Co oznacza anielska liczba 444?

Co oznacza anielska liczba 444?

Widzisz 444 tu i widzisz 44 tam? Czy to przypadek, czy zbieg okoliczności, czy może jakiś znak?

Pewnie, że znak. Anielski znak. Duchowe pozdrowienia. Twoje Anioły są przy tobie i ci o tym przypominaj za pomocą uniwersalnego języka liczb.

Kiedy widzisz 444 to znak, że nadeszła pora, żeby ustalić priorytety, żeby zająć się tym, co dla ciebie ważne i dobrze się zorganizować.

Przestań więc spędzać czas z ludźmi, którzy odbierają ci moc i podcinają ci skrzydła. Pozwól im odejść.

Odpuść to, co było i co już ci nie służy. Uwolnij od tego swój umysł i swoje ciało. Poczuj się wolna od przeszłości. Niech nic cię nie powstrzymuje. Niech nic nie rozprasza twojej uwagi i nie odciąga cię od tego, co ważne dla ciebie. Zadbaj o równowagę w swoim życiu.

Zacznij od swojego ciała. Czy wystarczająco dużo się ruszasz, czy dobrze się odżywiasz, czy przypadkiem nie trujesz nadmiernie ciała toksynami i używkami, czy się wysypiasz i czy pamiętasz, jak to jest nie robić nic i wypoczywać?

 

Zadaj sobie te pytania za każdym razem, kiedy zobaczysz 444. To wołanie o równowagę w życiu, o skupienie się na tym, co ważne. Ważne dla ciebie.

Wiem, że od dziecka uczono cię, że sukces to zdobycze materialne i pieniądze. Ty też tak czujesz? Czy podpisujesz się pod tą definicją sukcesu? Jeżeli nie, to zastanów się czym dla ciebie jest sukces?

Czego ty pragniesz?

Jeżeli nigdy wcześniej nie zadałaś sobie tego pytania, ani nie zastanawiałaś się nad tym, to teraz jest właściwa pora.

Dlaczego teraz? Bo teraz właśnie się wybudzasz z długiego snu. Teraz zaczynasz żyć świadomie. Zaczynasz być wrażliwa na energie. Zaczynasz otwierać oczy. Widzisz i czujesz więcej. To nie przypadek. Jesteś gotowa.

A twoje Anioły są z tobą.  Cieszą się i radują. Czekają cierpliwie aż poprosisz o pomoc, aż zaczniesz zadawać pytania i prosić o wskazówki. To radość wielka dla ciebie i dla nich. Ciesz się ze swoich 444, gdziekolwiek je dostrzegasz. Jesteś na właściwej ścieżce. Jesteś dokładnie tu, gdzie masz być. Kroczysz tą drogą w asyście świetlistych Aniołów – gotowych ci służyć.

Działasz w harmonii z Wszechświatem.

To czas, żeby słuchać swojej intuicji. Wyloguj się ze świata, którym rządzi strach.  Przestań szukać swoich odpowiedzi na zewnątrz.

Szukaj odpowiedzi w sercu. Zacznij dostrzegać anielskie znaki.

To czas, żebyś zaczęła lśnić swoim światłem. To właściwy moment, żeby wykorzystać wszystkie talenty i umiejętności do tworzenia czegoś wspaniałego. Kiedy zaczniesz tworzyć z radością w sercu staniesz się inspiracją dla innych. Ofiarujesz światu, to co masz najcenniejszego, wyjątkowego, twojego. Nareszcie!

 

Jeżeli od dłuższego czasu coś odkładasz teraz jest dobry moment, żeby się tym zająć. Jeżeli od dawna o czymś marzysz teraz to zrób. Jeżeli od dawna czegoś pragniesz teraz po to sięgnij. Nie jesteś sama. Wszechświat cię wspiera, Anioły cię prowadzą, Stwórca cię kocha. Czy wyobrażasz sobie lepszych towarzyszy?

Teraz masz wyjątkową zdolność zestrojenia się z własną intuicją. Teraz masz wyjątkowo wyczulone zmysły, by odbierać znaki.  Teraz masz szansę wykorzystać boską cząstkę siebie w realizacji swojego życiowego celu. Jesteś boską istotą wyposażoną w ludzkie ciało. Czas odszukać tę iskrę w sobie i pozwolić jej rozbłysnąć dla dobra ludzi, Ziemi, dla twojego własnego dobra.

