Jak dostrzegać i interpretować anielskie znaki?

, , ,

Anioły z radością wysyłają ci znaki każdego dnia. Robią to, żeby przypomnieć ci o swojej obecności. Wiedzą doskonale, że potrzebujesz czasami namacalnych dowodów na ich istnienie. Zsyłają ci więc monety, pióra, piękne dźwięki i zapachy. Zostawiają znaki na niebie w postaci chmur, czy tęczy.

Radują się, kiedy je dostrzegasz.

Oznacza to bowiem, że budzisz się do bardziej świadomego życia. Przestajesz postrzegać wyłącznie za pomocą 5 zmysłów i otwierasz się na to, co niewidzialne i duchowe. Jesteś gotowa poznać świat pełen magii, który był ci bliski w dzieciństwie, ale o którym zupełnie już zapomniałaś.

Anielskie znaki są jak budzik, który ma pomóc obudzić i poruszyć twoją intuicję.

To nie same znaki są ważne, ale wiadomości, które niosą.

Zwykle pojawiają się w twoim życiu, kiedy zmagasz się z jakimiś problemami. Anioły będą starały  się przyciągnąć twoją uwagę za pomocą znaków, żeby przypomnieć ci, że możesz zawsze prosić  o ich pomoc i wparcie.

Pamiętaj Anioły chętnie pomogą ci w każdej sprawie. Nie zrobią jednak niczego wbrew twojej woli. Jeżeli chcesz ich pomocy musisz najpierw poprosić. Kiedy prosisz o wsparcie lub wskazówkę i wtedy zaczniesz dostrzegać znaki, to bądź pewna, że Anioły właśnie interweniują w twojej sprawie.

Jeżeli więc zaczniesz dostrzegać znaki wokół siebie, to zwyczajnie RADUJ się nimi.

Jakie wiadomości niosą ze sobą znaki?

W większości przypadków znak od Anioła, to przypomnienie: jestem tutaj, gotowy ci pomóc i wspierać cię, poproś, a pomogę ci, oddaj mi swoje troski.

Anioły wysyłają ci znaki po to, żeby:

 • dodać ci odwagi, wiary we własne siły,
 • przynieść ci pocieszenie i wsparcie,
 • zapewnić cię o swojej nieustającej miłości do ciebie,
 • pomóc ci manifestować to, czego pragniesz
 • pokazywać ci prawdziwe piękno w życiu,
 • zainspirować cię lub skierować na coś twoją uwagę,
 • pokazać ci właściwą drogę
 • przypominać ci, że jesteś miłością,
 • powiedzieć ci, że masz wiele możliwości,
 • pomóc ci wieść szczęśliwe i spełnione życie.

Bądź pewna, że Anioły mają zawsze na względzie twoje najwyższe dobro. Postrzegają ciebie i sytuację, w której się znajdujesz  z szerszej perspektywy, niż ty sama i  dlatego wiedzą, które rozwiązanie jest lepsze z punktu widzenia twojej duszy.

Jak interpretować znaki?

Jeżeli dostrzegasz  wkoło anielskie znaki, ale zupełnie nie wiesz, jak je odczytywać nie martw się tym. Znaki mają być dla ciebie źródłem radości, a nie frustracji.  Wiedz, że nie ma jednej idealnej formy interpretowania anielskich wiadomości.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o interpretowaniu anielskich znaków to zdradzę ci sekret 🙂 :

„Anielską wiadomość wysłaną do ciebie najlepiej potrafisz zinterpretować ty sama”.

Słuchaj swojej intuicji, swojego wewnętrznego głosu. Jeżeli nie wiesz, co oznacza dana wiadomość medytuj, pytaj, proś o dalsze wskazówki, aż w końcu znajdziesz odpowiedź.

Jakich znaków możesz się spodziewać?

Anioły przemawiają do ciebie za pomocą:

Rzeczy

Rozglądaj się za drobnymi przedmiotami, takimi jak: monety, figurki z Aniołami, biżuteria np. ze skrzydłami, obrazy, breloczki, nadruki na ubraniach. Wszystko, co wywołuje u ciebie skojarzenie z istotami anielskimi to znak, że Anioły są blisko i chcą nawiązać z tobą kontakt.  Zwróć uwagę, jakie odczucia wywołują w tobie te przedmioty.

Jednym z najpiękniejszych anielskich znaków jest pióro, zwłaszcza białe, choć Anioły zostawiają nam pióra w różnych kolorach. Ich obecność cieszy zwłaszcza, kiedy  znalezione są w nietypowym miejscu. Kiedy dostrzegasz pióro na poduszce, to wiedz, że Anioły opiekowały się tobą podczas snu lub odwiedziły cię, kiedy spałaś,

Jeżeli twoją głowę zaprząta jakiś problem lub jakaś natrętna myśl i nagle znajdziesz pióro to z pewnością znak od Aniołów. Proszą cię, żebyś się nie martwiła.  Sprawy rozwiążą  się w najlepszy dla ciebie sposób.

Jeżeli znajdziesz pióro np. w samolocie, na lotnisku lub w samochodzie wiedz, że Anioły będą ochraniać cię w czasie podróży.

