ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Anna

Cześć. Nazywam się Anna Miodyńska i uwielbiam biznesy online. Kiedy lata temu założyłam swojego pierwszego bloga – wirtualny świat biznesu całkowicie mnie pochłonął. Dzięki niemu stworzyłam dla siebie pracę, w której mogłam łączyć macierzyństwo z zarabianiem pieniędzy i rozwijać swoje pasje. Wiele się od tego czasu zmieniło – ale jedno pozostaje cały czas takie samo – moja pasja do biznesów online.

To doświadczenie pokazało mi, że każdy może mieć pracę, w której się spełnia i czas,  na to, co dla niego ważne. Nauczyłam się też, że nie muszę tkwić przy raz wybranym zajęciu, ale mogę dostosowywać to, czym się zajmuję, do tego kim jestem. Czyż to nie jest piękne?

Biznes jest zawsze odzwierciedleniem tego, co masz w sobie – twoich przekonań i emocji. Kiedy ty się zmieniasz, zmienia się twój biznes. To jest właśnie urok biznesu online – on ewoluuje wraz z tobą.

Kiedy jesteś zgrana z tym, co robisz – wtedy praca staje się dla ciebie przyjemnością. Zajmujesz się tym, w czym jesteś dobra, nie przemęczasz się, nie frustrujesz  i masz rezultaty w postaci zadowolonych klientów.

Konkurencja, brak klientów, to wszystko cię nie dotyczy. Dlaczego?

Bo jeśli masz dar do robienia czegoś, to znaczy, że są ludzie, którzy tego potrzebują i potrzebują tego właśnie od ciebie. Nie ma znaczenia wtedy, że są inni ludzie, którzy świadczą podobną usługę, czy sprzedają identyczny produkt. Ty jesteś niepowtarzalna – a skoro biznes jest odzwierciedleniem ciebie – też jest jedyny w swoim rodzaju.

Uwielbiam prowadzić kobiety na początku ich drogi w biznesie online. Pokazuję, że to czego się tak boją wcale nie jest skomplikowane, ani za trudne dla nich. Pomagam im zaistnieć w sieci i budować fundament pod ich własne biznesy. To wspaniała i satysfakcjonująca praca. Pracuję z kobietami, bo czuję i wiem, że to czas kobiet i czas kobiecych biznesów. Jeśli jesteś mężczyzną i potrzebujesz takiego wsparcia – serdecznie zapraszam. Każdy spełniony przedsiębiorca, to radość.

Chcesz dowiedzieć się więcej, jak mogę cię wspierać? Zajrzyj na stronę: rozmowa.