Jak dostrzegać i interpretować anielskie znaki?

Anioły z radością wysyłają ci znaki każdego dnia. Robią to, żeby przypomnieć ci o swojej obecności. Wiedzą doskonale, że potrzebujesz czasami namacalnych dowodów na ich istnienie. Zsyłają ci więc monety, pióra, piękne dźwięki i zapachy. Zostawiają znaki na niebie w postaci chmur, czy tęczy.

Radują się, kiedy je dostrzegasz.

Oznacza to bowiem, że budzisz się do bardziej świadomego życia. Przestajesz postrzegać wyłącznie za pomocą 5 zmysłów i otwierasz się na to, co niewidzialne i duchowe. Jesteś gotowa poznać świat pełen magii, który był ci bliski w dzieciństwie, ale o którym zupełnie już zapomniałaś.

Anielskie znaki są jak budzik, który ma pomóc obudzić i poruszyć twoją intuicję.

To nie same znaki są ważne, ale wiadomości, które niosą.

Zwykle pojawiają się w twoim życiu, kiedy zmagasz się z jakimiś problemami. Anioły będą starały  się przyciągnąć twoją uwagę za pomocą znaków, żeby przypomnieć ci, że możesz zawsze prosić  o ich pomoc i wparcie.

Pamiętaj Anioły chętnie pomogą ci w każdej sprawie. Nie zrobią jednak niczego wbrew twojej woli. Jeżeli chcesz ich pomocy musisz najpierw poprosić. Kiedy prosisz o wsparcie lub wskazówkę i wtedy zaczniesz dostrzegać znaki, to bądź pewna, że Anioły właśnie interweniują w twojej sprawie.

Jeżeli więc zaczniesz dostrzegać znaki wokół siebie, to zwyczajnie RADUJ się nimi.

Jakie wiadomości niosą ze sobą znaki?

W większości przypadków znak od Anioła, to przypomnienie: jestem tutaj, gotowy ci pomóc i wspierać cię, poproś, a pomogę ci, oddaj mi swoje troski.

Anioły wysyłają ci znaki po to, żeby:

 • dodać ci odwagi, wiary we własne siły,
 • przynieść ci pocieszenie i wsparcie,
 • zapewnić cię o swojej nieustającej miłości do ciebie,
 • pomóc ci manifestować to, czego pragniesz
 • pokazywać ci prawdziwe piękno w życiu,
 • zainspirować cię lub skierować na coś twoją uwagę,
 • pokazać ci właściwą drogę
 • przypominać ci, że jesteś miłością,
 • powiedzieć ci, że masz wiele możliwości,
 • pomóc ci wieść szczęśliwe i spełnione życie.

Bądź pewna, że Anioły mają zawsze na względzie twoje najwyższe dobro. Postrzegają ciebie i sytuację, w której się znajdujesz  z szerszej perspektywy, niż ty sama i  dlatego wiedzą, które rozwiązanie jest lepsze z punktu widzenia twojej duszy.

Jak interpretować znaki?

Jeżeli dostrzegasz  wkoło anielskie znaki, ale zupełnie nie wiesz, jak je odczytywać nie martw się tym. Znaki mają być dla ciebie źródłem radości, a nie frustracji.  Wiedz, że nie ma jednej idealnej formy interpretowania anielskich wiadomości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o interpretowaniu anielskich znaków to zdradzę ci sekret 🙂 :

„Anielską wiadomość wysłaną do ciebie najlepiej potrafisz zinterpretować ty sama”.

Słuchaj swojej intuicji, swojego wewnętrznego głosu. Jeżeli nie wiesz, co oznacza dana wiadomość medytuj, pytaj, proś o dalsze wskazówki, aż w końcu znajdziesz odpowiedź.

Jakich znaków możesz się spodziewać?