Nie wahaj się dłużej. Podejmij działanie.  Jeżeli coś wymaga zmiany, zmień to. Jeżeli coś już ci nie służy porzuć to. Jeżeli z kimś ci nie po drodze podziękuj mu za towarzystwo, życiowe lekcje i odejdź.

 

Porzuć wątpliwości, ucisz swoje ego i przestań się bać. Twoje Anioły cię chronią. Zajmij się tworzeniem, porządkowaniem i organizowaniem swoich spraw. Pora przejść do czynów.

 

Więcej anielskich liczb znajdziesz w innych wpisach:

 

Co oznacza anielska liczba 333?

Co oznacza anielska liczba 222?

Co oznacza anielska liczba 111?

 

 

 

 

7 komentarzy
 • Halina
  Posted at 18:08h, 15 czerwca Odpowiedz

  Wreszcie, długo czekałam na ten post ?❤️ Codziennie sprawdzałam czy juz jest. Ale to prawda, czuję się jakby ten tekst był skierowany prosto do mnie ? Od jakiś 2 tyg odkładam wysłania zgłoszenia na castingi, teraz wiem, ze się uda bo Wszechświat, Anioły i Bóg są ze mną, Pozdrawiam p. Aniu, Halina ?

  • Ania
   Posted at 14:39h, 20 czerwca Odpowiedz

   Cieszę się, że ten wpis był pomocny. Uda się!! Wszystko sie uda!!

 • Halina
  Posted at 20:34h, 16 czerwca Odpowiedz

  Długo czekałam na ten post i czuje, ze te słowa są skierowane prosto do mnie ? Anioły coraz częściej mi pomagają ✨ i czuję ich opiekę, teraz potrzebuje ich w znalezieniu dla mnie jakiegoś towarzystwa na czas kiedy mojej przyjaciółki nie ma i mam znadzieje ze mi pomogą, pozdrawiam ??,
  Halina

 • Olina
  Posted at 18:40h, 01 sierpnia Odpowiedz

  Witam .jak może Pani pomóc kiedy praca mie zostawiła i partner też?

  • Ania
   Posted at 18:54h, 01 sierpnia Odpowiedz

   Pewien etap się skończył. Lekcje zostały przerobione.
   Najwyraźniej czeka na Ciebie coś o wiele lepszego. Skoncentruj się wyłącznie na tym, czego pragniesz.
   Zostaw przeszłość – zachowaj przerobione lekcje i ruszaj do przodu pełna wiary. Proś każdego dnia Anioły o pomoc i wsparcie oraz o wskazówki.
   Dziękuj za wszystko co masz i za każde doświadczenie. W życiu nic nie dzieje się przypadkiem.
   Jeżeli chciałabyś odczyt anielski lub sesję z Aniołami skontaktuj się ze mną na a.miodynska@gmail.com
   Niech otaczają Cię Anioły

 • Sylwia
  Posted at 18:17h, 24 kwietnia Odpowiedz

  Znalazłam dzisiaj tą stronę w Necie, bo przydarzyło się coś nad czym zaczęłam się zastanawiać i poszukiwać liczb i ich znaczeń. Obudziłam się nad ranem, aby wstać do toalety. Najpierw nie chciałam wstać z łóżka, ale potem zdecydowałam, że jednak… Na zegarku była godzina 4:44… zastanowiło mnie to. Położyłam się spać i kiedy wstałam do pracy, już kończyłam śniadanie i czekałam na szefową, która miała po mnie przyjechać, aby razem wybrać się do pracy, spojrzałam na zegarek, a na nim była godz 8:44… Ostatnio przydarzało mi się nagle spojrzeć na zegar w aucie np. jadąc z mężem samochodem, a tu godzina 22:22, a innym razem np. na dekoderze w domu 00:00… Dzisiaj dopiero zaczęłam więc się nad tym zastanawiać i szukać informacji, aby umieć zinterpretować te znaki. Sama jestem urodzona w 11 dniu miesiąca września. Mam nadzieję, że na podstawie zawartych tu informacji, uda mi się zrozumieć ten wyjątkowy przekaz, tym bardziej, że moja córka od wielu lat maluje anioły 🙂 Pozdrawiam Sylwia

 • Monia
  Posted at 14:32h, 26 maja Odpowiedz

  Dziękuję za pezekaz

Post A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.