Kobietom

Kobietom

Ukochana

Niektóre z nas to aktywistki i działaczki. Idą w pierwszym rzędzie i chcą być widoczne. Niektóre to liderki, inicjatorki zmian. Inne tworzą pełne miłości wsparcie stojąc dzielnie raczej w tylnym rzędzie.  Jeszcze inne uczą i prowadzą. Każda z nas jest inna. Każda jest potrzebna. Każda z nas ma swoje zadanie do wykonania. Porzuć potrzebę oceny i kontroli. Zaufaj, że każda z nas zna swoje miejsce.

Nie wymagaj od działaczek, żeby w kącie siedziały. Nie wymagaj od tych, których rola, to tworzyć pełne miłości wsparcie, żeby najgłośniej krzyczały. Nie oczekuj, że inicjatorki zmian będą bezczynne. Nie myśl, że nauczycielki nie zabiorą głosu.

Sytuacja, której jesteśmy świadkami- to okazja do tego, żeby dostrzec wyraźnie, że choć  jesteśmy tak różne, to jednak jesteśmy jednością. Każda z nas, to element większej całości. Twoje szczęście, to moje szczęście. Twoja radość, to moja radość. Twój smutek, to mój smutek. Twój gniew, to mój gniew.

 

Ukochana zanim podejmiesz jakiekolwiek działanie rozpraw się ze swoimi negatywnymi emocjami. Nie wychodź do ludzi pełna złości, nienawiści. Kiedy wychodzisz na ulicę wychodź z odpowiednią intencją w sercu. Pamiętaj, że to, co wysyłasz wraca do ciebie pomnożone. Kiedy wysyłasz złość, wraca do ciebie więcej złość. Kiedy działasz z agresją w odpowiedzi otrzymujesz więcej agresji. Kiedy wysyłasz miłość, wraca miłość. Kiedy okazujesz zrozumienie, zrozumienie otrzymujesz.

Tak działa energia!! To, co w środku, to i na zewnątrz. Podobne przyciąga podobne.

 

Nie musisz kochać, tych z którymi się nie zgadzasz. Nie wysyłaj im jednak nienawiści, nie pomstuj, nie życz im źle. W ten sposób nie dotrzesz do ich serc. W ten sposób dokarmiasz w nich te cechy, postawy, zachowania, którymi tak bardzo się brzydzisz.

Zamiast nienawiści i złości wysyłaj im miłość. Wiem, że to nie jest łatwe, ale innej drogi nie ma!! Jeżeli czujesz, że to cię przerasta spróbuj takiego spojrzenia:

Poszukaj w tej osobie małego, skrzywdzonego dziecka, które pragnie miłości i uwagi.  Jest samotne, ignorowane i płacze. Poczuj jego samotność, ból, poczucie krzywdy. Twoje serce od razu się otwiera. Wyślij teraz w kierunku tego dziecka miłość i zrozumienie. Wysyłaj miłość i wyobrażaj sobie, jak dorosła wersja tego dziecka łagodnieje i spogląda na ciebie z wdzięcznością.

Ludzie to energetyczne istoty. Każdy  z nas czuje energie, choć nie każdy to wie i nie każdy potrafi to nazwać. Kiedy wysyłasz komuś nienawiść, ta osoba to czuje. Kiedy wysyłasz komuś miłość – ta osoba to czuje.

Zawsze masz wybór – miłość lub strach. Pomyśl, co możesz zrobić wychodząc na ulice z miłością w sercu, a co możesz zrobić krzycząc i pomstując. Pomyśl, co możesz zrobić narzekając na rząd, krytykując i wysyłając nieustająco negatywną energię rządzącym.

Pomyśl, jakie cuda mogłyby zacząć się dziać gdybyś wysyłała im miłość. Gdybyśmy wszystkie wysyłały im miłość.  Nie chodzi o to, że masz kochać te osoby. Chodzi o to, że jeśli cokolwiek kierujesz w ich stronę – niech to z miłości pochodzi. Każda z nas ma moc. Nie jesteśmy ofiarami, chyba że tak zdecydujemy. To też jest wybór. Pamiętaj. Możesz oddać swoją moc władzy. Możesz wykorzystać ją do kreowania życia, jakiego dla siebie pragniesz.

Wysyłaj miłość i wsparcie osobom, które aktywnie działają. W ten sposób pomagasz najbardziej.

Pamiętaj, że chciałaś tutaj być- w tym czasie, w tym miejscu.  Chciałaś uczestniczyć w tych wydarzeniach. Wybrałaś ten czas, wybrałaś to miejsce, ten kraj, tą rodzinę, tę płeć.

Chciałaś tutaj być! Właśnie taka. Twoja dusza pragnęła tego doświadczenia. Masz tutaj coś ważnego do zrobienia.

Nie wiesz co to jest?

Zadaj pytanie:

Ukochana duszo, dlaczego wybrałam ten czas, dlaczego teraz się wcieliłam, po co przyszłam? Jak jest moja rola w tym procesie, w tych wydarzeniach?

Odpowiedź napłynie. Zaufaj jej. Podążaj za nią pamiętając, że każda z nas ma swoją ścieżkę i swoje zadanie. Nie oczekuj, że inna kobieta będzie taka, jak ty i że będzie robiła to, co według ciebie jest słuszne. Każda z nas jest potrzebna. Każda z nas jest inna.

Kiedy już zrozumiesz, jaka jest Twoja rola na niej się skupiaj  i pełnij ją z miłością.

I na koniec rzecz najważniejsza. Dbaj o swoją energię. Ochraniaj się. Tyle wokół strachu i nienawiści. Nie daj się wciągnąć. Kiedy wychodzisz z domu zakładaj na siebie i na bliskich piękny, ochronny płaszcz energetyczny. Proś Archanioła Michała o ochronę. Po powrocie oczyszczaj to, co do ciebie nie należy – możesz wyobrażać sobie, że stajesz pod wodospadem  krystalicznie czystego światła.

 

Namaste

Ania

No Comments

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.