ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Bądź sobą. Nie oddawaj swojej mocy. Bądź wolna.

Bardzo często słyszę, że to co robię jest odważne, nietypowe, pod prąd, takie inne.

Skąd ja mam tyle siły, odwagi, determinacji, żeby to robić, żeby czuć, myśleć i działać inaczej?

Być może inni tak to odbierają. Dla mnie, to nie jest żaden wysiłek, ani odwaga.

To przychodzi mi naturalnie. Odwagą było życie według NIE moich zasad. Wymagało ode mnie siły i determinacji.

Tylko, że wtedy tego nie wiedziałam. Wtedy wydawało mi się, że tak ma być. Wtedy wydawało mi się, że życie to wieczna walka. Tymczasem wcale tak nie musi być. Możesz żyć po swojemu – po to przyszłaś na ten świat, żeby być sobą. Jesteś jedyna w swoim rodzaju. To jest twoja siła. Nie jesteś tutaj po to, żeby być, jak inni. Jesteś po to, żeby ofiarować ludziom i światu swoją niezwykłą energię – żeby ofiarować CIEBIE – niezwykłą, niepowtarzalną CIEBIE.

 

Kiedyś – na początku mojej drogi, kiedy bałam się wyjść do ludzi ze swoim „światem” – pytałam moje Anioły – dlaczego ja jestem taka „dziwna” – dlaczego nie robię tak, jak inni?

 

Usłyszałam taką oto odpowiedź:

„Ty nie urodziłaś się po to, żeby być taka, jak inni. Ty urodziłaś się po to, żeby być inna. Ta odmienność jest Twoją siłą!”

 

Teraz pewnie rodzi się w twojej głowie pytanie: jak to usłyszałaś odpowiedź? Opowiem o tym pod koniec tego tekstu ?

Wracając do przekazu: nie jest to proste do przyjęcia, prawda? To, że masz być taka inna 🙂 Zwłaszcza, jak chcesz, żeby było łatwo, a przynajmniej łatwiej, jak próbujesz się dostosować. Tego przecież nauczono cię w szkole, że masz być, jak inni, że masz się dostosować.

Tylko czy naprawdę? Naprawdę mam być, jak inni? To po co każdy rodzi się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? Po to, żeby z czasem się dostosować? To przecież nie ma sensu prawda?

 

Ja nie mam być taka jak ty. Ty nie masz być taka, jak ja! Mamy być sobą. Ty i ja. Na swój wyjątkowy – może trochę „odjechany” sposób. To jest nasza siła. Tego nauczyły mnie Anioły. To szeptało moje serce, kiedy wreszcie zaczęłam go słuchać.

Kiedy jesteś sobą przestajesz walczyć, kontrolować i zaczynasz płynąć z prądem. Wokół ciebie wiele spraw, które wydawały się trudne zaczyna się rozwiązywać samoistnie. Coś, co było problemem już nim nie jest, bo odkrywasz, że to wcale nie było twoje, że ty wcale tak nie chciałaś, czy tego nie chciałaś.

Jak tylko zaczniesz słuchać serca wszystko staje się proste i tak oczywiste, że zaczynasz się zastanawiać, jak mogłaś wcześniej żyć inaczej.

Od dziecka czułam się „nieprzystosowana” i traktowałam to jako swoją słabość. Teraz wiem, że to moja siła właśnie. Teraz uczę moje dzieci, żeby nie szły w stadzie, ale zawsze kilka kroków przed stadem. Napisałam dla nich nawet małą książeczkę o sprawach ważnych, która jest efektem naszych wspólnych rozmów. Opowiadam w niej o miłości, o Aniołach, o sile oddechu, o życiu chwilą, o strachu, o emocjach, a także o tym, jak to każdy z nas jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Rozważam udostępnienie tej książeczki w swoim anielskim sklepie.

Jeżeli czujesz, że chciałabyś taką dla siebie albo dla swoich dzieci, to daj mi  znać zapisując się na

tą listę zainteresowanych.

Ty też masz w sobie ogromne pokłady mocy, mądrości i miłości.

Możesz być kim chcesz i robić co chcesz. Nie ma znaczenia, ile masz lat, jaką drogę przeszłaś, ile razy ci się nie udało, co powiedzą inni, czego oczekują.

Masz prawo do przebudzenia, masz prawo żyć po swojemu, masz prawo mieć swoje wartości i działać w zgodzie z nimi. Masz prawo dokonywać wyborów z poziomu serca, nawet jeśli twoje otoczenie ich nie akceptuje lub nie rozumie. To twoje życie – kto może wiedzieć lepiej niż ty, co jest dobre dla ciebie. Nie słuchaj rad od osób, które nie żyją w zgodzie ze sobą. Słuchaj swojego serca. Nie potrzebujesz niczyjej zgody czy akceptacji, żeby być sobą i działać w zgodzie ze sobą. To twoje naturalne prawo.  Możesz być wolna.

Pozwól bogini, które jest gdzieś ukryta w tobie zbliżyć się do ciebie. Zadbaj o swoje ciało – zacznij traktować je jako świątynię.

Zacznij tworzyć. Cokolwiek. Nie musisz wcale malować obrazów, czy komponować muzyki. Możesz przestawiać meble w salonie, sadzić kwiaty w ogrodzie, na balkonie czy robić wspaniałe wypieki. Bądź kreatywna na wiele sposobów. Kiedy tworzysz jesteś w czymś w rodzaju błogostanu i wtedy Anioły mają do ciebie lepszy dostęp. Wtedy właśnie pojawiają się pomysły, rozwiązania, inspiracje. Tak znikąd ?

 

Przypomnij sobie, co to radość, zabawa. Kiedy nie wiesz, którą drogą pójść pytaj swojego serca – co zrobiłaby osoba, która kocha i akceptuje siebie? Czy ta droga, ten wybór zbliży mnie do życia, jakiego dla siebie pragnę?

 

Kiedy ogarnia cię smutek, złość, zniechęcenie, osłabienie- nie załamuj rąk – biegnij do Natury, do Matki Ziemi, do drzew, do zieleni. Naładuj baterie, odpocznij i dopiero wtedy działaj.

Traktuj siebie, jak królową, jak boginię, bo jesteś nią i na to zasługujesz.

Żyj, jak tego pragniesz. Żyj po swojemu. To twoje życie. Możesz!!

 

A wracajac do głosów Aniołów i ich pięknych przekazów – ty też możesz je usłyszeć – na wiele sposobów.

Masz wszystko, czego do tego potrzebujesz.

Możesz zacząć korzystać z anielskiego wsparcia. Już dziś. Jeżeli nie wiesz jak- nie ma problemu.

Po to właśnie stworzyłam anielski program

7 niezwykłych tygodni z Aniołami

Tutaj nauczę cię wszystkiego, a właściwie Anioły cię poprowadzą, krok po kroku.

Przeczytaj co, znajdziesz w programie.

 

To jak?

Gotowa na odrobinę magii?

 

 

Namaste

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.