Narzędzia i wsparcie, z których korzystam

Narzędzia i wsparcie, z których korzystam

Blogowanie to wspaniałe zajęcie dla kogoś, kto uwielbia pisać – tak, jak ja i uwielbia dzielić się swoją pasją – tak, jak ja 🙂

Ktoś kiedyś powiedział, że na nic Twoja wiedza i Twoje życiowe mądrości, jeżeli nie możesz ich z nikim dzielić. Dzielenie się z  innymi, to prawdziwa radość, satysfakcja i poczucie spełnienia.

Blog, to taki mały zakątek w wirtualnym świecie, gdzie możesz realizować siebie. Tutaj możesz pisać o tym, co kochasz i dzielić się tym z ludźmi, którzy myślą i czują podobnie. Wspaniale prawda?

Pamiętaj jednak, że prowadzenie bloga to  także całkiem spore przedsięwzięcie wymagające pracy, zaangażowania, wiedzy, nakładów finansowych, cierpliwości i przede wszystkim pasji.

Do prowadzenia bloga potrzebujesz całkiem sporo narzędzi i trochę wiedzy.

Jak wybrać w prawdziwym gąszczu możliwości i rozwiązań. Niektóre rozwiązania są lepsze, inne gorsze. Skąd wiedzieć, co będzie dobre dla Ciebie?

 

Poniżej rozpoczęłam sporządzanie listy narzędzi i rozwiązań, z których sama korzystam i z których jestem zadowolona. Jeżeli coś przestanie się sprawdzać z pewnością Ci o tym zakomunikuję.

Mam nadzieję, że ta lista będzie dla Ciebie pomocna – zwłaszcza, jeżeli jesteś na początku swojej blogowej przygody.

DOMENA

Nazwę domeny www.lifeinharmony.pl wykupiłam w OVH.pl.  Wybór firmy nie ma większego znaczenia. Warto kierować się ceną. Przy zakupie zwróć uwagę na koszt przedłużenia domeny. Czasami może skusić Cię niska cena za pierwszy rok, ale potem zapłacisz drogo za odnowienie.

HOSTING + EMAIL MARKETING

Getall.pl – tutaj  mam hosting i wszystkie niezbędne do pracy narzędzia. Wszystko  w jednym miejscu :

 • autoresponder,
 • kreator stron,
 • kreator popup i widet,
 • ankiety,
 • remarketing
 • inne, z których jeszcze nie korzystam

 

Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie.

 

ZDJĘCIA

Do robienia zdjęć wykorzystuję mojego prywatnego fotografa – męża.  Fotografia to jego pasja. Więcej jego zdjęć znajdziesz na stronie www.miodynski.pl

COACHING i WSPARCIE

Zaczynając jakikolwiek projekt warto mieć swojego coacha, mentora, osobę, która Cię wspiera i pomaga Ci. Umawiając się na spotkanie z taką osobą jednocześnie mobilizujesz się do pracy nad sobą i swoim blogiem. Nie wypada przecież przyjść na lekcję bez odrobionej pracy domowej.

Ja współpracuję z Joasią Sitarz, która ma ogromną wiedzę, w tym techniczną, a do tego jest wspaniałą ciepłą osobą i jest nam razem po drodze. Musimy z góry ustalać czas na rozmowę, bo mogłybyśmy całymi dniami rozmawiać.

Współpracę z Asią szczerze Ci polecam 🙂

Uczę się też od lat od Maćka Wieczorka, którego wiedza i doświadczenie są bardzo cenne.

Pierwiastek męski i żeński doskonale się sprawdza.

Trochę kobiecej intuicji i męskiego racjonalizmu dobrze wpływa na mojego bloga 🙂

 

 

 

 

 

1 Comment
 • Joanna Sitarz
  Posted at 00:18h, 19 października Odpowiedz

  Miło o sobie przeczytać 🙂 Bardzo Ci dziękuję Aniu i trzymam za Ciebie kciuki, sama bowiem uwielbiam czytać to co piszesz. Wspieram Cię swoją radą, doświadczeniem, pomysłem z całą przyjemnością i serce mi się cieszy kiedy widzę jak wprowadasz wszystko w czyn. Pozdrowienia Aniu.

  PS zdjęcia Twojego męża PRZEWSPANIAŁE ! Ma talent.

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.