszesz ,ze robisz to z pasją i pomagasz ludziom zrozumieć znaki.
  💕

  • Ania | 19th sierpień 19

   Dziękuję za ten komentarz. Cieszę się, że moje wpisy pomagają innym.

 11. Lusi | 30th sierpień 19

  Hej Aniu,u mnie w życiu od dłuższego czasu przeplatają się liczby 3,5,8 w różnych kombinacjach,ale zawsze obok siebie…
  358,583,558,8583 itd.
  Kilka lat temu dostałam od osoby bliskiej memu sercu jeden klocek domina znaleziony na parkingu.
  Z jednej strony są 3oczka z drugiej 5 co razem daje sumę 8.

 12. Hanka | 19th styczeń 20

  Dzisiaj miałam dziwny sen (nie pierwszy, ale ten był bardzo wyrazisty) szukałam pudełka? Przedmiotu? Skarbu? Skrytki z nr 333. Wcześniej dostałam klucz stary i zardzewiały do drzwi na strychu (?), ale drzwi były otwarte i wielu ludzi szukał Czegoś, ale każdy miał inny nr… Szukając znaczenia znalazłam się tutaj. Pozdrawiam
  Hanka

 13. Angel | 31st styczeń 20

  Hm…a co jeśli jest tego więcej?czyli powtarza się w ciągu dnia 7,3,2 i 9(choć ta ostatnia chyba najmniej).7 to całe życie 🙃😯🤔 zastanawiałam się czy tzn że za 7lat spełni się marzenie (niezafajnie bo to trochę jednak jest…).Tak poza tym nie umiałam innego wyjaśnienia znaleźć

 14. Justyna Malewska | 24th listopad 20

  Mialam sen ze wygralam w lotto 3 333 333 zl wraz z 3 innymi osobami

 15. Eliza Krzywanska | 4th grudzień 20

  Hej Aniu, super, że to piszesz.

  Mała historia więc cierpliwości.
  Słuchałam podcastów Sylwi i Honoraty z Embrace Your Life o czakrach i postanowiłam kilka dni temu zamówić sobie kryształy wspierające mój rozwój i czakr. I jak już podliczyła mnie dziewczyna od kamieni to obniżyła mi sama cenę i napisała 333 dla Ciebie boska liczba, ok myślę sobie (zupełnie nie znając się na liczbach, tym bardziej boskich) zapłaciłam i zapomniałam. Budzę się rano otwieram moje konto i patrzę 333 korony i pierwsza myśl się pojawiła o „Boska liczba” ale przede mną była dziś podróż na inny koniec Szwecji, gdzie postanowiłam pojechać, aby kupić z mojej inicjatywy sofę dla mojego „anioła” sąsiada, który bardzo mi pomaga, więc jadę tam mam ponad 500 km w dwie strony i zadaje pytanie do Wszechświata: powiedz mi jaki jest prawdziwy powód tego, że tam jadę, bo przecież nie dla sofy.
  A dzień wcześniej wymyśliłam sobie, że pojadę tam sama, bo da mi to możliwość słuchania podcastów. Więc jadę włączam podcasty jeszcze raz o interesujących mnie najbardziej czakrach, czyli tych z którymi potrzebuje spędzić więcej czasu i uważności, aż w końcu natrafiam na: Ile magii jest w Twojej codzienności? Sprawdź! I słucham a tam, że może Wszechświat mówi do nas liczbami i że jak zdarzają się takie, które się powtarzają, to aby sprawdzić w necie co ta liczba oznacza.
  Więc zatrzymuje auto i sprawdzam a tam, że anioły są gotowe mi pomóc. Więc myślę sobie wow, wyciszam podcasty i zaczynam gadać do moich aniołów i prosić o pomoc, aby pomogli mi przypomnieć sobie misje z jaką tu przyszłam, czyli jaką najwyższą wartość mam dać ludziom i aby mi w tym pomogli, aby to mogło działać. Ale też w podświadomości proszę o potwierdzenie i ta da da dam. Jadę sobie dalej i nagle czuje taki impuls „wyjrzyj przed szybę” więc podskoczyłam i patrzę a tam… auto prze de mną z numerem 333. Jaja 😊

 16. Ada | 2nd styczeń 21

  Nigdy nie czytałam lepszej interpretacji…niesamowite…dziękuję…rezonuje to ze mną w 100% aż się na serio wzruszyłam! 🙏❤️

 17. Kasia | 31st lipiec 21

  Ja widze liczby Anielskie po śmierci mojej mamy, nigdy wcześniej się to nie zdazylo . Rozmawiałam na ten temat z córka i ona powiedziała mi o Anielskich liczbach, cieszę się , ze mówią one o pozytywnych rzeczach i wierze, ze jest to wiadomość od mojej mamy.
  Pozdrawiam wszystkich

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.