Archanioł Gabriel – ta, która daje siłę matkom, dzieciom, twórcom.

,
jak modlić się do Archanioła Gabriel

We wpisie o Archaniołach opisałam: Michała, Rafaela, Raguela, Haniela, Jofiel, Raguela i Raziela. Karolina w komentarzu zapytała, a gdzie Archanioł Gabriel? Odpowiedziałam, że będzie miał swój czas.

I tak właśnie jest. To jest ten czas i ta pora.

Od kilku dni czuję obecność Archanioła Gabriel przy sobie. A dziś rano pomyślałam, że o niej napiszę.

Mówię o niej, bo wyraźnie czuję kobiecą energię.

Choć Anioły nie mają płci ja widzę i czuję, że Archanioł Gabriel jest piękną kobietą otoczoną złoto-pomarańczową poświatą.

Ty możesz odczuwać ją na swój sposób. Anioły pokazują się nam zawsze w taki sposób i w takiej formie, która jest dla nas przystępna i odpowiednia. Jedni postrzegają je jako skrzydlaste istoty, inni jak osoby, które znają np. z życia publicznego albo z baśni, jeszcze inni widzą jedynie piękne światło.

To jak postrzegasz Anioły jest bardzo indywidualne i osobiste. Ciesz się ze swojego kontaktu z Aniołami jakąkolwiek formę on przybiera i bądź otwarta na coraz to nowe doznania.

Dla mnie Archanioł Gabriel jest kobietą. Może dlatego, że jest ona opiekunką mam i dzieci.

Pewnie pamiętasz, że to właśnie Archanioł Gabriel obwieściła Maryi dobrą nowinę.

Imię Gabriel oznacza siłę Boga. To właśnie do niej możesz się zwracać, kiedy potrzebujesz siły i wsparcia w staraniu się o dziecko. Jej możesz powierzyć wszystkie obawy, które masz, kiedy już spodziewasz się dziecka.

Ona wspomoże cię w czasie porodu i połogu. Ona wreszcie będzie dla ciebie wsparciem w wychowywaniu dzieci i komunikowaniu się z nimi.

Kiedy starasz się o dziecko możesz modlić się do AA Gabriel tymi słowami

Ukochana AA Gabriel dziękuję za obdarzenie mnie potomstwem, które będę mogła kochać, wspierać, wychowywać i pomagać mu odkrywać drogę do spełnionego życia. Mój instynkt macierzyński jest dojrzały i jestem gotowa z wdzięcznością wypełniać rolę mamy.

Dziękuję.

Jeżeli obawiasz się porodu proś by Archanioł Gabriel wspierała cię podczas narodzin twojego dziecka.

Dziękuję AA Gabriel za opiekę nade mną i nad moim dzieckiem w czasie porodu. Proszę otocz nas miłością i spraw, żeby te narodziny były wspaniałym, harmonijnym doświadczeniem dla mnie i dla dziecka(i).

Amen

 

Archanioł Gabriel jest też aniołem szeroko pojętej twórczości. To do niej właśnie się zwracam o pomoc przed każdym wpisem. Teraz kiedy piszę te słowa też jest przy mnie. Inspiruje, podpowiada, wypełnia każde słowo miłością. Dzięki niej również te słowa trafią dokładnie do tych osób, które ich potrzebują.

To dlatego Archanioł Gabriel stanowi cudowne wsparcie dla wszystkich osób, które pracują słowem: pisarzy, blogerów, mówców, aktorów, piosenkarzy, dziennikarzy, nauczycieli, polityków i wykładowców.

Jest dla nich kimś w rodzaju coacha, osobistego trenera, który inspiruje, motywuje i pomaga przezwyciężyć strach i ograniczające przekonania.

Pomaga im przekazywać treści pełen miłości. Sprawia, że ich słowa są usłyszane i odpowiednio zrozumiane. Wystarczy poprosić ją o pomoc.

Archanioł Gabriel jest też aniołem akcji, działania. Pomaga przekształcać wszystkie plany i marzenia w działania dające rezultaty.

Proś ją o wsparcie, a doda Ci odwagi i siły podczas każdego nowego rozpoczęcia, nowego etapu w życiu, nowego projektu. Pomoże ci ruszyć do przodu i przestać odkładać swoje życie na później. Wzywaj ją za każdym razem, kiedy czujesz, że utknęłaś i nie wiesz, jak ruszyć z miejsca, kiedy brakuje ci motywacji lub kiedy nie przestajesz odkładać wszystkiego na później.  

