ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Jak uwolnić się od zewnętrznych wpływów i usłyszeć swój wewnętrzny głos?

Świat, który Cię otacza w dużej mierze oparty jest na strachu. Zewsząd słyszysz o tym, że życie jest trudne, świat niebezpieczny, ludzie niedobrzy, że nie ma wystarczająco dla każdego, że życie to ciągłe zmaganie się z przeciwnościami losu i nieustanna pogoń i walka.

To rodzi frustrację i poczucie beznadziei.

Nie musi tak być!!

Nie zmienisz całego świata i ludzi wokół. To pewne.

Możesz jednak zmienić swoje nastawienie i swój sposób postrzegania rzeczywistości.

Wystarczy, że przestaniesz podążać za tym, co widzisz i słyszysz na zewnątrz.

Wystarczy, że skupisz całą swoją uwagę na sercu i że stamtąd zaczniesz czerpać wiedzę i inspirację.

No właśnie, wystarczy. Ale nie jest to wcale takie proste.

Nie zmienię świata – myślisz – ale mogę zmienić swój sposób myślenia o nim.

Tylko czy przypadkiem to drugie nie jest trudniejsze od tego pierwszego? ?

Może i jest ?

Zmiana sposobu myślenia i postrzegania to z pewnością nie jest zadanie łatwe. Tym bardziej, że niektóre przekonania nosimy w sobie już tak długo, że traktujemy je jak swoje!

To jednak da się zrobić. Możesz uwolnić się od tego, co nie pochodzi od ciebie, co nie jest twoje.

W tym wpisie podpowiem ci od czego zacząć. Jak powoli, małymi krokami uwolnić swoje ciało i umysł od przekonań i prawd, które zostały ci narzucone i które nie pochodzą od ciebie.

Z czasem odzyskasz swoje połączenie z Duchem, z Wszechświatem, z wyższym JA, ze Stwórcą. Z czasem przypomnisz sobie skąd pochodzisz i kim jesteś. Z czasem odrzucisz wszystko, to co nie jest twoje, co ci nie służy. Z czasem nauczysz się słuchać swojego ciała, które doskonale podpowie ci co jest „twoje”, a co nie pochodzi od ciebie. Z czasem nauczysz się ufać wyłączne swoim wewnętrznym instynktom i przypomnisz sobie jak wielką masz w sobie moc.

Z czasem zmienisz sposób postrzegania świata i świat wokół ciebie się zmieni.

Od czego możesz zacząć?

Praktykuj duchowość. Codziennie.

Nie myśl, że to kolejny obowiązek na twojej długiej liście rzeczy do zrobienia. Duchowa praktyka to proste działania. Proste i bardzo przyjemne. To coś w rodzaju energetycznego prysznica.

Do odnowienia swojej łączności z tym, co duchowe, nie potrzebujesz dodatkowej godziny. Wystarczy kilka minut dziennie, codziennie.

Chwila skupienia i wyciszenia, krótka modlitwa czy prośba do Archanioła – na to każdy ma czas.

Tak, jak o ciało fizyczne dbasz każdego dnia – ubierając je, karmiąc i wypoczywając, tak codziennie zadbaj o duszę.

Codziennie zrób coś z myślą o swojej duszy. To może być chwila medytacji, joga, ćwiczenia oddechowe, siedzenie w ciszy, kontakt z naturą, muzyka, poezja czy pisanie dziennika. To wszystko pozwala ci odzyskać i utrzymać łączność z twoją duszą. Człowiek to nie tylko ciało i umysł. To także dusza. Ciało, umysł i dusza to trójca, która tworzy jedność.

Pamiętaj: najpierw jesteś istotą duchową, a dopiero potem cielesną. Duchowa praktyka pomoże ci sobie o tym przypomnieć.

Jeżeli nie wiesz od czego zacząć, jak nawiązać kontakt ze swoim Aniołem Stróżem, jak obudzić uśpione zmysły, które pomogą ci widzieć, wiedzieć, słyszeć albo czuć więcej zacznij od  programu:

7 niezwykłych tygodni z Aniołami

 

 

Zagoń prawą półkulę do pracy

Życie, które wiedziesz tak bardzo skupione jest na lewej półkuli mózgu, że zupełnie zapominasz, że masz też prawą! Prawa to twórczość, kreatywność, intuicja. To tu mieszkają doskonałe narzędzia, w które zostałaś wyposażona, żeby móc stawać się tym, kim pragniesz być, żeby tworzyć życie, jakiego pragniesz.