Pamiętam, jak zawsze prosiłam Anioły o bezpieczną podróż dla męża, w czasach kiedy oblatywał służbowo cały świat 🙂

Pewnego dnia wylatywał bardzo wcześnie rano. Spałam i nie wypowiedziałam magicznej ochronnej formuły przed jego wyjściem z domu. Pamiętam jednak, że jak zwykle prosiłam o anielską opiekę dla niego tuż  przed zaśnięciem. Kiedy wychodziłam z domu znalazłam pióro na wycieraczce. Wiedziałam, że Anioły zostawiły je dla mnie, żebym się nie martwiła, bo mąż jest pod najlepszą opieką.

Książki, filmy, muzyka

Jeżeli jesteś otwarta na komunikację z Aniołami i prosisz o ich pomoc i wskazówki one znajdą sposób, żeby do ciebie dotrzeć. Bądź tego pewna. Użyją sposobu i środka idealnego dla ciebie. Jeżeli nie zrozumiesz lub nie dostrzeżesz przekazu za pierwszym razem dotrą do ciebie w inny sposób. Sprawią, żebyś obejrzała jakiś film lub przeczytała jakąś książkę. Wyślą nawet posłańca, który ci tą książkę ofiaruje lub poleci film.

Ja ostatnio nie mogłam wyjść z księgarni bez książki, która zwyczajnie mówiła do mnie: kup mnie 🙂 Od razu wiedziałam też intuicyjnie dla kogo mam tę książkę kupić.  Prezent okazał się bardzo trafiony. Nie wiem, jaka jest treść książki, ale wiem, że osoba, która ją czyta znajduje tam odpowiedzi, których szuka.

Podobne przekazy niesie specjalnie wybrana przez Anioły muzyka.  Jeżeli  za każdym razem, kiedy włączając radio słyszysz tą samą piosenkę wsłuchaj się w jej słowa lub zobacz, jakie emocje, czy wspomnienia w tobie wywołuje. To wiadomość dla ciebie. Musisz ją rozkodować, a szyfr masz w sobie.

Piosenki, piękne filmy, czy teksty często przynoszą odpowiedzi i wskazówki oraz działają, jak terapia – anielska terapia. Pomyśl o tym następnym razem, kiedy coś, co zobaczysz, przeczytasz lub usłyszysz do głębi cię poruszy.

Znaki w naturze

Znaki anielskie możesz dostrzec na niebie w postaci chmur, tęczy, czy pięknych przebłysków światła. Będą dodawały ci otuchy i wiary, że to, co cię martwi zostanie rozwiązane w najlepszy możliwy sposób dla ciebie i wszystkich zaangażowanych w daną sytuację osób.

Najpiękniejszy anielski znak na niebie, o którym wiem, to piękna tęcza towarzysząca moim bliskim przez całą drogę do szpitala na ważną operację. Z takim anielskim wsparciem wszystko musiało się udać.

Inne sposoby komunikacji przy wykorzystaniu natury to piękne motyle, czy ptaki. Zwłaszcza te, które podchodzą do ciebie bardzo blisko lub wręcz siadają na tobie ufając ci bezgranicznie.

Sny i przebłyski świadomości

Kiedy jesteś bardzo zabiegana w ciągu dnia Anioły mogą próbować dotrzeć do ciebie w nocy, kiedy śpisz.  Anielską wizytę z pewnością zapamiętasz. Będzie to ten rodzaj snu, który pozostanie w twojej pamięci  bardzo żywy nawet kilka godzin po przebudzeniu.  Zupełnie tak, jakbyś naprawdę przeżyła coś w nocy. Najważniejsza wiadomość z takiego snu kryje się w twoich uczuciach i emocjach, które on w tobie wywołał.

Jeżeli pragniesz otrzymywać wskazówki podczas snu proś o nie Anioły tuż przed zaśnięciem. Zapisuj także swoje sny zaraz po przebudzeniu.

Możesz także prosić Anioły o spokojny sen i o ochronę w nocy.

Wczoraj tuż przed zaśnięciem rozmawiałam z mężem o koszmarach nocnych. Mówiłam, że nigdy ich nie miewam, bo zawsze proszę Anioły o ochronę tuż przed snem.  Poradziłam mężowi, żeby zrobił to samo. Nie wiem, czy to zrobił, ale ja poprosiłam o ochronę i spokojny sen w jego imieniu. Zupełnie nie zdziwiło mnie to, że dziś rano znalazłam po jego stronie łóżka przepiękne, szare pióro..

Liczby

Komunikacja za pomocą liczb to już bardziej zaawansowana forma kontaktu. Pod każdą cyfrą zaszyfrowana jest inna wiadomość. Każda cyfra to inna wibracja. Medytując z cyframi możesz odszyfrować zakodowaną w nich wiadomość. Czasami jest to zwykłe przypomnienie o tym, żebyś przekierowała swoje myśli na pozytywne tory.

Innym razem wiadomość może być bardziej szczegółowa. Liczby możesz dostrzegać wszędzie: na zegarku, na tablicach rejestracyjnych, na rachunkach, na billboardach. Kiedy ciągle spoglądasz na zegarek o 11:11 lub 12:12 to wiedz, że masz wiadomość 🙂

Do rozszyfrowania jej możesz użyć medytacji, zajrzeć do mojego wpisu: Anielska matematyka. 