Anioły przemawiają do ciebie za pomocą:

Rzeczy

Rozglądaj się za drobnymi przedmiotami, takimi jak: monety, figurki z Aniołami, biżuteria np. ze skrzydłami, obrazy, breloczki, nadruki na ubraniach. Wszystko, co wywołuje u ciebie skojarzenie z istotami anielskimi to znak, że Anioły są blisko i chcą nawiązać z tobą kontakt.  Zwróć uwagę, jakie odczucia wywołują w tobie te przedmioty.

Jednym z najpiękniejszych anielskich znaków jest pióro, zwłaszcza białe, choć Anioły zostawiają nam pióra w różnych kolorach. Ich obecność cieszy zwłaszcza, kiedy  znalezione są w nietypowym miejscu. Kiedy dostrzegasz pióro na poduszce, to wiedz, że Anioły opiekowały się tobą podczas snu lub odwiedziły cię, kiedy spałaś,

Jeżeli twoją głowę zaprząta jakiś problem lub jakaś natrętna myśl i nagle znajdziesz pióro to z pewnością znak od Aniołów. Proszą cię, żebyś się nie martwiła.  Sprawy rozwiążą  się w najlepszy dla ciebie sposób.

Jeżeli znajdziesz pióro np. w samolocie, na lotnisku lub w samochodzie wiedz, że Anioły będą ochraniać cię w czasie podróży.

Pamiętam, jak zawsze prosiłam Anioły o bezpieczną podróż dla męża, w czasach kiedy oblatywał służbowo cały świat 🙂

Pewnego dnia wylatywał bardzo wcześnie rano. Spałam i nie wypowiedziałam magicznej ochronnej formuły przed jego wyjściem z domu. Pamiętam jednak, że jak zwykle prosiłam o anielską opiekę dla niego tuż  przed zaśnięciem. Kiedy wychodziłam z domu znalazłam pióro na wycieraczce. Wiedziałam, że Anioły zostawiły je dla mnie, żebym się nie martwiła, bo mąż jest pod najlepszą opieką.

Książki, filmy, muzyka

Jeżeli jesteś otwarta na komunikację z Aniołami i prosisz o ich pomoc i wskazówki one znajdą sposób, żeby do ciebie dotrzeć. Bądź tego pewna. Użyją sposobu i środka idealnego dla ciebie. Jeżeli nie zrozumiesz lub nie dostrzeżesz przekazu za pierwszym razem dotrą do ciebie w inny sposób. Sprawią, żebyś obejrzała jakiś film lub przeczytała jakąś książkę. Wyślą nawet posłańca, który ci tą książkę ofiaruje lub poleci film.

Ja ostatnio nie mogłam wyjść z księgarni bez książki, która zwyczajnie mówiła do mnie: kup mnie 🙂 Od razu wiedziałam też intuicyjnie dla kogo mam tę książkę kupić.  Prezent okazał się bardzo trafiony. Nie wiem, jaka jest treść książki, ale wiem, że osoba, która ją czyta znajduje tam odpowiedzi, których szuka.

Podobne przekazy niesie specjalnie wybrana przez Anioły muzyka.  Jeżeli  za każdym razem, kiedy włączając radio słyszysz tą samą piosenkę wsłuchaj się w jej słowa lub zobacz, jakie emocje, czy wspomnienia w tobie wywołuje. To wiadomość dla ciebie. Musisz ją rozkodować, a szyfr masz w sobie.

Piosenki, piękne filmy, czy teksty często przynoszą odpowiedzi i wskazówki oraz działają, jak terapia – anielska terapia. Pomyśl o tym następnym razem, kiedy coś, co zobaczysz, przeczytasz lub usłyszysz do głębi cię poruszy.

Znaki w naturze

Znaki anielskie możesz dostrzec na niebie w postaci chmur, tęczy, czy pięknych przebłysków światła. Będą dodawały ci otuchy i wiary, że to, co cię martwi zostanie rozwiązane w najlepszy możliwy sposób dla ciebie i wszystkich zaangażowanych w daną sytuację osób.

