KOBIECE BIZNESY ODMIENIAJĄ ŚWIAT

Anielskie wsparcie

Przekazy anielskie są, jak drogowskazy na drodze. Każdy ma do nich dostęp.

Po pierwsze: uwierz.

Po drugie: pozwól sobie

Po trzecie:

  • usiądź w ciszy,
  • zmów krótką modlitwę,
  • zaproś Stwórcę, Aniołów, Duchowych Przewodników, Intuicję,
  • oddychaj,
  • odbieraj.

To jest takie proste.

Stwórca i Anioły stawiają na twojej drodze drogowskazy,

To jednak tylko i wyłącznie od ciebie zależy, w którą stronę pójdziesz i jaki kierunek obierzesz.

To ty decydujesz. To twoje życie

Każdy anielski przekaz, wskazówka  ma na względzie najwyższe dobro twoje i twojej duszy.

Jeśli jesteś zainteresowana takim odczytem zapraszam

Odczyt intuicyjny

CO O PRACY ZE MNĄ MÓWIĄ INNI?

Odczyt Ani przepełniony był Anielską energią…brak mi słów aby wyrazić jak wielką i jak bardzo odczuwalną…
Już przy pierwszych słowach pojawiły się ciepłe łzy wzruszenia (nie pierwszy raz)…
Przy kolejnych dreszcze emocji mnie nie opuszczały…
Jak bardzo mnie poruszył ten odczyt, ile dodał sił, jak utwierdził w moich dopiero co obieranych nowych kierunkach życia…
Ania nie jest pierwszą osobą która powiedziała mi o moim „przeznaczeniu”, już wcześniej kilkakrotnie usłyszałam, że powinnam „TO” właśnie robić, ale nie wiedziałam jak mam się do TEGO CZEGOŚ mojego nowego zabrać.
W sumie to nadal nie wiem ale teraz jest mi o wiele łatwiej otworzyć się na nowe i działać w tym kierunku… dzięki Anielskim odczytom Ani jestem pewna, że mi się wszystko uda… bo Anioły mnie wspierają…i prowadzą dokładnie tam gdzie powinnam iść ?

ANIA GLIŃSKA

 

Blog Ani czytam od jakiegoś czasu. Artykuły o aniołach przykuły moją uwagę od razu. Po dołączeniu do grupy Harmonijek zauważyłam, że Ania robi odczyt z kart anielskich. Nie zastanawiałam się długo. Coś mnie popchnęło i napisałam wiadomość z prośbą. Poczułam zdziwienie, ponieważ nad takimi decyzjami często długo się zastanawiam. 
W prośbie do Ani napisałam moje pytanie. Dotyczyło ono mojej i mojego męża decyzji w kwestii powrotu do kraju – decyzję podjęliśmy, ale coś nas wstrzymywało. Pomimo ciągłych rozmów, tkwiliśmy w tym samym miejscu. Nie potrafiliśmy zrozumieć, tak do końca, co nas wstrzymuje. Znaliśmy nasze obawy, ale mimo tego czuliśmy, że nie możemy ruszyć.

Odczyt przyszedł w emailu. Na początku, Ania fajnie wyjaśnia, że odczyt to informacja od Aniołów. Drogowskaz, którym możemy iść, ale nie musimy. Decyzja należy do nas samych. Po pierwszych akapitach odczytu, poczułam jak miękną mi nogi. Czytałam dalej i nie mogłam uwierzyć, bo słowa Ani brzmiały, jak moje… odkrywały moje obawy i wnętrze. Poczułam narastające ciepło w sercu. W dalszej części otrzymałam informację na temat samej decyzji. Dodatkowe karty, ku mojemu zdziwieniu, pokazały coś co skrywałam głęboko w sercu. Poczułam zdziwienie, bo skąd? Jak to możliwe? Jednocześnie poczułam ulgę i radość, bo usłyszałam swoją potrzebę. Słowa trafiały w samo serce. Mimo, że większość odczytu rozumiałam sama i miałam jego świadomość, dodało mi to pewności. Poczułam się zrozumiana i wysłuchana. Wszystko w mojej głowie ułożyło się w całość.

Postanowiłam podzielić się tym z mężem. Jest on ogromnym sceptykiem w tych kwestiach. I właśnie dlatego poprosiłam go o przeczytanie tego odczytu. Czytając uśmiechnął się specyficznie a ja już wiedziałam, że trafiło to i do niego. Dlaczego to piszę? Po przeczytaniu tego długo rozmawialiśmy na temat naszej decyzji. Była to bardzo lekka rozmowa (we wszystkich innych czuliśmy ciężar). Na końcu rozmowy, oboje stwierdziliśmy, że idziemy drogą, którą obraliśmy. Mimo tego, że nadal byłam świadoma obaw idących wraz z naszą decyzją (to się nie zmieniło) w końcu miałam spokój w sercu, taką lekkość. 

