ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

inspiracje

Przesłanie 1 

Każdy moment, kiedy odczuwasz jakiś dyskomfort – w ciele, w umyśle. Każda chwila, kiedy orientujesz się, że popełniłaś „błąd”, że może dokonałaś „złego wyboru”. Każda sytuacja, kiedy odczuwasz negatywne emocje, to dla ciebie OKAZJA. To okazja do uleczenia, do uwolnienia, do odpuszczenia, do połączenia się z pragnieniami serca, do wybrania ponownie, do zmiany kierunku.

Czyż to nie dobra wiadomość?

Za każdym razem, kiedy sobie coś uświadomisz odnośnie siebie, swojego życia, swoich relacji – świętuj, raduj się. To dla Ciebie niezwykła chwila. To czas uznania.

Nie pozwól, żeby siła nawyku sprowadziła cię na ścieżkę samooceniania, samokrytyki i poczucia winy.

To niskie energie, które niczemu nie służą. To myślenie i postępowanie popularne w świecie gęstości. Nie zabieraj tego ze sobą do Nowej Ziemi.

Wszystko w swoim życiu traktuj jako lekcje, jako doświadczenie i z każdej lekcji wyciągaj coś cennego dla siebie. Dziękuj za każde doświadczenie i spoglądaj na nie, jak na okazje, nie jak na przeszkody.

Kochaj siebie zawsze i w chwilach radości i w chwilach zwątpienia i smutku. Kochaj siebie i bądź dla siebie wyrozumiała. Starasz się ze wszystkich sił. A jak dostrzeżesz coś, co wymaga zmiany – podchodź do nowego z ekscytacją i z radością.

 

Przesłanie 2

 z Aniołami w nową ziemię

A gdyby tak:

 • przestać postrzegać życie, jako pasmo zmagań, przeciwności i problemów, a zacząć traktować je jako piękne płótno, na którym powstaje obraz – utkany z barw i kształtów przez ciebie wybranych?
 • przestać uzależniać swoje samopoczucie od tego, co dzieje się wokół ciebie i po spokój udawać się do swojego wnętrza – świątyni, która jest zawsze dostępna dla Ciebie?
 • nie oceniać spraw, jako dobre i złe i zaakceptować, że wszystko po prostu jest
 • nie traktować ludzi jako złych, krzywdzących, prześladujących, niewyrozumiałych, samolubnych, agresywnych, głupich itd. ale w każdym dostrzegać nauczyciela
 • przestać zmieniać świat wokół siebie i zacząć wpływać wyłącznie na siebie i dokonywać zmian w sobie
 • nie przywiązywać się do przeszłości, do starych ran, wydarzeń, tylko wybaczyć i odciąć wszelkie połączenia pomiędzy tobą, a tym co było, co ktoś zrobił, powiedział
 • przestać oczekiwać, że inni się zmienią, dostosują do twoich pragnień, tylko pozwolić każdemu być i żyć według swojej prawdy
 • przestać narzekać i użalać się nad sobą i zacząć we wszystkim dostrzegać świętość, we wszystkim szukać daru, za wszystko dziękować?
 • wyjść z roli bezbronnej ofiary, wyjść z niemocy, wyjść z potrzeby zmieniania tego, czego zmienić nie możesz i wejść w rolę pełnej mocy, twórczej istoty, którą jesteś?

A gdyby tak…

 

Przesłanie 3

przesłania od Aniołów

Kiedy świat zewnętrzny robi wszystko, żeby przykuć Twoją uwagę,

Kiedy wokół chaos, dezinformacja, niepewność i strach

Miej odwagę stanąć w swojej prawdzie

Zanurz się w sobie

Postaw na siebie

Nie angażu swojej uwagi, energii i czasu w to, co jest ci narzucone, podane

Postaw na siebie

Skup się na sobie

Kochaj siebie

Wybieraj siebie

Dbaj o swoje dobre samopoczucie

Dbaj o siebie

Zaangażuj się w działania, które podnoszą twoje wibracje

Nie pozwól przeszkodom mieszać w twoim życiu

Nie pozwól zawracać cię z obranej ścieżki

Stan w swojej mocy

Postaw na siebie

Postaw na marzenia

Twoja moc jest w tobie

Świat zewnętrzny tak głośno krzyczy, bo chce żebyś jak najdłużej żyła w przekonaniu, że na nic nie masz wpływu, że nie masz wyboru, mocy i mądrości

Że nic nie wiesz

Że nic nie możesz

Wyloguj się z tego świata

Wyloguj się teraz. To twoje prawo, to twoja decyzja. Możesz.

 

 

2 odpowiedzi na „inspiracje”

 1. Awatar Ania
  Ania

  Pięknie powiedziane. Te przesłania są jak balsam dla duszy. Bardzo ich dzisiaj potrzebowałam. Zawsze kiedy wchodzę na bloga znajduję cos co w danym dniu jest napisane własnie dla mnie . W trakcie czytania spojrzałam na zegarek a tam 11:11 aż poleciały mi łzy .
  Aniły sa zawsze z nami .
  Dziekuję Aniu za ten piękny przekaz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.