Archanioł Gabriel jest wspaniałym posłańcem. Przynosi wiadomość każdemu, kto jej potrzebuje. Jedna z nich jest taka, żebyś lśniła swoim światłem, żebyś zawsze pamiętała kim naprawdę jesteś: gwiazdą, która rozjaśnia mrok.

Najważniejsze, żebyś była sobą. Nie próbuj dostosowywać się do oczekiwań otoczenia. Nie rezygnuj z bycia sobą po to, żeby „pasować”. Wyrażaj siebie w każdy sposób: strojem, fryzurą, słowem, stylem życia, twórczością, kreatywnością, pracą i zabawą.

Jesteś jedyna w swoim rodzaju i masz wyjątkowe talenty, których świat potrzebuje. Nie ukrywaj ich, nie próbuj być, jak wszyscy. Każdy ma swoją rolę do spełnienia.

Ja piszę o Aniołach, rozmawiam z nimi, robię anielskie sesje i odczyty za pomocą anielskich kart. Tak długo siedziałam w ukryciu. Tak długo martwiłam się tym, że jestem inna i że nigdzie nie pasuje. Teraz jestem dokładnie tu, gdzie mam być. Ty też możesz. Archanioł Gabriel jest przy tobie, żeby ci w tym pomóc.

Kiedy czujesz, że jesteś zagubiona, nie wiesz kim jesteś i jaki jest twój cel wzywaj Archanioł Gabriel. Proś, żeby oczyściła cię za pomocą cudownego świtała z wszystkiego, co nie jest twoje, co zostało ci narzucone przez społeczeństwo, przez rodziców, nauczycieli, media, instytucje, przez twoje ego.

Wyobraź sobie, jak zmywa z ciebie kolejne warstwy i odkrywa prawdziwą ciebie, prawdziwe pragnienia twojego serca i twój życiowy cel. Obudź swoją twórczą moc. Odkryj swoją wyjątkowość, swoją prawdę. Odpuść strach przed byciem innym, dziwnym, niewystarczająco dobrym, przed byciem sobą. Oddaj jej wszystko to, czym nie jesteś.

 

Przed każdym twórczym projektem dziękuj Archanioł Gabriel za wsparcie. Dziękując wyrażasz głębokie przekonanie, że to o co prosisz zostanie spełnione.

Modlitwa do Archanioła Gabriel dla twórców

 

Moc pozytywne energii

*****

7 odpowiedzi na „Archanioł Gabriel – ta, która daje siłę matkom, dzieciom, twórcom.”

 1. Awatar Marta K
  Marta K

  Aniu, ja również mam go przy sobie. Odkąd proszę o pomysł na ciekawy i wartościowy artykuł, od razu pojawia się inspiracja i piszę 5. Jednak nie mogę się porozumieć z archaniołem Rafaelem..może jeszcze nie czas. Dziękuję za kolejne przesłanie 🙂

  1. Awatar Ania
   Ania

   Cierpliwość i praktyka! Tego Ci potrzeba. Wszystko w swoim czasie

 2. Awatar Ela
  Ela

  Piękna modlitwa i cały artykuł. Dokładnie tych wskazówek i znaków potrzebowałam. Dziękuję! ❤️??

  1. Awatar Ania
   Ania

   Super. Bardzo się cieszę.

 3. Awatar Joanna

  Właśnie przeczytałam… to nie przypadek, że właśnie teraz TO przeczytałam, mimo, że dość często, a szczególnie ostatnio z racji pewnych zadań, jestem na Twojej stronie. I akurat właśnie TO, a nie coś innego teraz przeczytałam 🙂 Dziękuję Ci Aniu i Aniołom. Wspaniałe jest to co przeczytałam. Pozdrawiam wszystkich zaglądających na Twój wspaniały blog.

 4. Awatar Brygida
  Brygida

  Aniu. Szukałam ostatnio książki o Aniołach….I znalazłam Twój blog , przypadkiem, a może tak miało być. Jestem zachwycona , rozanielona i wdzieczna. Czytam każdego dnia coś innego … I zawsze wzruszona. Niech Archanioł Gabriel Cię prowadzi , dziękuję że jesteś. ?

  1. Awatar Ania
   Ania

   Ja też dziękuję, że jesteś i że Anioły Cię tu poprowadziły 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.