Jak skompletować swoją archanielską armię?

archanioł michał

Jak skompletować swoją archanielską armię?

Codziennie wieczorem, kiedy idę ucałować śpiące już dzieci szepczę im do ucha słowa miłości i oddaję pod opiekę Aniołów. Wiem, że możemy spać spokojnie, kiedy one są blisko.

To takie kojące uczucie.

Ciebie do snu też kołyszą Anioły.  Nawet jeżeli o tym nie wiesz i tego nie czujesz – one czuwają.

Każdej nocy pochylają się nad tobą i szepczą:

Gdybyś tylko wiedziała, jak silną armię posiadasz…

Gdybyś tylko świadoma była mocy, która tkwi w tobie…

Gdybyś tylko zrozumiała, jak wspaniałą istotą jesteś…

Gdybyś tylko mogła spojrzeć na siebie tak, jak my patrzymy na ciebie – oczami miłości

 

Twoje Anioły kochają cię  miłością bezwarunkową. Nigdy nie krytykują, nie osądzają, niczego nie oczekują. Widzą w tobie istotę doskonałą, gotową do stworzenia idealnego życia tu na ziemi. Czyż to nie piękne?

Cały czas wokół ciebie jest twoja anielska armia gotowa cię prowadzić i wspierać. Masz wśród nich: lekarza, doradcę, cudotwórcę, wojownika, strażnika, sprawiedliwego sędziego, a nawet muzyka, dietetyka, czy coacha w sprawach biznesowych.

Pomyśl tylko, cały anielski arsenał gotowy, żeby ci służyć! Na dodatek twoi doradcy mają na względzie tylko i wyłącznie twoje najwyższe dobro i potrzeby twojej duszy.

Brzmi nieziemsko prawda?

Nic dziwnego, bo spoza ziemi pochodzi.

Nie zwlekaj dłużej. Zacznij wykorzystywać swoich anielskich  doradców w codziennym życiu. Stwórz swoją drużynę marzeń i zobacz, co możesz zdziałać z takim wsparciem.

 

 

Rafael - boski lekarz

Poznaj bliżej archanielskie zastępy i zobacz, jak mogą ci pomóc w codziennym życiu. Pamiętaj nigdy nie jesteś sama. Jest z tobą:

Archanioł Michał – ten, który jest, jak Bóg.

To zdecydowanie najpotężniejszy z Archaniołów. Ma ogromną moc. Jest obrońcą i wojownikiem. Nosi świetlisty miecz, za pomocą którego usuwa wszelkie więzy i bariery.  Cudownie oczyszcza wszystkie niskie, negatywne energie. Wezwij go za każdym razem, kiedy chcesz oczyścić swoje ciało, swoją życiową przestrzeń lub swój umysł.

Michał pomoże ci także odnaleźć twój życiowy cel, doda ci odwagi  i siły do działania. Dzięki jego pomocy i wsparciu podniesiesz swoją samoocenę i podążysz śmiało za głosem swojego serca.

Przykładowa modlitwa do archanioła Michała:

Archaniele Michale dziękuję ci za otoczenie mnie lustrzaną tarczą, która odbije ciemność i  wszystkie negatywne energie, a przepuści jedynie światło i miłość.

Proszę odetnij za pomocą swojego świetlistego miecza wszystko to, co już mi nie służy. Przetnij więzy, które nie pozwalają mi wzrastać i wypełnij te miejsca światłem.

Odetnij mnie od ludzi, miejsc i  sytuacji, które powstrzymują rozwój mojej duszy. Pomóż mi z wiarą i ufnością kroczyć w kierunku, który obrała moja dusza.

Oddaję w twoje ręce wszystkie swoje zmartwienia i troski.  Ufam, że przy tobie jestem bezpieczna.

Dziękuję za twoją miłość, wsparcie i twoje wskazówki.

 

Modlitwa to doskonały sposób komunikacji z Aniołami. To nic innego, jak słowa, które wypływają prosto z serca. Nie muszą być poetyckie. Ważne, żeby były szczere. Jeżeli nie znasz żadnych modlitw zacznij od prostych słów. Przed Aniołami nie musisz nikogo udawać. One znają cię lepiej, niż ty sama i na dodatek mają poczucie humoru 🙂

Archanioł Rafael – boski lekarz.

Kiedy twoje ciało niedomaga wezwij Rafaela. Poproś, żeby za pomocą swojego pięknego, szmaragdowego światła przywrócił równowagę i harmonię w twoim ciele. Stojąc pod prysznicem możesz wyobrażać sobie, jak zamiast wody twoje ciało obmywa zielone światło, które oczyszcza i przynosi uzdrowienie.

Rafael pomoże ci we wszystkich problemach związanych z twoim ziemskim ciałem.

Zwróć się do niego, kiedy zmagasz się z nadwagą, nie wiesz, jak skomponować dietę, czy jakie ćwiczenia fizyczne wybrać.

Rafael pomoże ci także w podróży. Przed każdym wyjazdem proś, żeby cię prowadził bezpiecznie i na czas. Bądź pewna, że zadba także o twój bagaż 🙂

Rafael to także opiekun wszystkich lekarzy i uzdrowicieli. Proś go wsparcie dla ciebie i dla lekarza przed każdym zabiegiem, operacją, czy wizytą lekarską. Możesz też „posłać”  go z pomocą za każdym razem, kiedy słyszysz karetkę.

Wzywaj Rafaela też w sytuacji, kiedy zmagasz się z nałogiem.

modlitwy do Aniołów

 

 

Archanioł Haniel – wdzięk i chwała Boga.