Czuję  szczęście, że znalazłam blog Ani i odwagę by poprosić o odczyt. Dziękuję.

MAGDA

Anna is an amazing reader. Her messages were very accurate and resonated with me a lot. She instilled in me the courage and confidence to keep moving forward, it was a very affirmative reading. The Butterfly and Bear messages were spot on. I would highly recommend Anna.

Louise D. Brisbane QLD Australia

Anna is such a beautifully gifted channel for angel messages. Her messages were completely accurate and even humorous. I felt completely safe with her gentle calm energy.

Jordan Rachel, UK 

Dziękuję za przekaz. Podczas czytania przekazu „zaszkliły” mi się oczy 🙂 Byłam niezwykle zaskoczona tym w jaki sposób dotarłaś do mojego wnętrza. 
Miałam ostatnimi czasy poczucie pewnej bezradności, wręcz depresji, a po Twoim przekazie wszystko zrobiło się jaśniejsze. Nie potrafię tego wytłumaczyć. Miałam też bardzo duże problemy skórne, które mam wrażenie chyba zaczęły zanikać, ale tyle czasu już z nimi żyję, że trudno mi w to uwierzyć i przekonać się do tego (boję się, że to tylko chwilowe), ale tak jak napisałaś muszę walczyć ze swoimi lękami. Jeżeli chodzi o moją pracę, to faktycznie wyjazd za granicę był podyktowany głównie czynnikiem ekonomicznym i chęcią pomocy mojej rodzinie, co niekoniecznie jest dla mnie takie wspaniałe, bo nie czuję się za dobrze w środowisku w jakim teraz pracuję. Tak prawdę mówiąc to przeżywam każdy dzień, w którym muszę iść do pracy, a przecież nie o to w życiu chodzi, żeby być w ciągłym napięciu.  Ku mojemu zaskoczeniu napisałaś mi o dzieciach i zwierzętach. Od zawsze chciałam być weterynarzem, jednak nie udało mi się to…Zwierzęta dają mi wspaniałą energię i spokój. Nie wiem jeszcze w którym kierunku pójdę, jeżeli chodzi o moją karierę, ale chciałabym być po prostu szczęśliwa i odnaleźć w końcu swoją drogę. 
Bardzo doceniam Twoją pracę i jeszcze raz szczerze bardzo dziękuję. Cieszę się, że na Ciebie trafiłam i myślę, że nie był to przypadek.
MAJA

Anna is such a sweet and beautiful soul. I feel so relaxed and safe in her hands, when she does healing and gives messages. She is a clear channel of love and light and I always feel that her messages is spot on! She touches hearts and souls, and she is such a gift to the world. I am so grateful the healing and channeling Anna has done for me, and I would highly recommend her.

Sissi Ryland, Sweden

Anna is loving, compassion and real, she is so intune and connected with how and what she does, with open friendliness and faith in the Angels and their ability to give you what is needed at this time. I loved our session.

Aryana, Australia

During our session I felt very light and happy. I was so grateful that I wept with tears of joy. When I was told I should work with animals my soul lept for joy!! I felt the rope/cord being cut away from my neck, and can still feel the remnance of it today. I am overwhelmingly grateful for the experience and will connect with her in the future for more healings and channelings! Thank you, Namaste

Mandi Heagy, USA

Potrzebowałam wskazówki odnośnie rozmowy, którą miałam odbyć w środę. Byłam przekonana, że Ania nie da rady tego samego dnia zrobić mi przekazu, a tu jednak okazało się, że coś ją zmusiło, żeby się postarała i zrobiła tego samego dnia. Już ten fakt był dla mnie bardzo ważny, ponieważ potrzebowałam porady tego samego dnia.
Przekaz był przepełniony miłością i harmonią, ale co dla mnie najważniejsze trafił w 100% w sedno sprawy. Dostałam odpowiedź dokładnie na pytania, na które miałam wątpliwości. Ania opowiedziała mi wizje, które miała, które dla niej nie miały jakiegoś szczególnego znaczenia, natomiast dla mnie były bardzo symboliczne i wymowne.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, z całego przekazu i przede wszystkim wdzięczna, bo bardzo mi pomógł 

Polecam wam przekaz z Anią, jeśli tylko czujecie taką potrzebę i chcecie porady od Aniołów. ????

Aniu dziękuję ci jeszcze raz bardzo i jestem przekonana, że będziemy miały okazje porozmawiać jeszcze nie raz. 