Zrozum, co dane liczby oznaczają dla ciebie. Wymaga to odrobiny wprawy i cierpliwości. Zwracaj uwagę nie tylko na liczby, ale też na okoliczności,  w jakich się pojawiały. Najlepiej zapisuj, jakie liczby się pojawiają najczęściej, w jakiej kombinacji i w jakiej sytuacji. Możesz też zwrócić uwagę na to, czym zaprzątnięta była w tym czasie twoja głowa.

Komunikacja za pomocą znaków, to taki pierwszy etap w budowaniu relacji z Aniołami. Kiedy staniesz się bardziej świadoma, czujna, otwarta i odpowiednio „zestrojona” znajdziesz inne sposoby na pogłębienie tej relacji.  Będziesz mogła je usłyszeć, zobaczyć, a nawet poczuć. Wtedy dopiero otoczy cię magia… Tego ci życzę

PS. A Tobie jakie znaki zsyłają Anioły? Bądź czujna. Jak tylko je dostrzeżesz koniecznie napisz o tym w komentarzu.

56 odpowiedzi na „Jak dostrzegać i interpretować anielskie znaki?”

 1. Awatar Kamila
  Kamila

  Kochana przecudowny wpis i przecudowny blog,który zupełnie „przypadkiem „odkryłam dziś i tu zostaje. Głębokie łzy wzruszenia przy tym tekście, ponieważ tak silną i piękna mam opiekę aniołów, wszystkie te znaki ,które pisałaś w przecudnych lub znaczących momentach się pojawiały a nawet jeszcze więcej i niesamowite i chociaż „powracam „dopiero do życia i stwarzam ję na nowo pomimo 39 lat i czasem jest trudno bardzo,to dziękuję Ci za ten wpis który anioły nie wiem.jakim cudem wynalazły mi w ten wieczór ???????

  1. Awatar Ania
   Ania

   Kamilo tak się cieszę, że tutaj trafiłaś. Anioły znajdą sposób, żeby podać nam dokładnie to, czego nam potrzeba. Jeżeli masz konto na FB zapraszam Cię do grupy Harmonijek. Tam dzieją się anielskie cuda 🙂 Uściski

 2. Awatar Angelika
  Angelika

  Witam. Mi ostatnio zupełnie z nikat przyfrynrło białe piórko pod nogi. Nie miałam pojęcia co to oznacza ale pomyślałam że to dobry znak i wzięłam je ze sobą do domu .

  1. Awatar Ania
   Ania

   To dobry znak 🙂

 3. Awatar Agnieszka
  Agnieszka

  W moim przypadku to piórka a w ważniejszych sprawach dostaję tęczę. Dziękuję

 4. Awatar Kinga

  Do mnie wczoraj przyleciał gołąb i siedział kilka godzin na zewnętrznym parapecie okna , myślałam że sobie odleci a on nic , siedział przez kilka godzin, pomyslałam może głodny? Dałam kilka okruszków chleba,otworzyłam okno, pogadałam z nim a on patrzył się w oczy i bez żadnego ruchu – trzebabyło iść spać, bo zrobiło się późno , zerknełam na okno – dalej siedział na parapecie. Rano na parapecie znalazłam kilka różnych malutkich kamyszków, jakieś różne malutkie nasionka i białe piórko, które mimo tego że był lekki wiatr – nie odleciało.
  Tak cały dzień się zastanawiam, w koncu chciałam coś znależć w necie i trafiłam tu…. – więc, teraz już wiem że to znaki. 🙂

 5. Awatar Bożena
  Bożena

  Piękny tekst.Ja codziennie znajduję różne pióra,to wygląda tak jakby ktoś celowo kładl je przede mną.Oczywiście,że się cięszę.Mam dość trudną sytuację,która jest dla mnie bardzo ważna.Nie mam pojęcia jak ją rozwiązać.Raz wszystko jest dobrze a za chwile znowu coś nie tak.Z piór bardzo się cieszę,wszysrkie zbieram ale nie umiem pozbyć się natarczywych myśli bo mój głupi umysł ciagle mnie sabotuje.?

 6. Awatar Ania
  Ania

  U mnie piorka, cyfry,czesto zapach a takze doslownie wyczuwalny ruch energii w ciele, od pierwszej czakry po czakre korony. Cudowne doswiadczenia, ta swiadomosc ze Anioly naprawde sa tak blisko. Fajnie sie moc tym podzielic z osobami, ktore tez tego doswiadczja !
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Awatar Ania
   Ania

   Fantastycznie!! Właśnie dla tego dzielenia się powstał ten blog i grupa Harmonijek na Facebooku i Anielski Przystanek
   Ślę uściski

 7. Awatar Iwona
  Iwona

  Dziś wracałam z pracy zmęczona, zamyślony i nagle pięknie spiralne delikatnie, spada piórko, było szaro białe, odruchowo podniosłam pióro bo było spore i położyłam w kwiaty przy chodniku i poszłam dalej ale nie mogłam zapomnieć o tym fakcie, ale dałam sobie spokój i idąc schodami do domu patrzę, leży drugie piórko, tym razem takie cueliste w kolorze, tym razem zabrałam piórko do domu i zaczęłam czytać co to znaczy i dlaczego anioły mnie odwiedziły i nie wiem…. Pozdrawiam

  1. Awatar Ania
   Ania

   Iwona po prostu ciesz się z tych znaków. To takie małe przypomnienia, że nie jesteś sama. Twoje Anioły są tuż obok i są z Ciebie dumne.