Najpiękniejszy anielski znak na niebie, o którym wiem, to piękna tęcza towarzysząca moim bliskim przez całą drogę do szpitala na ważną operację. Z takim anielskim wsparciem wszystko musiało się udać.

Inne sposoby komunikacji przy wykorzystaniu natury to piękne motyle, czy ptaki. Zwłaszcza te, które podchodzą do ciebie bardzo blisko lub wręcz siadają na tobie ufając ci bezgranicznie.

Sny i przebłyski świadomości

Kiedy jesteś bardzo zabiegana w ciągu dnia Anioły mogą próbować dotrzeć do ciebie w nocy, kiedy śpisz.  Anielską wizytę z pewnością zapamiętasz. Będzie to ten rodzaj snu, który pozostanie w twojej pamięci  bardzo żywy nawet kilka godzin po przebudzeniu.  Zupełnie tak, jakbyś naprawdę przeżyła coś w nocy. Najważniejsza wiadomość z takiego snu kryje się w twoich uczuciach i emocjach, które on w tobie wywołał.

Jeżeli pragniesz otrzymywać wskazówki podczas snu proś o nie Anioły tuż przed zaśnięciem. Zapisuj także swoje sny zaraz po przebudzeniu.

Możesz także prosić Anioły o spokojny sen i o ochronę w nocy.

Wczoraj tuż przed zaśnięciem rozmawiałam z mężem o koszmarach nocnych. Mówiłam, że nigdy ich nie miewam, bo zawsze proszę Anioły o ochronę tuż przed snem.  Poradziłam mężowi, żeby zrobił to samo. Nie wiem, czy to zrobił, ale ja poprosiłam o ochronę i spokojny sen w jego imieniu. Zupełnie nie zdziwiło mnie to, że dziś rano znalazłam po jego stronie łóżka przepiękne, szare pióro..

Liczby

Komunikacja za pomocą liczb to już bardziej zaawansowana forma kontaktu. Pod każdą cyfrą zaszyfrowana jest inna wiadomość. Każda cyfra to inna wibracja. Medytując z cyframi możesz odszyfrować zakodowaną w nich wiadomość. Czasami jest to zwykłe przypomnienie o tym, żebyś przekierowała swoje myśli na pozytywne tory.

Innym razem wiadomość może być bardziej szczegółowa. Liczby możesz dostrzegać wszędzie: na zegarku, na tablicach rejestracyjnych, na rachunkach, na billboardach. Kiedy ciągle spoglądasz na zegarek o 11:11 lub 12:12 to wiedz, że masz wiadomość 🙂

Do rozszyfrowania jej możesz użyć medytacji, zajrzeć do mojego wpisu: Anielska matematyka. 

Zrozum, co dane liczby oznaczają dla ciebie. Wymaga to odrobiny wprawy i cierpliwości. Zwracaj uwagę nie tylko na liczby, ale też na okoliczności,  w jakich się pojawiały. Najlepiej zapisuj, jakie liczby się pojawiają najczęściej, w jakiej kombinacji i w jakiej sytuacji. Możesz też zwrócić uwagę na to, czym zaprzątnięta była w tym czasie twoja głowa.

Komunikacja za pomocą znaków, to taki pierwszy etap w budowaniu relacji z Aniołami. Kiedy staniesz się bardziej świadoma, czujna, otwarta i odpowiednio „zestrojona” znajdziesz inne sposoby na pogłębienie tej relacji.  Będziesz mogła je usłyszeć, zobaczyć, a nawet poczuć. Wtedy dopiero otoczy cię magia… Tego ci życzę

PS. A Tobie jakie znaki zsyłają Anioły? Bądź czujna. Jak tylko je dostrzeżesz koniecznie napisz o tym w komentarzu.

