KOBIECE BIZNESY ODMIENIAJĄ ŚWIAT

Pieniądze opowiadają historię o Tobie

Kiedy kilka lat temu ciągle dostawałam przekaz: twoja dusza pragnie wyrażać się jako przedsiębiorca – zupełnie go nie rozumiałam ?
Kiedy prowadząc biznes otrzymywałam przekaz – – zupełnie go nie rozumiałam ?
Nie rozumiałam – ale i tak podjęłam działania, bo wiedziałam, że to jest następny krok, a reszta drogi pojawi się, jak tylko wyruszę. I tak było i tak jest do dziś.
Mój biznes niczym już nie przypomniana tego, z czym wyszłam kilka lat temu – bo ja nie jestem już tą samą osobą.
Kiedy go zakładałam nie przypuszczałam, że będzie to największa przygoda mojego życia – największa, jeśli chodzi o rozwój.
Teraz już wiem, że to nie chodziło o to, że ja mam biznes prowadzić (to też – ale to był cel poboczny), ale o to, czego ja się dzięki temu dowiem i kim się stanę.
Nic tak pięknie nie prowadzi na ścieżce rozwoju – jak biznes i pieniądze.
No właśnie pieniądze. Tak często traktujemy je jako temat tabu, wstydzimy się o nich mówić- bo nie wypada. Tymczasem każdy ruch w pieniądzu – jest dla ciebie jak wskazówka, jak kontrolka w samochodzie. Przestały płynąć – zapala się kontrolka -trzeba się zatrzymać, sprawdzić, o co chodzi i zająć się tym.
Dziś mogłabym już książkę napisać o tym, jak praca z biznesem i pieniądzem doprowadziła mnie do tego miejsca, w którym teraz jestem (może napiszę) – a to miejsce jest tak niezwykłe, że na razie nie znam jeszcze słów, żeby o nim opowiadać.
W świecie zewnętrznym jest mnie teraz dużo mniej – bo za kulisami dzieją się cuda. Już wkrótce ci o nich opowiem.
Tymczasem skorzystaj z tych narzędzi, które już dla ciebie stworzyłam, które pozwolą ci otworzyć wrota do innego postrzegania, do innego życia. W temacie pieniędzy masz do wyboru dwa programy.
Zajrzyj do warsztatu: pieniądze płyną do mnie z lekkością on jest o tym, jak pieniądz cię prowadzi, jak ci pokazuje, gdzie trzeba uleczyć, zadbać, zmienić, opatrzyć. To niezwykła przygoda. Jeśli wolisz wyzwania to 21 dni na poprawę twojej relacji z pieniądzem jest dla ciebie –  Skorzystaj póki jest – bo wkrótce wszystko w moim biznesie przejdzie metamorfozę i niektóre warsztaty i usługi znikną.
Od lipca 2022 będzie można skorzystać z niezwykłej, nieziemskiej wręcz sesji z udziałem telepaty i porozmawiać ze swoim biznesem i zapytać, czego mu potrzeba ? tak z biznesem, pieniądzem możesz rozmawiać. Niezwykłe doświadczenie.
Jeśli cię to interesuje możesz już pytać – a.miodynska@gmail.com – nie pracujemy z każdym – bo nie każdy jest dla każdego – a ta praca ma być lekka, radosna, kobieca (chodzi o energię – nie płeć) – ważne jest cudowne dopasowanie, żeby każdy po takim spotkaniu czuł spełnienie. Jeśli to cię woła napisz, a ja dam znać, czy ta współpraca jest dla nas.
Jeśli ciebie też do biznesu woła – odpowiedz na to wołanie – na pewno czeka cię niesamowita droga do samopoznania
Namaste
Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.