Kreatywne działania, twórczość, sztuka pozwolą ci oderwać się od szalonego świata, w którym żyjesz i skoncentrować się na swoim wnętrzu, na tym, kim naprawdę jesteś, na prawdzie o tobie.

Tylko ty wiesz kim jesteś i czego pragniesz. Świat zewnętrzny próbuje cię określić, ale tylko ty znasz odpowiedź. Jeżeli nazwiesz szufladę, do której zostałaś przydzielona przez zewnętrzny świat swoim domem w głębi serca będziesz czuła, że tu nie przynależysz. Każdego dnia będziesz oderwana, niespełniona, zagubiona, jakby obca.

Nie pozwól się zaszufladkować. Przypomnij sobie kim jesteś i czego pragniesz. Obudź twórcę w sobie. Czerp radość z kreowania.

Obudź swoją intuicję

Kiedy przychodzisz na świat twoja intuicja ma się dobrze. Korzystasz z niej na każdym kroku. Z czasem jednak ten dar zaczyna zanikać. Dzieje się to około 7 roku życia, kiedy idziesz do szkoły. W szkole liczy się bowiem logika, powtarzalność, posłuszeństwo, utarte schematy.

W szkole przedmioty takie, jak muzyka, taniec, plastyka traktowane są jak coś mniej ważnego i nieprzydatnego.

Jakież mylne myślenie!!

Anioły ciągle powtarzają szukaj pomysłów, inspiracji i kreatywnych rozwiązań w życiu, czy w biznesie poprzez artystyczną działalność właśnie.

Twoja dusza potrzebuje wyrażać się twórczo. Stwórz jej ku temu odpowiednie warunki. Najlepsze rozwiązania przychodzą ci do głowy wtedy, kiedy całkowicie oddajesz się kreatywnemu działaniu z pasją.

Weź do ręki pędzel, smyczek, narzędzia czy igłę i twórz. Niech twoja ręka sama cię prowadzi.

Już dziś oderwij się od telewizora, od komputera, od telefonu, od pracy i skup się na twórczym działaniu. Odpowiedzi usłyszysz w ogródku, na spacerze, malując, piekąc ciasto, gotując zupę, czy kolorując mandale.

W ten sposób właśnie na nowo dopuścisz do głosu swoją intuicję.

Wyłącz telewizor, nie zaglądaj na portale informacyjne, nie zostawiaj negatywnych komentarzy

Przyjrzyj się wiadomościom. Na świecie tyle cudownych rzeczy się dzieje, tyle dobra, tyle ludzi zaangażowanych jest w ochronę planety, w modlitwę, w pomoc. Tak wiele wśród nas jest ludzi życzliwych, uprzejmych i dobrych. Tyle akcji wspaniałych wkoło. Tymczasem w mediach słyszysz tylko o sensacjach, wypadkach, korkach, podwyżkach, kłótniach i klęskach. Ne tej podstawie zaczynasz myśleć, że świat jest zły, niebezpieczny i niesprawiedliwy.

A to tylko część świata. Pamiętaj media kierują się zasadą – bez krwi i sensacji nie ma newsa.

Czy naprawdę chcesz codziennie karmić się taką dawką negatywnych emocji?

Skoro to ty sama wybierasz czego chcesz słuchać, co chcesz czytać i oglądać wybieraj świadomie.

Możesz wybrać swoją prawdę. Jeżeli masz konto w mediach społecznościowych wypełniaj je dobrymi treściami. Traktuj je jako odzwierciedlenie twojego życia i tego, czego pragniesz. Zapełnij je zdjęciami uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi, pięknych miejsc, zwierząt, cytatów i inspirujących treści. W ten sposób tworzysz obraz tego kim jesteś i kim pragniesz być.

Jeżeli komentujesz cokolwiek w Internecie zastanów się, co tobą kieruje: miłość, zrozumienie, współczucie czy złość, złośliwość i pogarda? Jaki wkład w życie danej osoby będzie miała twoja wypowiedź. Dorzucisz kolejną cegiełkę do ściany nienawiści? Pamiętaj, to co wysyłasz wraca. To, czego nie akceptujesz u siebie krytykujesz u innych. Każdy komentarz obnaża to kim TY jesteś.

