ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Kochaj bez cenzury

Żyjesz w świecie kontrastu. Wiesz o tym od dawna.

Ostatnio jednak ten kontrast stał się jakiś bardziej wyraźny, prawda?

Ostatnio ten ziemski dualizm daje ci bardziej popalić ?

Czujesz, że coś się zmienia, choć nie do końca to rozumiesz. W sercu pragnęłaś zmiany od dawna. Pewnie nie raz myślałaś, że musi być lepszy sposób, lepsze rozwiązanie, że przecież tak nie może być.

Teraz jednak, kiedy ta zmiana dokonuje się na twoich oczach ogarnia cię strach. Być może dlatego wydaje ci się, że nagle musisz z większą stanowczością bronić swoich poglądów i z większą siłą przekonywać innych do swojego punktu widzenia. W obliczu niepewności obawiasz się, że decyzje ludzi wokół ciebie i ich punkt widzenia zagrażają twojemu bezpieczeństwu.

A może jednak tak nie jest? Może wcale nie musisz walczyć, przekonywać, naciskać, budować wokół siebie muru?
A co jeśli dałoby się płynąć w oceanie odmiennych punktów widzenia z gracją, miłością i delikatnością?

Anioły szepczą:

Nie traktuj wszystkiego tak poważnie ? Akceptuj ludzi takich, jakimi są. Nie próbuj ich zmieniać.

A co jeśli nie masz racji?

A co jeśli nikt nie ma racji?

A co jeśli to nie o rację chodzi?

Pomyślałaś kiedyś w ten sposób?

Zamiast dostrzegać w ludziach jedynie ich punkty widzenia, ich opinie, przekonania zacznij dostrzegać ich pełne miłości serca i ich pragnienie bycia kochanym i akceptowanym. Opinie, zdania mogą się zmieniać. Serce pozostaje bez zmian.

Pozwól każdemu podążać jego ścieżką i rozwijać się w swoim tempie. Akceptuj, to kim jest. Akceptuj, to kim ty jesteś. Nie musisz unikać „niewygodnych” tematów, ani ludzi, z którymi się nie zagadasz.

Nie musisz też wybierać wyłącznie neutralnych tematów do rozmów. Masz prawo stanąć w swoim świetle, masz prawo mieć swoje zdanie, swój punkt widzenia i z miłością komunikować je drugiej osobie, bez konieczności przekonywania kogokolwiek, czy uzyskania aprobaty.

Możesz wysłuchać opinii drugiej osoby- nawet jeśli zupełnie jej nie rozumiesz. Nie musisz rozumieć, żeby wysłuchać i zaakceptować. Kiedy akceptujesz, to nie znaczy, że popierasz. Po prostu z nim nie walczysz.
Wystarczy, że stworzysz dla drugiej osoby przestrzeń, w której ona będzie mogła się przejrzeć w poczuciu, że nikt jej nie osądza i nie krytykuje.


Spoglądaj na ludzi, jak na tęczę. Czyż jeden kolor jest ładniejszy od drugiego? Czyż jeden może istnieć bez drugiego? Czyż każdy lśniąc, jak najpiękniej stanowi zagrożenie dla innego? Tylko w całości, w jedności tworzą piękny obraz na niebie. Każdy jest potrzebny, każdy jest innych, każdy wnosi coś do całości. Czyż nie pięknie byłoby spoglądać na ludzi, na politykę, na rasy, na religie, na przekonania w ten właśnie sposób?

Ćwicz się ukochana w spoglądaniu na ludzi oczami Aniołów. Zacznij w nich dostrzegać to, co my widzimy – pełne miłości serce. Kiedy mijasz kogoś na ulicy, kiedy stoisz w kolejce w sklepie, kiedy jedziesz samochodem, kiedy oglądasz kogoś w telewizji dostrzegaj w nim piękne, pełne miłości serce. Pozwól głowie na chwilę odpocząć. Podchodź do każdej istoty na ziemi najpierw sercem. Zanim osadzisz, skrytykujesz, podejmiesz działanie, połóż rękę na sercu, wyobraź sobie swoje piękne serce i serca ludzi wokół.
Kiedy wybierasz dobro – zawsze wygrywasz.

Masz prawo mieć swoją opinię, inni mają prawo mieć swoją opinię. Wasze opinie, choć być może sprzeczne nie zagrażają wam, jako istotom pełnym miłości. To negatywne emocje, które wokół tych opinii narastają są groźne.
Zamiast walczyć, przekonywać, krzyczeć zacznij kochać, akceptować, okazywać zrozumienie. Zamiast warczeć do ludzi, zacznij się do nich uśmiechać.

Może wydawać ci się, że świat rozpadł się na kawałki. W pewnym sensie tak jest. To jednak nie koniec, a wręcz przeciwnie. To początek czegoś nowego, czegoś na co czekałaś. Zamiast zamartwiać się, stresować, walczyć, atakować zacznij traktować ludzi z miłością, łagodnością. Mów do nich spokojnie, z szacunkiem i miłością, łagodnie. To, czego doświadczasz, to nie koniec świata – to okazja do tego, żebyś mogła na ziemi przerabiać lekcję bezwarunkowej miłości.

 

Więcej anielskich treści przynoszących ukojenie, inspiracji, technik pracy z energią oraz „trików”, które możesz wykorzystać na co dzień znajdziesz w dostępnej online całą dobę

ANIELSKEIJ BIBLIOTECE

Chcesz dowiedzieć się, jak samodzielnie komunikować się z Aniołami i otrzymywać ich wskazówki.

Zapraszam do pięknej anielskiej podróży

7 niezwykłych tygodni z Aniołami 


Namaste

2 odpowiedzi na „Kochaj bez cenzury”

  1. Awatar Renata Poradniuk
    Renata Poradniuk

    Cudowny artykuł pełen Mocy. Dziękuję Aniu <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.