Jak rozmawiać z Aniołami i prosić o ich pomoc?

Moja wiedza na temat Aniołów była prawie zerowa. Przez większość swojego życia nie miałam pojęcia, że można rozmawiać z Aniołami i prosić je o pomoc za pomocą modlitwy.  Nie jestem jedną z tych osób, które od dziecka miały specjalny dar. O Aniołach wiedziałam tyle, że to świetliste i skrzydlate istoty, które żyją w niebie. Definicja bardzo dziecinna, ale to właśnie  z okresu  dzieciństwa i z wczesnych lekcji religii wyniosłam całą swoją wiedzę na ich temat. Zresztą z tego, co pamiętam również na religii temat Aniołów omawiany był dość wąsko.

W domu rodzinnym nauczyłam się modlitwy do Anioła Stróża, którą często odmawiałam, jako dziecko i którą wykorzystuję do dziś.  Zresztą tą samą modlitwę przekazałam moim dzieciom. Swoją drogą ich wiedza na temat Aniołów jest znacznie szersza niż moja w ich wieku. Dzięki temu korzystają z ich pomocy od najmłodszych lat. Moja córka uwielbia malować Anioły, a jej prace emanują niesamowitą energią.

jak rozmawiać z aniołami

Ja poznałam Anioły dużo później, ale czerpię z tej znajomości ogromną radość. Pierwszy raz o pracy z Aniołami usłyszałam na kursie… gotowania według Pięciu Przemian – 10 lat temu.

Jest taka teoria, że jak człowiek zaczyna się dobrze odżywiać, to lepiej się czuje i ma więcej energii, a jak ma więcej energii, to zaczyna ją wykorzystywać do samorozwoju i rozwoju duchowego. W 100% potwierdzam tą teorię swoim życiem. Zaczęłam od talerza zupy pięcioprzemianowej a skończyłam na rozmowach z Aniołami i nie tylko. W ciągu tych ostatnich 10 lat stałam się zupełnie inną osobą, a świat wokół mnie stał się lepszy 🙂

Ty też możesz skorzystać z tego daru!

KAŻDY ma swojego Anioła Stróża i innych anielskich opiekunów i każdy może prosić o ich pomoc.

Kiedy moje dzieci mają jakiś problem lub czymś się martwią siadam przed nimi z założonymi rękami, ostentacyjnie ziewam i pokazuję, jak bardzo jestem znudzona. Nie robię tego dlatego, że jestem matką całkowicie zobojętniałą na potrzeby swoich dzieci. Robię to po to, żeby im zobrazować, czym zajmują się Anioły, kiedy sami staramy się zmagać z własnymi problemami bez proszenia ich o pomoc. A one uwielbiają nam pomagać.

Prosząc sprawiamy im ogromną radość – naprawdę.  Poproś, a one chętnie ci pomogą! Myślisz, że bez ich pomocy udawałoby mi się za każdym razem zaparkować samochód pod szkołą moich dzieci w Paryżu? 🙂

Tutaj dochodzimy do bardzo ważnej kwestii: Anioły są po to, żeby nam pomagać, ale najpierw musimy je o to poprosić. One nie mogą zrobić niczego wbrew naszej woli. Twój Anioł Stróż może szeptać ci do ucha, zsyłać znaki w nadziei, że go posłuchasz – nie może jednak niczego zrobić za ciebie dopóki go nie poprosisz.

„Proś, a będzie Ci dane”– teraz w pełni pojmuję sens tych słów.

Za każdą pomoc okaż wdzięczność najlepiej w chwili, kiedy składasz prośbę. Okażesz tym głęboką wiarę w to, że każda twoja prośba zostanie spełniona w najlepszy możliwy sposób. Wyrażając wdzięczność wykazujesz również gotowość na przyjęcie dostatku do twojego życia.

Anioły pomogą ci chętnie w każdej sprawie. Nieważne, czy chodzi o zmianę pracy, szukanie bratniej duszy, czy wybór koloru ścian w sypialni. Dla nich nie ma spraw ważnych i ważniejszych. Wszystko, co zaprząta twoją głowę, co jest dla ciebie problemem jest dla nich priorytetem.