 

Otaczaj się ludźmi, którzy cię  inspirują, kochają,   szanują

Wybieraj do towarzystwa takie osoby, które są pozytywne, które mobilizują cię do stawania się coraz lepszą wersją siebie. Oczyść swoje środowisko od malkontentów, mistrzów narzekania i dramatów.  Odseparuj się od świata i ludzi, którzy nie są tym, kim ty jesteś lub chcesz być. Wiesz dokładnie, jakie środowisko ci nie służy. Twoje ciało zawsze ci podpowie.

Masz prawo powiedzieć „nie” osobom, które cię dołują, które ciągle narzekają, które obniżają twoje wibracje swoim narzekaniem i swoimi problemami.

Masz prawo otaczać się ludźmi, którzy pomagają ci rozwinąć skrzydła.

Nigdy nie składaj skrzydeł dlatego, że nie mieszczą się w pokoju. Pozwól im przebić się przez dach!

Nie miej poczucia winy, że nie chcesz dłużej z kimś utrzymywać kontaktu.  Ono zawsze pochodzi od przekonania, że nie jesteś wystarczająco dobra. Jesteś.

To dotyczy także twojej rodziny. To ludzie, z którymi jesteś energetycznie zespolona są twoją prawdziwą rodziną.

 

Cudownego odkrywania siebie!

5 odpowiedzi na „Jak uwolnić się od zewnętrznych wpływów i usłyszeć swój wewnętrzny głos?”

 1. Awatar Halina

  A co ze mną jest nie tak, że proszę Anioły o jakiś znak, to nie dostaję go ? lub gdy idę spać i proszę je o wskazówkę we śnie bo mam jakiś problem, również nic ?. Gdy idę proszę je o pomoc o znak ze będzie dobrze i ciagle zero, z liczbami anielskimi tak samo. Jak czytam niektóre komentarze np. O liczbach to naprawdę mogę sobie o czymś takim pomarzyć. Moja przyjaciółka miała znaki od Aniołów w postaci liczb, piór, a o nic nie prosiła, nawet nie wiedziała na początku co to znaczy i ze jest od Aniołów. Niestety anioły nie usłyszały mojego wołania ? tak mi się przynajmniej wydaje. Ale dlaczego? Czasami czuje się ignorowana i niekochana nawet przez nie. Pozdrawiam ❤️

  1. Awatar Ania
   Ania

   Halino, żeby usłyszeć Anioły i zacząć dostrzegać ich znaki po pierwsze należy się do nich dostroić. Podnieść swoje wibracje. To zupełnie, jak znajdywanie odpowiedniej stacji radiowej. Zacznij dziękować za to, co masz, doceniać wszystkie błogosławieństwa, nie pytaj, co mogę dostać, ale jak mogę służyć. Obserwuj swoje myśli i emocje. Skoncentruj się wyłącznie na tym, czego pragniesz, a nie na tym, czego Ci brakuje. Rób coś, co kochasz, choćby chwilę dziennie. Miej otwarte serce i umysł. Twoje Anioły są przy Tobie. Oto przekaz od Twojego Anioła Stróża: Z miłością odpuść swoje oczekiwania i osądy, a Twoje życie się odmieni. Twoja intuicja się rozwinie, jak tylko otworzysz swoje serce.
   Powodzenia

 2. Awatar Halina

  Dziękuje! Jakoś wczoraj uświadomiłam sobie, że moje Anioly są przy mnie i mnie kochają, pomagają mi, i dziękuję im za to. I pomyślałam, że proszenie o znaki to niezbyt dobry pomysł, bo jeśli będą chciały to same mi dadzą. Pomyślałam tylko, że muszę wierzyć, być otwarta i świadoma, i dzisiaj przywiały do mnie liczbę 44 , widziałam ją dzisiaj sporo razy i czułam ze to od nich? Oraz widzę dzisiaj duzo równych godzin np. 16:16 19:19 oraz kilka 111 ? Jestem zadowolona, jeszcze raz dziękuję, kocham pani bloga i jest pani Prawdziwą Anielską terapeutką ❤️?

  1. Awatar Ania
   Ania

   Świetne wieści. Wczoraj widziałam Twoje wiadomości i porposiłam Anioły, żeby otoczyły Cię skrzydłami. A tu dziś czytam takie wieści!!!
   Już mnie to pewnie nie powinno dziwić, ale Anioły nie przestają mnie zadziwiać. Cudowności dla Ciebie

 3. Awatar Dekolo

  Bardzo interesujący artykuł – moim zdaniem najważniejsze jest otaczanie się ludźmi, którzy po prostu szanują drugie osoby 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.