Medytacja na koniec roku i każdego życiowego etapu.

Medytacja na koniec roku i każdego życiowego etapu.


Anielska medytacja: powitaj nowe, pożegnaj stare

Ukochana duszo!

 

Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. To nie przypadek. Anioły Cię tutaj wysłały.

Nagrałam tę medytację ze współpracy z nimi. Ja zajęłam się swoją częścią, a one swoją, czyli między innymi zesłaniem tutaj właściwych osób 🙂

Jesteś jedną z nich.

Dla Ciebie właśnie powstała medytacja:

pożegnaj z wdzięcznością 2018 rok i otwórz się na cuda w 2019 roku

Kilka słów o medytacji

W szaleństwie grudniowych, świątecznych przygotowań Anioły postawiły przede mną wyzwanie w postaci tego nagrania. Myślałam, że nie uda mi się tego dokonać.

Nie wiedziałam, jak, co, ani kiedy, ale mimo wszystko powiedziałam TAK. Wiedziałam, że nie robię tego sama.
Nic dziwnego, że ta medytacja powstała tak szybko i niespodziewanie, jak jeszcze nic na tym blogu! Wszystko pięknie się samo poukładało. Nagrywałam tylko RAZ!!

Cieszę się, że przekazuję Ci to nagranie. Wierzę, że jest Tobie i mi bardzo potrzebne. Może nie jest idealne i sposób jego dystrybucji też nie :), ale jest z pewnością wypełnione anielską energią, miłością i magią. A to jest bezcenne.

Nie zwlekaj już ani chwili. Znajdź spokojne miejsce i spędź kwadrans z Aniołami.

Zamknij oczy, weź kilka głębokich oddechów. Zrelaksuj się. Zaproś Anioły do tej medytacji i pozwól im się prowadzić. Pożegnaj z nimi 2018 rok lub każdy inny etap życia. Zbierz doświadczenia i mądrość. Odpuść to, czego już nie potrzebujesz. Odetnij się od tego, co Ci już nie służy. Okaż głęboką wdzięczność za wszystko, co przeżyłaś i co pomogło Ci wrócić na ścieżkę miłości.

Zamiast postanowień noworocznych i planów pomyśl, jak chcesz się czuć w 2019 roku. Nazwij te uczucia i poproś Anioły, żeby pomogły Ci napełnić nimi Twoją nową drogę. Nie zastanawiaj się, jak, gdzie, kto. Określ swoje uczucia a resztę pozostaw Stwórcy i Aniołom.

Cudownej medytacji!

Wracaj do niej tak często, jak potrzebujesz. Wykorzystuj ją zawsze, kiedy jesteś pomiędzy dwoma światami: jedną nogą jeszcze w starym a drugą już w nowym.

Napisz koniecznie w komentarzu o swoich odczuciach, wizjach. Podziel się z nami swoją anielską magią.

 

Cudowności

4 komentarze
 • Beata
  Posted at 15:29h, 30 grudnia Odpowiedz

  Hej! to prawda przypadki nie istnieją. Większość zdarzeń czy zjawisk, jakie zachodzą dookoła nas, są silnie związane z przeżywanymi przez nas emocjami lub z naszymi myślami. (C.G.Jung). To niesamowite jak cudownie jest poczuć obecność aniołów. Anno czy jesteś jednym z nich? Dziękuję za pięknie przygotowaną medytację. Pozwoliła mi się wzruszyć. Ech, nawet uronić łezki. Skrzydła aniołów są ciepłe i bezszelestne. Dzięki za cudowności i tego samego dla Ciebie. Cudowności. Beata

  • Ania
   Posted at 16:02h, 30 grudnia Odpowiedz

   Beato bardzo się cieszę, że Anioły, medytacja i moje prowadzenie dostarczyło Ci wzruszeń. Witaj w moim świecie. Anielskim świecie.
   Tutaj dzieją się cuda. Niech Anioły otaczają Cię teraz i zawsze.

 • Joanna Sitarz
  Posted at 17:54h, 01 stycznia Odpowiedz

  WOOOW moja wizja była niesamowita! Pięknie wszystko zobaczyłam. Wyobraźnia jest cudowna. Przeniosłam się w ten wymyślony świat i czułam jak tego wszystkiego doświadczam. Kolory były przepiękne. Dziękuję Aniu!

 • Marzena Bacajewska
  Posted at 00:27h, 29 stycznia Odpowiedz

  O Boże…, i Anioły. Jaka ja jestem z siebie dumna !!! Mój rok będzie czerwony i żółty, i zielono -niebieski. To będzie piękny rok ?

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.