Jak realizować marzenia z pomocą anielską?

Jak realizować marzenia z pomocą anielską?

Marzenia są potrzebne, cudowne- nadają sens twojemu istnieniu. Chcesz przecież doświadczać, uczyć się, znajdować odpowiedzi, zdobywać nowe umiejętności. W końcu po to przyszłaś na ten świat, żeby POZNAWAĆ.

Ważne jednak, żeby nie zakończyć na samym “chceniu”.

Marzenia nie są przecież po to, żeby je mieć, ale żeby je spełniać. To przecież działanie, realizowanie i osiąganie daje ci radość i budzi cię do życia. Marzenie o czymś, to pierwszy etap do osiągnięcia tego.

Tworzysz wizję, obraz  czegoś w głowie po to, żeby potem to zrealizować, osiągnąć i doświadczyć w rzeczywistości. Czyż nie??

A wiedz, że możesz osiągnąć wszystko, o czym zamarzysz, a nawet więcej. Wszechświat ma dla ciebie niespodzianki, o których nawet nie śniłaś.

Jeżeli czujesz, że do tej pory niewiele w twoim życiu jest spełnionych marzeń, to koniecznie czytaj dalej.

Piszę ten tekst po to, żeby ci przypomnieć o mocy, którą masz w sobie. Ważne, żebyś ją odkryła, przypomniała sobie  i uruchomiła. Wierz mi nie jest to żadna supermoc. To standardowe wyposażenie każdej z nas. Masz w sobie wszystko, czego potrzeba, żeby spełnić marzenia. A jeżeli czegoś nie masz Wszechświat z łatwością ci to dostarczy. Jedyne, co musisz zrobić, to określić czego chcesz i zacząć działać.

 

Kiedy podejmiesz choćby jeden mały krok w stronę realizacji swojego marzenia ruszy cała lawina możliwości, pomocnych ludzi i nowych rozwiązań. Tak to działa. Zaufaj odwiecznym prawom Wszechświata.

 

Jedno z nich brzmi: Wszechświat wspiera tych, którzy podejmują działania w kierunku realizacji swoich marzeń.

DZIAŁAJ

Nie wystarczy siedzieć i marzyć, choć jest to miłe i potrzebne, to na niewiele się zda bez działania. Nie wystarczy, że  stworzysz mapę marzeń i będziesz czekać na cud. Choć mapy mają cudowną moc samo naklejanie wyciętych z gazet zdjęć na niewiele się zda, jeżeli będziesz siedzieć bezczynnie.

Jeżeli chcesz nauczyć się grać w tenisa musisz podjąć działanie. Najpierw musisz poszukać szkoły lub trenera. Potem musisz się zapisać i stawić się na zajęciach. Wszechświat ci w tym pomoże. Podsunie najlepszą dla ciebie szkołę, załatwi czas na zajęcia, pieniądze na ich finansowanie lub towarzysza do gry. To ty jednak musisz zrobić pierwszy krok, choćby maleńki.

Schemat realizowania marzeń wygląda tak:

 

marzenie-intencja-działanie.

 

W twojej głowie powstaje marzenie, wypowiadasz intencję i podejmujesz działanie – nieważne, czy maleńki kroczek, czy gigantyczny skok do przodu.

Załóżmy, że marzysz o tym, żeby napisać książkę. Widzisz oczami wyobraźni piękną okładkę z twoim imieniem i nazwiskiem, jako autora. Może nawet masz już pomysł na tytuł. Swoją droga takie wizualizacje i wyobrażanie sobie, że to, o czym marzysz już się spełniło, to jak włączenie turboprzyspieszenia w procesie manifestacji. Masz jasno określony cel.

WYRAŹ INTENCJĘ

jak działa intencja?

Wypowiadasz więc intencję – tak, żeby Wszechświat ją usłyszał i wiedział dokąd zmierzasz. Możesz nawet ją sobie zapisać i spoglądać na nią, tak często, jak się da.

Mówisz na przykład:

Moją intencją jest napisanie pięknej, mądrej książki, która otworzy umysły i serca, zainspiruje, poprowadzi, a także przyniesie pomoc  i wsparcie tym, którzy będą tego potrzebowali w najwłaściwszym dla nich momencie życia, która dotrze wyłacznie do właściwych osób i przyniesie mi zyski.

Kiedy jasno wyrazisz intencję zwyczajnie zacznij działać. Zrób choćby mały krok, a zobaczysz, jak wszystko wkoło zacznie ci sprzyjać.

Za każdym razem, kiedy działasz w kierunku realizacji marzenia Wszechświat wysyła ci pomoc w postaci ludzi, okoliczności, miejsc, rozwiązań, pomysłów, ale także napełnia cię wiarą, zaufaniem, siłą i pewnością siebie.

PODEJMUJ DECYZJE

Nie zmartwiaj się, czy twoje działania są słuszne, czy podjęłaś właściwą decyzję lub czy wybrałaś najlepszą opcję. Nie roztrząsaj dniami, czy tygodniami, czy pójść w prawo, czy w lewo. To tylko spowalnia proces tworzenia lub wręcz powstrzymuje cię od działań.