Anioły emanują czystą miłością – nie oceniają, nie złoszczą się, wykazują się niekończącą cierpliwością. Z radością ci pomogą, nawet jeśli wcześniej nie posłuchałaś ich rady. Jesteś istotą rozwijającą się i ciągle się uczysz, popełniasz błędy. Anioły towarzyszą ci cały czas i otaczają cię swoją bezwarunkową miłością. Zobacz, jaką szczęściarą jesteś!

Jak prosić o pomoc?

Tutaj nie ma żadnej recepty. Po prostu poproś o to, czego pragniesz. Taką prośbę możesz zacząć od słowa dziękuję – wyrażając swoją ufność i wiarę w jej spełnienie.

Przy wyjściu z domu każdego ranka mówię:

„Dziękuję Wam Aniołowie za opiekę nad moją rodziną i nade mną. Oddaję Wam nasz dzień i wierzę, że spotkamy dziś samo dobro. Jak dobrze Was mieć!”

Kiedy przygotowuję posiłek dla rodziny proszę Anioły, żeby

„pobłogosławiły nasz pokarm, tak, żeby odżywił nasze ciało fizyczne, a błogosławieństwo nasze ciało duchowe.”

Możesz ułożyć swoją własną modlitwę na każdą okazję. Ja mam swoją nawet na okoliczność kąpieli.

„Dziękuję Aniołom za oczyszczenie mojego ciała z toksyn, niskich energii i wszelkich zanieczyszczeń. Wyobrażam sobie, jak woda spłukuje ze mnie wszystko, co mnie obciąża i czego już nie potrzebuję, a potem proszę, żeby Anioły napełniły moje ciało światłem.”

Z Aniołami możesz rozmawiać przez cały dzień od pobudki aż po moment, kiedy zasypiasz. Rano dziękujesz za wspaniałą noc i prosisz o wsparcie na cały dzień. Wieczorem dziękujesz za wszelkie błogosławieństwa, które otrzymałaś w ciągu dnia i prosisz o spokojną noc. Możesz także poprosić, żeby w nocy, kiedy śpisz Anioły uleczyły twoje ciało.

Kiedy poznasz się bliżej z Aniołami, do czego szczerze cię zachęcam, odkryjesz, że mają one swoje specjalizacje. Archanioł Michał – jeden z najbardziej znanych Archaniołów jest od obrony i siły. Pomaga w pokonywaniu strachu, przecinaniu więzów, które nas hamują i nie pozwalają się rozwijać, a także w oczyszczaniu  domu z negatywnej energii.

Archanioł Rafael z kolei jest anielskim lekarzem. Do niego zwracamy się o pomoc w przywracaniu zdrowia i harmonii do naszego ciała. On pomoże nam także, kiedy chcemy zrzucić zbędne kilogramy, zachować sprawność fizyczną, czy zmienić złe nawyki żywieniowe. Kiedy chcesz poczuć się dobrze we własnej skórze, dostrzec swoje naturalne piękno z pomocą z pewnością przyjdzie ci Archanioł Jofiel. W sprawach macierzyństwa (od poczęcia po wychowywanie) wesprze cię Archanioł Gabriel.

A teraz najważniejsze – jak zacząć rozmawiać z Aniołami?

Z Aniołami możesz rozmawiać na wiele sposobów. Ja wykorzystuję modlitwę i karty anielskie.

jak interpretować karty anielskie

Siłę modlitwy odkryłam już jako dziecko. Nie mówię tutaj o tym, czego nauczyłam się na religii lub w kościele. Mówię o swoich własnych rozmowach z Bogiem. Kiedy byłam mała  szczerze wierzyłam, że wszystko, o co proszę spełnia się i tak było. Modląc się powierzałam swoje troski Aniołom ufając, że jako istoty Wyższe udzielą mi pomocy i  wsparcia w sposób, którego ja sama nigdy bym nie wymyśliła. Zresztą tak jest do dziś.

Nie musisz być specjalnie religijną osobą, żeby korzystać z modlitwy. To doskonałe „narzędzie” dostępne dla każdego! Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak modlić się do Aniołów to polecam ci szczerzę tę książkę. Znajdziesz tu gotowe modlitwy na każdą okazję.  