Dzięki niej dostrzeżesz swoje dary i talenty.  Haniel to opiekunka kobiet. Możesz zwracać się do niej ze wszystkimi „kobiecymi sprawami”.  Jeżeli pragniesz rozwijać się duchowo i wzmocnić swoją intuicję, to Haniel również chętnie cię poprowadzi.  Zawsze proszę ją o wsparcie przed każdym anielskim odczytem. Pomaga mi lepiej interpretować anielskie karty. Haniel to bogini księżyca. Pomoże ci lepiej wykorzystać jego magię. Dzięki jej pomocy wprowadzisz do swojego życia więcej harmonii i wdzięku.

 

Archanioł Jofiel – piękno Boga.

Jeżeli potrzebujesz więcej piękna w swoim życiu, to czas zaprosić Jofiel. Ona nie tylko pomoże ci w sprawach związanych z wyglądem fizycznym i urodą, ale także z jej pomocą upiększysz swoją życiową przestrzeń.
Korzystaj z jej pomocy i wsparcia, kiedy chcesz oczyścić swoje mieszkanie z nadmiaru rzeczy i bałaganu. Zabieraj ją ze sobą na zakupy i proś, żeby pomagała Ci dokonywać właściwych wyborów.

Może wydać ci się to dziwne, ale Anioły chętnie pomagają nam w sprawach wielkich i tych zupełnie maleńkich. Wypróbuj ich moc w okresie przedświątecznym, kiedy będziesz szukała idealnych prezentów dla bliskich.

Wzywaj ją także za każdym razem, kiedy potrzebujesz oczyścić swój umysł z negatywnych myśli. Ona z pewnością pozwoli ci oderwać myśli od tego, co się w twoim życiu nie układa i nakieruje je na to, co dobre i piękne. Jofiel pomoże ci skoncentrować się na pozytywnym myśleniu i na manifestowaniu piękna w twoim sercu i twoim otoczeniu. Jeżeli czujesz, że twoje życie pędzi, jak szalone, a w głowie panuje chaos proś Archanioł Jofiel, żeby pomogła ci zwolnić życiowe tempo, lepiej się zorganizować, czy wprowadzić trochę spokoju.

 

Archanioł Raguel – przyjaciel Boga.

To Archanioł sprawiedliwości. Pomaga rozwiązywać spory i konflikty międzyludzkie. To sędzia sprawiedliwy, który przynosi zgodę i równowagę w sprawach, gdzie zabrakło miłości i zrozumienia.  Za każdym razem, kiedy wdasz się w spór lub staniesz się stroną konfliktu wezwij Raguela na pomoc. Ufaj , że otoczy ciebie i całą tą sytuacje swoim cudownym, harmonijnym światłem i skieruje ją w stronę miłości.

Rageul pomoże ci także znaleźć prawdziwych przyjaciół i odróżnić ich od tych, których intencje nie są szczere.  Ten Archanioł to jak dobry przyjaciel, terapeuta, coach i prawnik w jednym.

 

Archanioł Raziel – to wspaniały mentor.

Jego imię oznacza: tajemnice Boga.  Ten archanioł pomoże ci nawiązać łączność z twoją wewnętrzną mądrością. Wzywaj go za każdym razem, kiedy oddajesz się medytacji lub kiedy praktykujesz jogę.  Jeżeli pragniesz rozwijać się duchowo – Raziel będzie dla ciebie doskonałym doradcą i nauczycielem. Dzięki niemu przekształcisz zdobytą wiedzę w mądrość.

 

Otoczona Aniołami wyjdziesz zwycięsko z każdej sytuacji. Wykorzystaj ich cudowną moc i pozwól im się poprowadzić.

7 komentarzy
 • Ania
  Posted at 16:42h, 22 listopada Odpowiedz

  Pozdrawiam serdecznie,u mnie od dzieciństwa zawsze obok Archanioł Michał:)

 • Magda
  Posted at 07:30h, 08 grudnia Odpowiedz

  Dziękuję za ten wpis (i pozostałe też), często do niego wracam. Gdy czytam o Aniołach, to czuję, że to też mój temat.
  Cieszę się, że kiedyś zapisałam się na Twój kurs gotowania wg PP, gotuję tak do tej pory, chociaż nie od tego kursu moje gotowanie się zaczęło. Gdyby nie kurs nie trafiłabym tu. 🙂 pozdrawiam ciepło, M.

  • Ania
   Posted at 13:04h, 08 grudnia Odpowiedz

   Zabawne Magdo, ale moja anielska przygoda też trochę od gotowania według PP się wzięła 🙂 Tak to już jest, że jak człowiek nie traci zbyt wiele energii na trawienie może ją spożytkować na co innego. A jakoś tak naturalnie się dzieję, że droga wiedzie od owsianki do duchowości. Cieszę się, że tutaj jesteś

 • Ela
  Posted at 19:12h, 17 stycznia Odpowiedz

  Dziękuję za ten tekst i za inne również. Są dla mnie wielką inspiracją i skarbnicą wiedzy, której teraz potrzebuję. Anioły mnie tu chyba przysłały. Cieszę się, że tutaj trafiłam ?.

  • Ania
   Posted at 20:10h, 17 stycznia Odpowiedz

   Ja też się cieszę Elu 🙂 Anioły z pewnością Cię tutaj przysłały 🙂 Zapraszam Cię też do naszej anielskiej grupy Harmonijek, jeżeli masz konto na Facebooku

 • Karolina
  Posted at 21:33h, 20 marca Odpowiedz

  A gdzie archanioł Gabriel? 🙂

  • Ania
   Posted at 12:23h, 21 marca Odpowiedz

   Będzie miał swój czas 🙂

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.