 8. Awatar Anna
  Anna

  Miałam dziwny sen snił mi się moj własny slub ja w pieknej bialej sukni moja rodzina kosciół w którym mial sie on odbyc szłam do ołtarza gdzie stał mój wybranek kiedy się odwrócił zamarłam to był moj od 9 lat nieżyjący mąż szczęśliwy I usmiechniety dodam ,ze jestem w związku co to mogło oznaczać????

  1. Awatar Ania
   Ania

   Aniu najważniejsza rzecz w tym śnie, to jakie towarzyszyły Ci emocje, jak się czułaś?

 9. Awatar Monika
  Monika

  Wpadłam tu przypadkiem i poruszyło mnie to ponieważ zaczynam rozumieć coś. Tu chodzi oto jak idę z synem na spacer on mi zawsze daje piórka pytam go dlaczego mi je daje a on odpowiada mamusiu one są dla ciebie ale dlaczego pytam go i już nic nie odpowiada.Jak to do końca zrozumieć?

 10. Awatar Ania
  Ania

  Moje Anioły zostawiaja mi ślady w postaci drobnych pieniążków, które często znajduje. Piórek, ptaków, muzyki i godzin na zegarku tzw. urodziny godziny ??

 11. Awatar Madzia
  Madzia

  Jak przy każdym artykule jaki już przeczytałam na Twoim blogu odczuwam dreszcze uśmiecham się i rozklejam w tej niesamowitej energii jaka nas połączyła 😉
  Jeśli chodzi o mnie to znajduje wszędzie monety (pens’y lol ) od kilku dni słyszę muzykę w tle ,zanim cię tu znalazłam zaczęłam już czytać książkę „Modlitwy do Aniołów.Jak korzystać z niebiańskiej pomocy w tworzeniu cudow”
  Musisz być moim mentorem na to wyglada 😉
  Przygotowuje sie do ceremoni w maju ku doznania oświecenia poprzez picie napoju Ayahuasca ? temat mnie znalazł jakieś 7 lat temu i do dziś dnia ciagle uczę się czegoś nowego oraz głębszego 😉
  Cudowne jest to ze wszystkie te ”Anielskie” sytuacje oraz znaki jakie napotkalyśmy na swojej drodze łączy jedna niesamowita energia oraz wiara ?
  Dziękuje ze napotkałam Cię na swojej drodze ku oświeceniu i ze dzięki Tobie moja wiara w Anioły wzrasta każdego dnia ?
  Jesteś cudowna w tym co robisz by pomoc innym zrozumieć ;*

 12. Awatar melisa
  melisa

  Teraz bardziej rozumiem. Jakiś czas temu bardzo się z kimś pokłóciłam. Wracając z tego spotkania i zrozpaczona, czekająca na pasach na światłach dostrzegłam obok mnie białe piórko a wcześniej na spotkaniu czułam intensywny ciekawy orientalny zapach mimo, że druga osoba w ogóle go nie czuła. To spotkanie wiele ruszyło w moim życiu i nawet dalej rusza, jakby proces się jeszcze nie skończył. <3

 13. Awatar Karolina
  Karolina

  Witajcie, ja często widzę liczby 11.11 i 20.12 (to akurat mija data urodzenia) nie wiem jaką to ma być dla mnie informacja. Jestem czujna na znaki, ale nie umiem interpretować. Pojawiają się w różnych sytuacjach, raz rano raz w pracy. Zacznę medytować i pytać więcej. Sny…. Hmmm śni mi się tyle rzeczy że nie pamiętam nic, ale czuję jakbym w śnie miała drugie życie… Tyle się tam dzieje, jestem w tylu miejscach. Pozdrawiam i dziękuję za ten artykuł. Wszystkiego dobrego.

 14. Awatar Kinga

  A ja znaki widzę od jakiegoś czasu. Zaczęło się od tego, że rozstałam się z mężczyzną którego kocham, skomplikowana sytuacja.. Po jakimś czasie totalnie zrezygnowana zaczęłam się modlić i na koniec poprosiłam o jakiś znak, cokolwiek. Przyśnił mi się On, wreczajacy mi pelargonie w doniczce. I to był początek. Tego dnia przypomniałam sobie że miałam odebrać paczkę z paczkomatu i dzień wcześniej miała już zostać zabrana z powrotem przez kuriera. Jednak poszłam do paczkomatu i odebrałam paczkę! Wracając do domu zobaczyłam coś pięknego, pod moim blokiem wyrosły tulipany, nie miały prawa tam być, kawałek brudnego trawnika gdzie sikaja psy i koty, a jednak tam były, piękne, różowe, moje ukochane kwiaty. I wszystko poszło do przodu. Znaki z chmur, między innymi anielskie skrzydła, wszystko mówiło że będzie dobrze. I nagle liczby, liczyłam pieniądze w pracy i zapisywałam kwoty, wciąż powtarzające się 77 i 99. Wczoraj z chmur zobaczyłam znów 7 i pierwszą literę imienia faceta którego kocham. Czekam na kolejne znaki.

