Co oznacza anielska liczba 666?

Co oznacza anielska liczba 666?

Kiedy widzisz wkoło szóstkę (6) i zastanawiasz się, czy kryje się za nią jakiś przekaz, to bądź pewna, że tak. Powtarzająca się liczba jest zawsze dobrą wiadomością dla Ciebie.  Nigdy nie obawiaj się tych liczb. Są jak pełne miłości i wsparcia smsy z Nieba. Przyjmuj je z wdzięcznością, nawet jeżeli na początku nie rozumiesz ich znaczenia.

Wszechświat cały czas się z tobą komunikuje za pomocą liczb, znaków, symboli, obrazów, słów. Jedyne, co musisz zrobić to się na te przekazy otworzyć. Zawsze słuchaj swoim sercem, a nie umysłem.

Szóstka oznacza miłość, a dużo szóstek dużo miłości ?

Jeżeli więc szukasz znaczenia cyfry 6 to pierwsze, co zrób to skup się na miłości. Cokolwiek cię trapi, o czymkolwiek myślisz skoncentruj się na miłości. Co zrobiłaby miłość w twojej sytuacji? Jaką decyzję by podjęła? Którą drogę by wybrała? Jak odpowiedziała?

6 może być dla ciebie przypomnieniem, że potrzebujesz okazać sobie miłość. Nie szukaj na zewnątrz tego, co cały czas masz w sobie. Okaż sobie miłość, zrozumienie i współczucie. Jeżeli coś ci się nie udało, nie powidło, zachowałaś się nie tak, jak chciałaś, coś powiedziałaś, zrobiłaś z czego nie jesteś dumna okaż sobie miłość i bądź dla siebie wyrozumiała.

Pomyśl, że nie przyszłaś na świat po to, żeby być panią perfekcyjną. Nie oczekuj od siebie perfekcji. Doceń to kim jesteś, jak daleko zaszłaś, jak wiele się nauczyłaś, jak dużo zrobiłaś, jak wiele jest wokół ciebie ludzi, dla których jesteś ważna.  

6 to przypomnienie prosto „z góry” – ty też jesteś ważna. Zadbaj o siebie. Wprowadź do swojego zabieganego dnia odrobinę przyjemności, zrób coś dla siebie, choćby krótkie ćwiczenia oddechowe. Włącz muzykę i tańcz, śpiewaj, skacz. Wpisz do swojego kalendarza zajęcia takie, jak kawa z koleżanką, spotkanie z sąsiadami, obiad z rodziną, wyjście do teatru, na balet, do kina. Przyjemności też trzeba planować!

6 to zachęta dla ciebie, żebyś odnalazła w życiu piękno i radość. Zrób sobie jakąś przyjemność. Doceń siebie. Dopieść siebie. Masz prawo odczuwać przyjemność, masz prawo zrobić coś wyłącznie dla rozrywki, dla zabawy, dla poprawy samopoczucia. Masz prawo otaczać się pięknymi rzeczami.

Masz prawo kupić sobie kwiaty, wypić kawę w porcelanowej filiżance, którą trzymasz tylko na specjalne okazje. Masz prawo zafundować sobie masaż, masz prawo kupić sobie coś ładnego, masz prawo ubrać się pięknie nawet, jeżeli idziesz tylko na spacer z dzieckiem do piaskownicy albo wyprowadzasz psa.

Przestań się obwiniać za to, że pomyślałaś o sobie, że zrobiłaś coś dla siebie, że wybrałaś radość, szczęście, komfort, satysfakcję. Twoje życie na ziemi nie polega na tym, żeby usługiwać innym i zaspokajać ich potrzeby. Pragniesz komuś pomóc, zrobić przyjemność lub zaspokoić czyjeś potrzeby – zacznij od siebie! Zdążysz też zadbać o innych.

Kiedy otaczają cię 666 ty otaczaj się dobrymi, pozytywnymi ludźmi. To dla ciebie wskazówka, żeby zakończyć lub ograniczyć relacje, które przynoszą jedynie frustrację i negatywne emocje. Masz prawo ograniczyć kontakty z osobami, które nie okazują ci szacunku, które tylko biorą, a niczego w zamian nie dają, które tylko mówią, a nie chcą słuchać, które tylko narzekają, a niczego nie chcą zmienić. Masz prawo wybrać ludzi, którymi chcesz się otaczać, z którymi chcesz się spotykać, rozmawiać albo milczeć.

6 to także zachęta dla ciebie, żebyś zajęła się czymś, co sprawia ci radość, daje przyjemność. Może pora odkurzyć instrument, na którym już nie grasz albo wyjąć pędzle z szuflady. Może to czas, żeby znów zacząć pisać, tańczyć, dekorować, szyć, śpiewać, ćwiczyć. Poprzez szóstki komunikuje się z tobą kreatywna część ciebie, która pragnie uwagi, czasu i wyrażania siebie.

Wiedz, że ta interpretacja znaczenia liczby 6 jest jedną z wielu. W tym wpisie możesz odnaleźć odpowiedź, której szukasz, ale może też nie. Nie zrażaj się tylko szukaj dalej. Szukaj w swoim wnętrzu.

Jeżeli pragniesz lepiej zrozumieć jaki przekaz ma twoja 6 lub jakakolwiek inna cyfra, bądź liczba to chwilę z nią pomedytuj.

Zamknij oczy. Zrób kilka wdechów i wydechów. Zaproś Stwórcę, Archaniołów i Aniołów. Poproś, żeby otoczyli cię pełnym miłości kręgiem. Wyobraź sobie wybraną cyfrę tuż przed sobą: jej kolor, energię, emocje, jakie jej towarzyszą, słowa, obrazy.

Zapisz wszystko na kartce.

Moja szóstka pokazała mi następujące przekazy:

kobietę tulącą do piersi dziecko,

piękne, łagodne oczy łani

oraz jasnożółty kolor i słońce.

Mój przekaz był taki, że potrzebuję zadbać o siebie – okazać sobie więcej troski i zrozumienia, docenić swoją wrażliwość, być dla siebie delikatną, więcej odpoczywać,  lepiej się odżywiać i wychodzić na słońce!

Twoja 6 może mieć dla ciebie inny przekaz np. może ci przypominać, że  powinnaś dopieścić swoje wewnętrzne dziecko lub poświęcić więcej uwagi dzieciom. Może to dla ciebie idealny czas na macierzyństwo albo na narodziny czegoś nowego: pomysłu, etapu w życiu, projektu.

Może powinnaś zadbać o siebie, poświęcić sobie trochę czasu, być dla siebie bardziej delikatna i wyrozumiała. Może pora oderwać się od toksycznych relacji, schematów powtarzanych w rodzinie, poglądów, idei. A może twórca w tobie chce się wydostać!!

Pomedytuj i znajdź swoją odpowiedź.

Podziel się nią ze mną w komentarzu. Kto wie, może twoja interpretacja będzie podpowiedzią dla innych.

Więcej anielskich liczb znajdziesz w innych wpisach:

Co oznacza anielska liczba 555?

Co oznacza anielska liczba 444?

Co oznacza anielska liczba 333?

Co oznacza anielska liczba 222?

Co oznacza anielska liczba 111?

1 Comment
  • Natalia
    Posted at 21:41h, 22 maja Odpowiedz

    Dziekuje za ten tekst.
    Moja 6 plonela, byla wrecz parzaca. Dla mnie to ewidentnie znak aby odciac toksyczne relacje.

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.