33 komentarze

 1. Kamila | 25th Sty 18

  Kochana przecudowny wpis i przecudowny blog,który zupełnie „przypadkiem „odkryłam dziś i tu zostaje. Głębokie łzy wzruszenia przy tym tekście, ponieważ tak silną i piękna mam opiekę aniołów, wszystkie te znaki ,które pisałaś w przecudnych lub znaczących momentach się pojawiały a nawet jeszcze więcej i niesamowite i chociaż „powracam „dopiero do życia i stwarzam ję na nowo pomimo 39 lat i czasem jest trudno bardzo,to dziękuję Ci za ten wpis który anioły nie wiem.jakim cudem wynalazły mi w ten wieczór ???????

  • Ania | 12th Lut 18

   Kamilo tak się cieszę, że tutaj trafiłaś. Anioły znajdą sposób, żeby podać nam dokładnie to, czego nam potrzeba. Jeżeli masz konto na FB zapraszam Cię do grupy Harmonijek. Tam dzieją się anielskie cuda 🙂 Uściski

 2. Angelika | 11th Kwi 18

  Witam. Mi ostatnio zupełnie z nikat przyfrynrło białe piórko pod nogi. Nie miałam pojęcia co to oznacza ale pomyślałam że to dobry znak i wzięłam je ze sobą do domu .

  • Ania | 13th Kwi 18

   To dobry znak 🙂

 3. Agnieszka | 22nd Kwi 18

  W moim przypadku to piórka a w ważniejszych sprawach dostaję tęczę. Dziękuję

 4. Kinga | 21st 18 maja

  Do mnie wczoraj przyleciał gołąb i siedział kilka godzin na zewnętrznym parapecie okna , myślałam że sobie odleci a on nic , siedział przez kilka godzin, pomyslałam może głodny? Dałam kilka okruszków chleba,otworzyłam okno, pogadałam z nim a on patrzył się w oczy i bez żadnego ruchu – trzebabyło iść spać, bo zrobiło się późno , zerknełam na okno – dalej siedział na parapecie. Rano na parapecie znalazłam kilka różnych malutkich kamyszków, jakieś różne malutkie nasionka i białe piórko, które mimo tego że był lekki wiatr – nie odleciało.
  Tak cały dzień się zastanawiam, w koncu chciałam coś znależć w necie i trafiłam tu…. – więc, teraz już wiem że to znaki. 🙂

 5. Bożena | 31st Lip 18

  Piękny tekst.Ja codziennie znajduję różne pióra,to wygląda tak jakby ktoś celowo kładl je przede mną.Oczywiście,że się cięszę.Mam dość trudną sytuację,która jest dla mnie bardzo ważna.Nie mam pojęcia jak ją rozwiązać.Raz wszystko jest dobrze a za chwile znowu coś nie tak.Z piór bardzo się cieszę,wszysrkie zbieram ale nie umiem pozbyć się natarczywych myśli bo mój głupi umysł ciagle mnie sabotuje.?

 6. Ania | 19th Sie 18

  U mnie piorka, cyfry,czesto zapach a takze doslownie wyczuwalny ruch energii w ciele, od pierwszej czakry po czakre korony. Cudowne doswiadczenia, ta swiadomosc ze Anioly naprawde sa tak blisko. Fajnie sie moc tym podzielic z osobami, ktore tez tego doswiadczja !
  Pozdrawiam serdecznie

 7. Iwona | 19th Sie 18

  Dziś wracałam z pracy zmęczona, zamyślony i nagle pięknie spiralne delikatnie, spada piórko, było szaro białe, odruchowo podniosłam pióro bo było spore i położyłam w kwiaty przy chodniku i poszłam dalej ale nie mogłam zapomnieć o tym fakcie, ale dałam sobie spokój i idąc schodami do domu patrzę, leży drugie piórko, tym razem takie cueliste w kolorze, tym razem zabrałam piórko do domu i zaczęłam czytać co to znaczy i dlaczego anioły mnie odwiedziły i nie wiem…. Pozdrawiam

  • Ania | 20th Sie 18

   Iwona po prostu ciesz się z tych znaków. To takie małe przypomnienia, że nie jesteś sama. Twoje Anioły są tuż obok i są z Ciebie dumne.