 15. Awatar Teresa

  Jestem wdzięczna ,że mogłam dziś przekazać taką wiadomość . W jednym dniu znalazłam 3 pióra .Które poprawiły mi humor prosiłam o znak na, który mi odpowiedziały dziś jedno. 1 pióro jest czarne a dwa następne sa szaro białe . Jestem szczęsliwa bo zaczełam widzieć znaki i numery, które ciągle widzę w różnych postaciach. . Jak i na nbiebie w chmurach to jest niesamowite i jakie wyraźne ,że te znaki ciągle widziałam i zawsze mnie to inspirowało od dzieccka. Kiedy jestem tego świadoma wszystko jest inne nie takie samo. Dziękuję że mogłam się z tym wami podzielić z wdzięcznością i z szacunkiem dla tej strony miłość i światłość niech będzie błogosławieństwem dla wszystkich.

 16. Awatar MonikaT

  Cyfry. Codziennie na zegarki 8.09lub 9.08 urodziłam się 9.08

 17. Awatar Ewa
  Ewa

  Dzień dobry ? jestem zawsze z problemami, zdrowotnymi, uczuciowymi, emocjonalnymi…taka waga i już ? właśnie dziś siedząc u córeczki w pokoju na łóżku, dostrzegłam ruch za oknem, myślę motyl? Nie, to małe szare gołębie pióro przykleiło się do szyby…. od razu wiedziałam, że to znak pocieszenia, informacji- uwierz, możesz, jesteś a światło i istoty światła obok ciebie…???

 18. Awatar izabela

  przecudowny wpis i przecudowny blog

  1. Awatar Ania
   Ania

   dziękuję, bardzo miło mi to czytać

 19. Awatar Ewa
  Ewa

  Jejku witam ciepło z Krety.Jest listopad a ja mam wiosnę.Wiec ze słońcem na twarzy chcę powiedzieć że tak one są z nami te codowne istoty anielskie .Mam bardzo dużo takich znaków,piosenki ,siadające motyle na ramieniu,napisy na koszulkach na bilboardach,nawet na zegarze ściennym po roku czasu coś mnie trapiło,i przetłumaczyłam napis ,,zaufaj Bogu całym swoim sercem,,to było coś niesamowitego.Wystarczy wiara ,rozmowa w ciszy .Mówisz i masz.Czasami nie wiem jak odczytać ,ale to że są często mi wystarcza.One wiedzą czego pragniesz , czują Cię i prowadzą tak byś była szczęśliwą osobą .

  1. Awatar Ania
   Ania

   Dzięki Ewo za ten komentarz – to prawda wystarczy wiara i cisza 🙂

 20. Awatar Welka
  Welka

  Ja kiedyś nie wierzyłam w anioły. Wydawało mi się, że ich istnienie, to bajka. W istnienie Boga wierzę. Po X latach życia i różnych życiowych doświadczeń mogę powiedzieć – wierzę na swój sposób. O Bogu się po prostu wie, Boga się czuje wszędzie. W sierpniu odeszła moja Mama. 🙁 Nie mogłam pogodzić się z jej utratą, wyobrazić dalszego życia bez bezpośredniego z nią kontaktu. Już na drugi dzień po jej śmierci zaczynały do mnie docierać jakieś znaki, o jakich wcześniej słyszałam, że bliscy, którzy odchodzą, nadal chcą być z nami, aby nas chronić. Zaczęłam o tym sporo czytać, o śmierci, o duszach i samo przez się o…aniołach. I uwierzyłam. 🙂 One naprawdę są. Czy sam fakt, że weszłam na tę stronę, już nie jest tego dowodem? Przeczytałam tu na razie tylko o znakach od aniołów, ale już wiem, że one do nas przemawiają….. Na pewno będę czytać dalej. 🙂 Pozdrawiam wszystkich!

 21. Awatar Ania
  Ania

  Dzień dobry wszystkim. Jest już wieczór A ja jestem w szoku ,mój syn 4 latek dziś mi powiedział że przychodzi do niego coś co ma na imię Ach. Trochę poczytałam i już co nieco wiem. Ale proszę , czy ktoś coś może wie dokładniej o tym imieniu.
  Pozdrawiam Ania.

 22. Awatar Sabina

  Dzisiaj na ulicy znalazlam figurke aniolka z serduszkiem. Cos pieknego???

  1. Awatar Ania
   Ania

   Wspaniale!!

 23. Awatar Ania
  Ania

  Brakuje mi słów, aby opisać emocje jakie we mnie powstały po przeczytaniu Twojego artykułu. To nie przypadek, że trafiłam na tę stronę. Ogromne wzruszenie, wielka nadzieja i wiara, że te wszystkie symbole oznaczają wsparcie, opiekę i obecność… a zaczęło się od piórka… bombka na choince w kształcie piórka, obraz na ścianie z piórkiem i tak się zaczęłam zastanawiać skąd się wzięły w moich myślach te piórka?? Teraz już wiem… i dziękuję Ci za ten artykuł, bo oprócz piórek zaczęłam rozumieć wiele innych symboli, które widziałam ale nie rozumiałam. Teraz już wiem i będę je bardziej doceniać 🙂 ❤ dziękuję też Aniołom, że nie ustały w przekazywaniu mi tych wiadomości, pomimo że nie wiedziałam co to wszystko znaczy, ale udało się! Już teraz wiem… ?

 24. Awatar Anna
  Anna

  Tęcza. Potrafi mnie uspokoić i dodać wiary, że wszystko ułoży się dobrze. Ta naturalna, kiedy po burzy świeci słońce ale i ta pojawiają ca się niespodziewanie na ekranie telefonu.