Do kontaktów z Aniołami wykorzystuję też karty anielskie. Są wspaniałe!! Rozkładając karty, kiedy prosisz o wsparcie i pomoc dostajesz coś, co można porównać chyba tylko do odczucia, jakie masz przytulając się do kochającej mamy. Anioły zawsze mają dla ciebie wspaniałą wiadomość. Po każdej takiej „sesji” twój poziom energii znaczenie wzrasta, a ty czujesz, że możesz góry przenosić. Jeżeli jeszcze z tego nie korzystasz zrób to koniecznie. Zacznij od zakupu kart. 

To będą bardzo dobrze wydane pieniądze. Jakie karty wybrać? Posłuchaj swojego wewnętrznego głosu 🙂 Kup takie, które ci się podobają i przy których czujesz to coś 🙂 Twój wybór będzie dla ciebie doskonały.

Twoje karty są, jak twój przyjaciel, na którego zawsze możesz liczyć w potrzebie. Traktuj je, jak przyjaciela właśnie.  Kiedy kupisz nową talię oczyść ją z wszelkich wibracji. Wystarczy uderzyć delikatnie zaciśniętą pięścią w talię, którą trzymasz w ręce, którą nie piszesz (ręce przyjmującej energię).  Oczyszczaj w ten sposób karty, kiedy są nowe i zawsze, kiedy ktoś inny z nich korzysta. Zanim zaczniesz pracować z kartami przywitaj się z nimi, pobłogosław je  i poproś o to, żeby odczyty robione za ich pomocą były jasne, konkretne i dokładne. Możesz to zrobić samodzielnie, tak jak podpowiada ci intuicja lub skorzystać z modlitwy, która dołączona jest do kart.

Kiedy karty są gotowe możesz zadać swoje pierwsze pytanie. W myślach powtarzaj pytanie i jednocześnie tasuj karty. Rób to w jakikolwiek sposób. Ważne, żeby tasować karty do momentu, aż uznasz, że wystarczy. Skąd wiedzieć, jaki to moment? Będziesz po prostu wiedziała. Każdy ma swoją metodę, jedni to czują, inni słyszą głos w głowie, a jeszcze inni widzą liczbę w umyśle, ile razy mają potasować karty. Ja zawsze słyszę wyraźny głos: wystarczy 🙂

Potem wyjmujesz kartę i gotowe. Analizując przesłanie skup się nie tylko na tekście, ale również na obrazie, kolorze. Wszystko, na co zwrócisz uwagę ma znaczenie. Bywa, że losując tą sama kartę za każdym razem skupiasz się na czymś innym.

Możesz też wyjąć 3 karty. Pierwszą kładziesz po lewej stronie – mówi on o niedawnej przeszłości związanej z sytuacją, o którą pytasz, drugą kładziesz na środku – dotyczy ona chwili obecnej i zawiera wskazówki nad czym możesz popracować, a trzecia, którą kładziesz po prawej stronie ukazuje twoją przyszłość, jeżeli dalej będziesz podążała tą drogą.

Korzystając z kart musisz wiedzieć o jednej bardzo ważnej rzeczy. Ty i tylko ty wpływasz na twoje życie. Nawet jeżeli karty pokazują jakieś rozwiązanie, to jednak do ciebie należy ostatnie słowo. Ty decydujesz, czy będziesz podążała w tym kierunku, czy całkowicie go zmienisz. Dzięki pozytywnym wskazówkom, które zawierają karty możesz ulepszyć swoją przyszłość i żyć bardziej spełnionym życiem.

 

Tego ci życzę

 

2 komentarze

  1. Anna | 21st Kwi 20

    Witaj Aniu, od dawna prowadzę warsztaty anielskie i jestem ze szkoły Diana Cooper School DCS. Przeglądam co jakiś czas podobne stronki do Twojej i jestem pod wrażeniem. W sposób prosty i mam wrażenie że płynący prosto z serca przekazujesz cudowną wiedzę o Aniołach i kontakcie z nimi. Też wcześniej nie miałam o nich pojęcia ba, twierdziłam nawet że ich nie ma. Dopiero kilka życiowych zakrętów skłoniło mnie do poproszenia je o pomoc. Cudowne odkrycie ich obecności spowodowało że jestem ich wierną fanką. Zwracam się do nich nawet bez wyraźnego powodu, ot tak żeby je usłyszeć. Pozdrawiam Cię mocno. Ania.

    • Ania | 22nd Kwi 20

      Dziękuję Aniu.

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.