 8. Anna | 21st Wrz 18

  Miałam dziwny sen snił mi się moj własny slub ja w pieknej bialej sukni moja rodzina kosciół w którym mial sie on odbyc szłam do ołtarza gdzie stał mój wybranek kiedy się odwrócił zamarłam to był moj od 9 lat nieżyjący mąż szczęśliwy I usmiechniety dodam ,ze jestem w związku co to mogło oznaczać????

  • Ania | 23rd Wrz 18

   Aniu najważniejsza rzecz w tym śnie, to jakie towarzyszyły Ci emocje, jak się czułaś?

 9. Monika | 30th Wrz 18

  Wpadłam tu przypadkiem i poruszyło mnie to ponieważ zaczynam rozumieć coś. Tu chodzi oto jak idę z synem na spacer on mi zawsze daje piórka pytam go dlaczego mi je daje a on odpowiada mamusiu one są dla ciebie ale dlaczego pytam go i już nic nie odpowiada.Jak to do końca zrozumieć?

 10. Ania | 1st Paź 18

  Moje Anioły zostawiaja mi ślady w postaci drobnych pieniążków, które często znajduje. Piórek, ptaków, muzyki i godzin na zegarku tzw. urodziny godziny ??

 11. Madzia | 28th Sty 19

  Jak przy każdym artykule jaki już przeczytałam na Twoim blogu odczuwam dreszcze uśmiecham się i rozklejam w tej niesamowitej energii jaka nas połączyła 😉
  Jeśli chodzi o mnie to znajduje wszędzie monety (pens’y lol ) od kilku dni słyszę muzykę w tle ,zanim cię tu znalazłam zaczęłam już czytać książkę „Modlitwy do Aniołów.Jak korzystać z niebiańskiej pomocy w tworzeniu cudow”
  Musisz być moim mentorem na to wyglada 😉
  Przygotowuje sie do ceremoni w maju ku doznania oświecenia poprzez picie napoju Ayahuasca 💚 temat mnie znalazł jakieś 7 lat temu i do dziś dnia ciagle uczę się czegoś nowego oraz głębszego 😉
  Cudowne jest to ze wszystkie te ”Anielskie” sytuacje oraz znaki jakie napotkalyśmy na swojej drodze łączy jedna niesamowita energia oraz wiara 💜
  Dziękuje ze napotkałam Cię na swojej drodze ku oświeceniu i ze dzięki Tobie moja wiara w Anioły wzrasta każdego dnia 💖
  Jesteś cudowna w tym co robisz by pomoc innym zrozumieć ;*

 12. melisa | 10th Kwi 19

  Teraz bardziej rozumiem. Jakiś czas temu bardzo się z kimś pokłóciłam. Wracając z tego spotkania i zrozpaczona, czekająca na pasach na światłach dostrzegłam obok mnie białe piórko a wcześniej na spotkaniu czułam intensywny ciekawy orientalny zapach mimo, że druga osoba w ogóle go nie czuła. To spotkanie wiele ruszyło w moim życiu i nawet dalej rusza, jakby proces się jeszcze nie skończył. <3

 13. Karolina | 9th 19 maja

  Witajcie, ja często widzę liczby 11.11 i 20.12 (to akurat mija data urodzenia) nie wiem jaką to ma być dla mnie informacja. Jestem czujna na znaki, ale nie umiem interpretować. Pojawiają się w różnych sytuacjach, raz rano raz w pracy. Zacznę medytować i pytać więcej. Sny…. Hmmm śni mi się tyle rzeczy że nie pamiętam nic, ale czuję jakbym w śnie miała drugie życie… Tyle się tam dzieje, jestem w tylu miejscach. Pozdrawiam i dziękuję za ten artykuł. Wszystkiego dobrego.