 25. Awatar Teresa
  Teresa

  Czytając piękne słowa o znakach anielskich miałam w oczach łzy wzruszenia.Piękne. Mając wiele problemów uwierzyłam że aniołowie mi pomogą rozwiązać chociaż kilka.W ubiegłym tygodniu w posprzątanym pokoju na środku dywanu znalazłam małe białe piórko.Byłam bardzo zaskoczona .Wierzę że to Anioły chciały mnie pocieszyć . Dziękuję za przyjęcie do grupy

 26. Awatar Magda

  Witam, ja jestem w chwili obecnej w bardzo trudnej sytuacji życiowej i nie wiem jak to się dla mnie skończy. Modlę się żeby w moim życiu pojawiła się nadzieja na normalne życie. Ale w tym wszystkim jak wegetuje w swojej samotni nie wiem czy są to twory mojej chorej wyobraźni czy to są jakieś znaki. Często na balkonie po deszczu pojawia się kolorowa tecza z kropli, śmieje się kryształki swarovskiego mam na balkonie, z chmur pojawiają mi się twarz męska, we śnie z chmur przyśnił mi się przepiękny kwiat na niebie aczkolwiek go się bałam. Kiedyś w słońcu coś mi się zmaterializowało z wielu malutkich tak jakby cząstek pióra nie wiem jak to nazwać.we śnie przyśnił się zegar ustawiony z lustrzana godzina 10:10, znajduje groszówki na drodze . Mam nadzieję że są to dobre znaki a ja nie zwariowałam.

 27. Awatar Magda

  A jeszcze jedno ostatnio bardzo często mi się zdarza, że jak patrzę na niebo to chmury tak się ustawiają tak jakby ktoś na mnie się patrzył widzę oczy zwrócone na mnie czasami wyraźną twarz z oczami i noskiem a częściej same oczy zwrócone na mnie.

 28. Awatar Małgorzata

  Uwielbiam Anioły i wszystko co niosą ze sobą. Dziś rano znalazłam czarne piórko na wycieraczce a potem czarny ptak usiadł na wianku który wisi na moich drzwiach. Co może oznaczać to anielskie przesłanie?

 29. Awatar Bartek

  Cześć, ten post jest bardzo przydługi, tak wiem !, ale chciałbym się z Wami czymś podzielić a propos tych znaków, a do czego właśnie zainspirował mnie ten artykuł…. Od mniej więcej dwóch lat wszędzie widzę 3 szóstki, chodzi o rejestracje samochodów, numery telefonów, cyfry w linkach, gdy kiedyś zatrzymałem stoper też pojawiła się ta cyfra, paragony (klasyka!) powiem więcej nawet mój indeks studenta ma końcówkę z trzema szóstkami, coś każe mi akurat spojrzeć w tym kierunku gdzie one są. Były takie miesiące gdy codziennie je wydziałem. W pamięć zapadły mi jednak dwa przypadki, którymi chciałbym się z Wami podzielić i które być może również Wam dadzą do myślenia: święta w 2018 r., gdy wracałem sam samochodem do rodziców, zastanawiałem się w duchu (a nawet byłem lekko przerażony) czy znowu dzisiaj pojawią się te cyfry? po kilkunastu przejechanych kilometrach przed mój samochód wyjechało czarny volkswagen właśnie z tymi cyframi. Jechałem za nim kilkanaście kilometrów, napięcie rosło, postanowiłem go wyprzedzić w lesie, przyspieszyłem 60-70-80 km/h, zacząłem tracić go w lusterku, po czym po chwili w środku tego ciemnego lasu zauważyłem, że coś leży na drodze, nie mogłem rozpoznać co to, dopiero w miarę zbliżania rozpoznałem sylwetkę ogromnego dzika, wystającego dużo poza maskę, a zanim stado innych dzików. Zacząłem hamować, minąłem je poboczem, kątem oka widząc, że drugie stado właśnie próbuje pokonać rów. Jakimś zrządzeniem losu (?), szczęścia (?) udało mi się znaleźć między nimi i wyjść z tego cało. Natomiast drugi przypadek miał miejsce tydzień temu. Nie ukrywam, że w moim małżeństwie dzieje się bardzo źle i prawdopodobnie skończy się rozwodem. Co tydzień chodzę jednak do kościoła, i staram się by co tydzień był to inny kościół (jestem z Warszawy więc nie jest o to trudno ;), tydzień temu wybrałem się do jednego z kościołów na Mokotowie. Po mszy podszedłem do przodu i zacząłem się modlić prosząc Boga, mojego dziadka, którego bardzo kochałem, i który już nie żyje oraz anioła stróża o jakiś znak, jakąś pomoc w trudnej dla mnie sytuacji, wręcz o ten sygnał błagałem. Po modlitwie, siedziałem jeszcze przez chwilkę i zacząłem rozmyślać o tzw. sprawach różnych m.in. o tym, że ….muszę kupić nowy samochód, a że baaaaardzo podoba mi się biała Kia optima, więc zacząłem sobie układać przyjazd mojego taty i jego pomoc w zakupie. Po chwili wstałem, wyszedłem z kościoła, podszedłem do przejścia dla pieszych, czerwone światło, nikogo nie było wokół, ale z lewej strony zauważyłem zbliżający się samotny samochód a była to…Kia optima w kolorze białym a na rejestracji 3 szóstki…. czy to się dzieje naprawdę? pomyślałem. Na finał jednak pewien bonus dla tego kto dotrwał w to miejsce ;), i przyczyna dzięki któremu trafiłem na tą stronę…..2 miesiące temu śniło mi się, że w salonie mojego mieszkania stoi kobieta, bardzo wysoka, blond włosy, nie widzę jej twarzy, ale nie mam wątpliwości, że to kobieta. I ona mówi do mnie: Bartek, w tym mieszkaniu są wokół Ciebie i jasne i ciemne anioły….. Czy istnieje zatem ….anioł-kobieta?