Jeżeli wyraziłaś jasno intencję i podejmujesz działanie, to kolejne drzwi zaczną się przed tobą otwierać. Miej wiarę. Wszystko jest w należytym porządku. Jeżeli nawet wybór, którego dokonałaś nie był najlepszy, to lekcja którą zdobyłaś jest cenna. Dzięki niej jesteś bliżej celu.

Podejmując działanie zawsze kieruj się swoją intuicją, czy przeczuciem. To twoja wewnętrzna mądrość, która przemawia cichym głosem. Nie pozwól, żeby strach ją zagłuszył.

OTACZAJ SIĘ POZYTYWNYMI LUDŹMI

Nie dziel się swoimi marzeniami i planami z ludźmi, którzy źle ci życzą lub którzy będą cię zniechęcać i wymyślać przeszkody. Powierz swoje marzenia tym, u których znajdziesz wsparcie, dobrą radę i słowa otuchy w chwilach zwątpienia. Otaczaj się pozytywnymi ludźmi, którzy potrafią cieszyć się z twoich sukcesów i osiągnięć.

MIEJ OTWARTY UMYSŁ

Nawet jeśli opracujesz szczegółowy plan działania zawsze bądź otwarta na zmiany, na nowe możliwości. Nie określaj, jak dokładnie wszystko ma się wydarzyć, gdzie i kiedy. Zobaczysz Wszechświat nie raz cię zaskoczy. Podsunie ci pomysły i rozwiązania, o których nawet nie śniłaś.

BĄDŹ POZTYTWNA

Nie zamartwiaj się o rezultat, ani o to, jak go osiągniesz. Po prostu działaj pełna wiary, że wszystko jest pod doskonałą kontrolą.

Przekierujesz wtedy  całą swoją energię na myślenie o tym, czego pragniesz, a nie na zamartwianie się o to, czego się boisz.

Jeżeli masz marzenie i wypowiedziałaś intencję, ale nie masz pojęcia, co robić dalej i jakie kroki podjąć, to zapewniam cię, że możliwości masz niezliczone. Z pewnością część z nich wykonujesz, tylko nie zaliczasz ich do działań, bo nie są przecież wystarczająco duże, znaczące i przede wszystkim nie przyniosły żadnego rezultatu.

To częsta pułapka, w którą wpadasz. Chcesz wszystko mieć już teraz, szybko. Zapominasz, że proces uczenia się, zdobywania wiedzy i doświadczeń jest równie ważny,  o ile nie ważniejszy od samej realizacji celu. To podczas tego procesu odkrywasz kolejne warstwy siebie. Docierasz do wnętrza.

RÓB MAŁE KROKI

anioły pomagają na co dzień

Każde nawet maleńkie działanie w kierunku realizacji marzenia przybliża cię do niego.

Marzenia, zwłaszcza dużego nie zrealizujesz w ciągu dnia, czy tygodnia. Do tego potrzebujesz całej masy maleńkich kroczków wykonywanych każdego dnia.

Jakie to mogą być kroki?

 • Czytanie książek, artykułów i przeglądanie stron w Internecie na interesujący cię temat
 • Pisanie jedngo paragrafu książki dziennie
 • Wykonywanie ćwiczeń, choćby 10 minut dziennie
 • Zapisanie się na kurs lub szkolenie
 • Poszukanie mentora lub nauczyciela
 • Dołączenie do grup ludzi zainteresowanych tematem (zapraszam do HARMONIJEK)
 • Wizualizacja końcowego efektu
 • Praca nad marketingiem
 • Budowanie relacji
 • Pisanie artykułów
 • Praca z emocjami
 • Szukanie nowych kontaktów
 • Zaprojektowanie i zamówienie wizytówek, logo
 • Znalezienie lub zorganizowanie miejsca na pracę
 • Stworzenie mapy marzeń
 • Rozpisanie planu działania
 • Pozytywne myślenie i afirmowanie
 • Praca nad ograniczającymi poglądami
 • Medytacja i szukanie odpowiedzi w swoim wnętrzu
 • Proszenie o pomoc  i wsparcie Anioły oraz modlitwa.

Anioły czekają, żeby wspierać cię w realizacji marzeń. Możesz z ufnością powierzyć im swoje plany, obawy, troski i rozterki. Będą wspierać cię z miłością.

Bądź pewna, że twoja anielska armia ma doskonałych doradców w każdej dziedzinie.

Jeżeli marzysz o tym, żeby rozwinąć biznes, sprzedać jakąś usługę, promować się lub zacząć zarabiać pieniądze Anioły ci w tym pomogą. One zajmują się wszystkimi sprawami, które są dla ciebie ważne. Nie ma znaczenia, czy kupujesz idealny fotel do salonu, czy zakładasz biznes.

Pewnie zastanawiasz się, którego Anioła o co prosić, bo jak już pewnie wiesz one mają swoje specjalizacje.

Poniżej mam dla ciebie krótką prezentację twoich doradców. Pisałam już trochę o tym we wpisie o anielskiej armii.

Jeżeli dopiero szukasz pomysłu na siebie, na swój biznes lub jeśli nadal nie wiesz, dokąd zmierzasz proś o pomoc CHAMUELA. To Archanioł, który pomaga znaleźć to, co zgubione i to, co poszukiwane.