 14. Kinga | 11th Cze 19

  A ja znaki widzę od jakiegoś czasu. Zaczęło się od tego, że rozstałam się z mężczyzną którego kocham, skomplikowana sytuacja.. Po jakimś czasie totalnie zrezygnowana zaczęłam się modlić i na koniec poprosiłam o jakiś znak, cokolwiek. Przyśnił mi się On, wreczajacy mi pelargonie w doniczce. I to był początek. Tego dnia przypomniałam sobie że miałam odebrać paczkę z paczkomatu i dzień wcześniej miała już zostać zabrana z powrotem przez kuriera. Jednak poszłam do paczkomatu i odebrałam paczkę! Wracając do domu zobaczyłam coś pięknego, pod moim blokiem wyrosły tulipany, nie miały prawa tam być, kawałek brudnego trawnika gdzie sikaja psy i koty, a jednak tam były, piękne, różowe, moje ukochane kwiaty. I wszystko poszło do przodu. Znaki z chmur, między innymi anielskie skrzydła, wszystko mówiło że będzie dobrze. I nagle liczby, liczyłam pieniądze w pracy i zapisywałam kwoty, wciąż powtarzające się 77 i 99. Wczoraj z chmur zobaczyłam znów 7 i pierwszą literę imienia faceta którego kocham. Czekam na kolejne znaki.

 15. Teresa | 2nd Lip 19

  Jestem wdzięczna ,że mogłam dziś przekazać taką wiadomość . W jednym dniu znalazłam 3 pióra .Które poprawiły mi humor prosiłam o znak na, który mi odpowiedziały dziś jedno. 1 pióro jest czarne a dwa następne sa szaro białe . Jestem szczęsliwa bo zaczełam widzieć znaki i numery, które ciągle widzę w różnych postaciach. . Jak i na nbiebie w chmurach to jest niesamowite i jakie wyraźne ,że te znaki ciągle widziałam i zawsze mnie to inspirowało od dzieccka. Kiedy jestem tego świadoma wszystko jest inne nie takie samo. Dziękuję że mogłam się z tym wami podzielić z wdzięcznością i z szacunkiem dla tej strony miłość i światłość niech będzie błogosławieństwem dla wszystkich.

 16. MonikaT | 1st Sie 19

  Cyfry. Codziennie na zegarki 8.09lub 9.08 urodziłam się 9.08

 17. Ewa | 6th Paź 19

  Dzień dobry 😊 jestem zawsze z problemami, zdrowotnymi, uczuciowymi, emocjonalnymi…taka waga i już 😉 właśnie dziś siedząc u córeczki w pokoju na łóżku, dostrzegłam ruch za oknem, myślę motyl? Nie, to małe szare gołębie pióro przykleiło się do szyby…. od razu wiedziałam, że to znak pocieszenia, informacji- uwierz, możesz, jesteś a światło i istoty światła obok ciebie…😊😊💗

 18. izabela | 10th Paź 19

  przecudowny wpis i przecudowny blog

  • Ania | 11th Paź 19

   dziękuję, bardzo miło mi to czytać

 19. Ewa | 21st Lis 19

  Jejku witam ciepło z Krety.Jest listopad a ja mam wiosnę.Wiec ze słońcem na twarzy chcę powiedzieć że tak one są z nami te codowne istoty anielskie .Mam bardzo dużo takich znaków,piosenki ,siadające motyle na ramieniu,napisy na koszulkach na bilboardach,nawet na zegarze ściennym po roku czasu coś mnie trapiło,i przetłumaczyłam napis ,,zaufaj Bogu całym swoim sercem,,to było coś niesamowitego.Wystarczy wiara ,rozmowa w ciszy .Mówisz i masz.Czasami nie wiem jak odczytać ,ale to że są często mi wystarcza.One wiedzą czego pragniesz , czują Cię i prowadzą tak byś była szczęśliwą osobą .