 30. Awatar laura
  laura

  Kiedyś czytałam artykuł, że ćmy symbolizuja dusze uwolniona od trosk w zeszłym tyg odebrała sobie życie moja koleżanka dziś otworzyłam drzwi balkonowe już jest ciemno a przedemna siedzi wielka cma kolorowa jak motyl a mało tego poszukalam w Google ta cme i w nazwie ćmy było imię takie samo jak ma ta koleżanka dziwne to było

 31. Awatar Marta
  Marta

  A ja bym tak chciała, żeby anioły zostawiły mi jakiś czytelny znak…A tu nic

  1. Awatar Ania
   Ania

   Jedna rzecz prosić o znaki, druga zacząć je dostrzegać. One są dostępne zawsze i dla każdego. Otwórz się na przyjmowanie. Bądź uważna.

 32. Awatar aleksandra
  aleksandra

  nic nie dzieje sie przypadkiem…dzis znalazlam czarne pioro, nie powinno go byc, nie ma w okolicy czarnych, duzych ptakow, a jednak…szukalam informacji o przekazie i trafilam tutaj. Dziekuje!!!.zostaje tu z radoscia.
  Anioly towazysza miod zawsze, odczytuje znaki, przekazy od nich z radoscia. Mam trzy ,,moje Anioly” w postaci synogarlic, ktore sa mieszkancami drzewa przy moim domu… dwa lata temu uratowalam mlode, ktore wypadlo z gniazda, od tamtej pory wszystkie trzy, rodzice i mlode ,,bywaja” u mnie ,,na kawie’. Nie boja sie, a ja z miloscia je obserwuje…
  Ten blog jest dla mnie jak tecza na niebie, w sama pore i miejsce… Dziekuje i pozdrawiam .
  A

 33. Awatar Anna Maria
  Anna Maria

  Ja od paru lat dostaje serca….jest to np.cien w tym ksztalcie,kropla wody na umywalce,kawalek pokrojonej pietruszki w zupie,chmury.Za kazdym razem robie zdjecia.Mam ich 47…..czasem dostaje znaki serca codziennie,potem jest np.miesiac przerwy i znow mi sie pokazuja.Dzis dziurka w kromce chleba w ksztalcie serca…tak sie ciesze ze tu trafilam do Ciebie

 34. Awatar lucyna

  Nie wiem od czego zaczac…?!…kiedy umieral moj Maz…dostrzeglam godziny, ktore zaczely sie pojawiac…ciagle te same : 11:11, 12:12….to juz bylo obsesyjne…( wtedy nic na ten temat nie wiedzialam, nie myslalam o tym, chociaz czulam , ze to znaki? !)MInelo 13 miesiecy kiedy odszedl moj Ukochany Maz…godziny Anielskie sa na codzien…ciagle sie pojawiaja…1111, 222, 333, 444 itd…………………..znajduje piorka biale i brazowe przy stopach na podlodze w pomieszczeniach, ciagle widze motyle…i koty.

  Sama nie wiem co o tym wszystkim myslec…? !……

  pozdrawiam cieplo Ciebie.

 35. Awatar Monika

  Witam serdecznie, dzisiaj spadła mi w pokoju kropla na dłoń, a sufit był suchy, żadnych śladów, co to może znaczyć? Pozdrawiam cieplutko

 36. Awatar Anna
  Anna

  Wierzę w Anioły chciałabym o coś zapytać czy to możliwe że jak poprosiłam o pewne znaki i wskazówki dotyczące pewnego chłopaka mogły być działaniem przez anielskie istoty czy przypadki bo tych znaków jest sporo

 37. Awatar Anna Wiklo
  Anna Wiklo

  Witam serdecznie.
  Moja przygoda z Anią zaczęła się również od poszukiwanie odpowiedzi na powyższe znaki w postacie godzin, piórek i innych.
  Zostałam na niej od razu! Później trafiłam do harmonijek, a obecnie kończę już 4-ty warsztat u Ani:) Praca z energią jest prosta, 11 przesyłań angielski i praca z czakrami jest prosta- to warsztaty, które odmieniły moje życie na lepsze. Inaczej podchodzę do siebie, do świata, z wdzięcznością i miłością. Wiem jak się chronić i wiem jak oczyszczać z negatywnych energii. W moim życiu dzieje się magia. Wkroczyłam na drogę rozwoju duchowego. A dzięki medytacją z Anią czuję spokój, harmonię i dostaje niesamowite przekazy ❤️
  Posty, które Ania wystawia znajdują odzwierciedlenie w moim życiu codziennym, tak jakby wiedziała, co w danym dniu jest mi potrzebny. Mogłabym tu jeszcze pisać i pisać, ale przekonacie się same pozostając dłużej z Anią.
  Aniu Dziękuję Ci, że jesteś i Aniołom za to, że mnie tutaj przyprowadziły❣️
  Namaste ?
  Ania W.