W napisaniu książki, kursu, szkolenia, czy artykułu pomoże ci GABRIEL. On wspiera tych, co władają słowem, piórem i klawiaturą 🙂  GABRIEL jest też opiekunem dzieci i nauczycieli. Jeżeli twoje marzenie jest powiązane z nauczaniem lub z dziećmi GABRIEL będzie najlepszym opiekunem i doradcą. Zajmie się także twoimi dziećmi, kiedy będziesz potrzebowała czasu na pracę. Zaufaj mu. Pomoże ci pokonać strach przed działaniem i uporać się z ciągłym odwlekaniem na potem 🙂

W przypadku, kiedy zabraknie ci odwagi lub poczujesz się nieswojo wzywaj Archanioła MICHAŁA, a przyjdzie ci z pomocą i z dobrą dawką pozytywnej, wspierającej energii.

Kiedy wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną lub na spotkanie i zależy ci na tym, żeby zrobić dobre wrażenie wzywaj po pomoc HANIEL– pełną gracji. Dzięki jej wsparciu zrobisz dobre wrażenie i rozsiejesz swój urok osobisty.

archanioł Gabriel

Jeżeli zastanawiasz się skąd wziąć środki na swój biznes albo na realizację marzenia pytaj o wskazówki ARIEL.

JOFIEL pobudzi twoją kreatywność, ale także dołoży starań, żebyś odnalazła piękno w swoich działaniach. Wzywaj ją szczególnie wtedy, kiedy potrzebujesz blasku, piękna. Może sama chcesz poczuć się piękna? A może chcesz zaprojektować swoje miejsce pracy? Bądź pewna, że JOFIEL to prawdziwa ekspertka od feng shui.

ZADKIEL pomaga uczącym się. Wzywaj go, jeżeli masz dużo nowej wiedzy do przyswojenia. Usprawni z pewnością twój proces zapamiętywania  i rozumienia nowych informacji. ZADKIEL to Anioł studentów w każdym wieku.

URIEL będzie wspierał cię w znajdywaniu nowych pomysłów. Zaproś go do tzw. burzy mózgów. Pomoże ci także w rozwiązywaniu problemów i znajdywaniu kreatywnych rozwiązań.

W chwilach, kiedy zabraknie ci motywacji lub będziesz potrzebowała się zorganizować z pomocą przyjdzie METATRON.

Masz wokół siebie cały zastęp anielskich doradców, który czeka na twoje polecenia. Nie zwlekaj więc ani chwili dłużej z realizacją swoich marzeń.

To od czego zaczniesz?

 

Jeżeli ten tekst ci w czymś pomógł,  zmotywował cię,  zainspirował lub dzięki niemu poczułaś się lepiej napisz mi o tym w komentarzu lub udostępnij go na facebooku klikając w ikonkę f poniżej 🙂

Dziękuję

***

12 komentarzy
 • Wiola
  Posted at 11:32h, 13 lutego Odpowiedz

  :)))

 • Magda
  Posted at 15:17h, 13 lutego Odpowiedz

  Fajna ściąga. Właśnie mi tego było trzeba. Dziękuję Aniu

  • Ania
   Posted at 16:20h, 13 lutego Odpowiedz

   Cieszę się, że się przyda!

 • Ela
  Posted at 17:06h, 13 lutego Odpowiedz

  Potrzebowałam wskazówki, motywacji, słów dodających odwagi i wiary, że wszystko może się udać, tylko muszę się odważyć! Pytałam Anioły, co mam robić i pojawił się ten wpis w idealnym dla mnie momencie. Dziękuję!

 • Danuta
  Posted at 10:54h, 14 lutego Odpowiedz

  Dziekuje bardzo

  • Ania
   Posted at 11:07h, 14 lutego Odpowiedz

   🙂 proszę bardzo

 • Ania
  Posted at 22:19h, 18 lutego Odpowiedz

  Wspaniale. Cieszę się bardzo. Anioły mi tu zawsze odpowiednie osoby wysyłają 🙂

 • Hania
  Posted at 09:14h, 29 kwietnia Odpowiedz

  Kochana Aniu, to jest dokladnie to, czego potrzebowalam na ten moment. Slowa tego nie wyraza, ale Ty to na pewno poczujesz… Dziekuje… Kocham zawsze <3

 • Hania
  Posted at 09:16h, 29 kwietnia Odpowiedz

  Dodam jeszcze tylko krociutko, ze juz w trakcie czytania artykulu robilam pauzy i rozmawialam z poszczegolnymi Archaniolami… Dziekuje <3 Kocham <3

 • Agata
  Posted at 19:18h, 30 czerwca Odpowiedz

  Bardzo wartościowy artykuł, dziękuję❤️

 • Magdalena
  Posted at 20:23h, 23 marca Odpowiedz

  Dziękuję tego potrzebowałam

 • Agnes
  Posted at 10:00h, 21 marca Odpowiedz

  Dziękuję,dziś jest cudowny dzień i czekają mnie same cudowne chwile 🙂

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.