  • Ania | 21st Lis 19

   Dzięki Ewo za ten komentarz – to prawda wystarczy wiara i cisza 🙂

 20. Welka | 29th Lis 19

  Ja kiedyś nie wierzyłam w anioły. Wydawało mi się, że ich istnienie, to bajka. W istnienie Boga wierzę. Po X latach życia i różnych życiowych doświadczeń mogę powiedzieć – wierzę na swój sposób. O Bogu się po prostu wie, Boga się czuje wszędzie. W sierpniu odeszła moja Mama. 🙁 Nie mogłam pogodzić się z jej utratą, wyobrazić dalszego życia bez bezpośredniego z nią kontaktu. Już na drugi dzień po jej śmierci zaczynały do mnie docierać jakieś znaki, o jakich wcześniej słyszałam, że bliscy, którzy odchodzą, nadal chcą być z nami, aby nas chronić. Zaczęłam o tym sporo czytać, o śmierci, o duszach i samo przez się o…aniołach. I uwierzyłam. 🙂 One naprawdę są. Czy sam fakt, że weszłam na tę stronę, już nie jest tego dowodem? Przeczytałam tu na razie tylko o znakach od aniołów, ale już wiem, że one do nas przemawiają….. Na pewno będę czytać dalej. 🙂 Pozdrawiam wszystkich!

 21. Ania | 3rd Gru 19

  Dzień dobry wszystkim. Jest już wieczór A ja jestem w szoku ,mój syn 4 latek dziś mi powiedział że przychodzi do niego coś co ma na imię Ach. Trochę poczytałam i już co nieco wiem. Ale proszę , czy ktoś coś może wie dokładniej o tym imieniu.
  Pozdrawiam Ania.

 22. Sabina | 14th Gru 19

  Dzisiaj na ulicy znalazlam figurke aniolka z serduszkiem. Cos pieknego😘😘😘

  • Ania | 16th Gru 19

   Wspaniale!!

 23. Ania | 31st Gru 19

  Brakuje mi słów, aby opisać emocje jakie we mnie powstały po przeczytaniu Twojego artykułu. To nie przypadek, że trafiłam na tę stronę. Ogromne wzruszenie, wielka nadzieja i wiara, że te wszystkie symbole oznaczają wsparcie, opiekę i obecność… a zaczęło się od piórka… bombka na choince w kształcie piórka, obraz na ścianie z piórkiem i tak się zaczęłam zastanawiać skąd się wzięły w moich myślach te piórka?? Teraz już wiem… i dziękuję Ci za ten artykuł, bo oprócz piórek zaczęłam rozumieć wiele innych symboli, które widziałam ale nie rozumiałam. Teraz już wiem i będę je bardziej doceniać 🙂 ❤ dziękuję też Aniołom, że nie ustały w przekazywaniu mi tych wiadomości, pomimo że nie wiedziałam co to wszystko znaczy, ale udało się! Już teraz wiem… 😊

 24. Anna | 19th Sty 20

  Tęcza. Potrafi mnie uspokoić i dodać wiary, że wszystko ułoży się dobrze. Ta naturalna, kiedy po burzy świeci słońce ale i ta pojawiają ca się niespodziewanie na ekranie telefonu.

 25. Teresa | 3rd 20 maja

  Czytając piękne słowa o znakach anielskich miałam w oczach łzy wzruszenia.Piękne. Mając wiele problemów uwierzyłam że aniołowie mi pomogą rozwiązać chociaż kilka.W ubiegłym tygodniu w posprzątanym pokoju na środku dywanu znalazłam małe białe piórko.Byłam bardzo zaskoczona .Wierzę że to Anioły chciały mnie pocieszyć . Dziękuję za przyjęcie do grupy

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.