 38. Awatar Danuta
  Danuta

  Na mojej drodze pojawiaja sie tylko biale i czarne piora. Ale mialam w zyciu kilka zastanawiajacych sytuacji. Trzy byly szczegolne.
  1. W drodze do kliniki na konsultacje przed zabiegiem zima kiedy spadl snieg mialam lekkie obawy zeby nie zatrzymac sie na drzewie albo w rowie. Odczulam wtedy w aucie obok siebie obecnosc ktora nie znikla az nie wrocilam do domu.
  2. Mamy pandemie. Sluchalam mszy online. Bardzo nie spodobalo mi sie to co powiedzial ksiadz na kazaniu do tego stopnia ze w glos wzywalam Pana Boga. Polozylam sie do lozka poznym wieczorem wciaz wzburzona i na pol przytomna juz zaczelam prowadzic monolog sama ze soba w glowie na temat tego co uslyszalam. Wtedy w polsnie zobaczylam postac ubrana na bialo. Wygladala jak czlowiek mezczyzna ale jakby ”wyzszej egzystencji” ze tak powiem. Przygladal mi sie ze wspolczuciem.
  3. Pewnej nocy obudzilam sie z lekkim niepokojem. Pomyslalam o aniolach strozach i zaczelam mowic w glowie do mojego. Mysli biegly gdzie chcialy i zadalam w glowie pytanie: jak to jest byc aniolem, jak to jest byc tam na gorze u Boga? Ogarnela mniefala euforii. Wierze ze to byla odpowiedz przeslana mi poprzez emocje.

 39. Awatar Artek
  Artek

  Na nurtujące pytania przychodzące wiadomości od przechodniów, znaki z chmur na niebie, liczby, sny, muzyka, filmy, zmiany zachodzące w środku, telepatia, mówiące zwierzeta, poczucie wdzięczności – ciagle otwieranie kłódek i zamykanie drzwi.

 40. Awatar Barbara

  Trzy lata temu byłam w rozpaczliwej sytuacji i miałam sen. Wsiadając do pustego autobusu zauważyłam postać, która nie patrzy a mnie ale wiem, że mnie obserwuję… Wsiadam szukam biletu, nie wiem czy go mam. czy tylko udaję, że mam… Postać stoi z boku i mnie obserwuję choć nie patrzy. W końcu zrezygnowana postanawiam przejść i kupić bilet u kierowcy. Postać w plaszczui i kapeluszu wymija mnie i staje tyłem do kierowcy jakby chciała mnie zatrzymać. Zrezygnowana, poddaję się chwytam ją za ramię i krzyczę… No powiedz, powiedz co o mnie myślisz. Nagle podnosi pochylona głowę mówiąc…. Dziękuję, że jesteś, dziękuję za twoja dobroć… Jesteś aniołem,!!?!!! W tym samym momencie dzieje się coś dziwnego od podłogi robi się pierzasty, biały lej jak suknia z chmur, widzę skrzydła z chmur i w końcu twarz… Nie jest możliwe określenie płci… Twarz z której bije dobroć, radość i spokój a na głowie piękne białe loki… Anioł cały w bieli. W tym momencie krzyczę i budzę siłę. W kuchni pijąc wodę spojrzałam na zegar była. 3.10 w nocy. Ten sen zapisałam, ale nigdy go nie zapomnę. Pozdrawiam. Co sądzicie o tym?

  1. Awatar Ania
   Ania

   Takie spotkania z Aniołami znamy i kochamy 🙂

 41. Awatar darius

  trzy razy natrafilem na to same biale piorko przed wejsciem do samochodu mialem na kortce strzepnalem je odjechalem w domu to same piorko lezalo na dywanie stad tutaj jestem

 42. Awatar Monika

  Witam. Natrafiłam na ten wpis szukając odpowiedzi na moje pytanie. A mianowicie przydarzyło się mi coś ciekawego po dużej kłótni i płaczu z mężem w środku nocy zaczął padać deszcz duże krople ale ten deszcz padał tylko na nasz dom usłyszałam to ja ale tez moj maz. Co to moze oznaczac. Oczyszczanie?

  1. Awatar Ania
   Ania

   sama najlepiej potrafisz to interpretować – bo kto wie lepiej jak nie Ty o sprawach, które ciebie dotyczą

 43. Awatar Asia
  Asia

  Zastanawiam się czy może jedno otwarte oko może być znakiem od aniołów? Ostatnio dokoła mnie często się pojawia, a w internecie
  nie mogę znaleźć co to oznacza

 44. Awatar Agnieszka
  Agnieszka

  Trafilam na ten wpis przypadkiem poniewaz wydarzylo mi sie w zyciu ze rozstalam sie z mezczyzna ktorego kocham. Po krotkim czasie zaczely mii siie ukazywac znaki w ksztalcie wyrazu jego nazwiska czy to na samochodzie, w filmie w ulicy , czy artykulu jakiegos albo powiedziane slowo przez mala dziewczynke. Nie wiem jak mam to interpretowac.

 45. Awatar Mika
  Mika

  Witaj ostatnio 21 sierpnia widziałam tęcze a nie padało zaś dzisiaj 04 września po 10 poszłam do sklepu wracając znalazłam monetę. Często gęsto przytrafiaja mi się takie rzeczy i dziękuję bo jestem świadoma tego, że nie jesteśmy sami na tym swiecie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.