BASIA, Grecja

Poszłam za głosem <3 i podjęłam wyzwanie spotkania się z wiadomością/-ami od Aniołów. Umówiłam się z  Naszą Anią dzisiaj… 🙂 Oto moje wrażenia…
Spotkanie w przemiłej atmosferze… pełnej miłości, zrozumienia, akceptacji, spokoju, bez najmniejszego oceniania, co i dlaczego… <3 Odczyt pełen informacji, które maja 100 % pokrycia w moim przeszłym i aktualnym życiu, a także wskazówki/podpowiedzi anielskie nad czym popracować, na czym się skupić, jak pójść krok dalej i dalej… Wszystko otoczone aura pokrzepienia, wsparcia, wiary, nadziei i miłości… <3 Kolejne światełko w tunelu…następny drogowskaz na drodze… do celu…do spełnienia. ☼ Ugruntowanie i dostrzeżenie szans, jakie daje życie poprzez znaki anielskie. <3 Spotkanie, które poszerza świadomość i porządkuje życiową niepewność, życiowy chaos, spowodowany natłokiem informacji zewnętrznych… 🙂 Przynosi spokój, ukojenie, pewność, jasność, kierunek… To tak na szybko, w parę chwil po sesji… Dziękuję Ci Nasza Anielska Aniu i Wam Aniołowie… <3 Kocham zawsze <3

Polecam gorąco tym, dla których (własne i / albo cudze) szczęście jest priorytetem… bez względu na to, czym to szczęście jest… <3

HANNA, Niemcy

Aniu, bardzo Ci dziękuję za ten przekaz. Popłakałam się czytając, bo dostałam dokładnie to czego potrzebowałam. Słowa wsparcia i zachęty, przypomnienie tego, co już wiem – ale gdzieś mi się to zagubiło. Bardzo dziękuję. Wciąż się uczę, jak to wszystko działa w moim życiu – jest to czasem przerażające, jak dostaję dokładnie to czego chciałam. Czasem, w chwilach zwątpienia – wracam na stary szlak – myślenia, planowania i kontroli. Ale za każdym razem gdy wracam do zaufania i wiary i wychodzę z poziomu serca – naprawdę dzieją się cuda. I teraz też – zdecydowałam się poprosić Cię o pośrednictwo, i pomoc nadeszła – dostałam odpowiedź – w mojej sytuacji idealną – ma zalety, których szukałam, nie ma wad, których się obawiałam. 

Małgosia

Aniu, moje wrażenia.  Przede wszystkim muszę napisać, że miałam dość sceptyczne nastawienie. Już w przeszłości korzystałam z różnych metod i usług dotyczących rozwoju osobistego. Ale dopiero kontakt z Tobą sprawił, że poczułam iż trafiłam na właściwą osobę. Czułam to od początku, jak tylko weszłam na Twoją stronę i zaczęłam czytać Twoje wpisy. Wskazówki za pomocą mail, które dla mnie przygotowałaś tylko mnie w tym utwierdziły. To jest pewne, że masz dar  i powinnaś go dalej rozwijać. Nie ustawaj w tym. Ponieważ, w tym co robisz czuć Twoje serce, szczerość, nikogo i niczego nie udajesz. Odczyt mailowy, który dla mnie przygotowałaś był dla mnie potwierdzeniem tylko tego co dawno skrywałam. Ty to wychwyciłaś,  przelałaś na papier ,by ujrzało  światło dzienne. Wskazałaś za pomocą Aniołów,  jakie jest moje przeznaczenie. Nad czym mam pracować. To niewiarygodne, jak można wskazać nieznajomej osobie fakty , cechy charakteru , o których ona tylko sama wie. A sesja, którą odbyłyśmy na skypie była dopełnieniem. Po której pierwszego dnia czułam się jak dętka, dosłownie, jakby zeszło ze mnie powietrze. Po czym następnego dnia idąc z dzieckiem na spacer myślałam, że eksploduję z radości. Chciało mi się strasznie skakać, podskakiwać , tak jak mojemu beztroskiemu dziecku. I tak też zrobiłam. Nie zwracałam uwagi na to, czy komuś to się wydaje dziwne bądź śmieszne. Po prostu poczułam , że mnie to nie obchodzi. Bo czuję wolność i lekkość. I chcę się temu poddać. Chcę szybować jak ptak. Dosłownie! I oczywiście wszędzie towarzyszą mi ptaki i motyle. Wcześniej już zwracałam na to uwagę, że są wokół mnie. Ale dopiero po rozmowie z Tobą, dotarło do mnie, że te motyle to znaki od Aniołów, które mówią do mnie, Anno patrz, jesteś piękną i kolorową istotą .Właśnie rozkwitasz. Dziękuję Aniu.

ANNA

Masz pytanie, wątpliwość i szukasz wskazówek, technik, drogowskazów? Napisz do mnie. 

formularz kontaktowy