KOBIECE BIZNESY ODMIENIAJĄ ŚWIAT

Prawda jest w Tobie

W dobie informacji a raczej dezinformacji tak trudno odróżnić ziarna od plew. Nic dziwnego, że czujesz frustrację, a nawet złość. Nic dziwnego, że masz już dosyć bycia okłamywaną, manipulowaną, zastraszaną. Pragniesz poznać prawdę. Dążenie do prawdy jest dla ciebie czymś naturalnym.

Naturalne jednak NIE jest szukanie tej prawdy poza sobą. Jeśli chcesz poznać prawdę, nie pytaj ludzi wokół, nie pytaj autorytetów, zarządzających, polityków, nauczycieli.

Do tej pory było ci tak wygodnie- tak powiedział lekarz, specjalista, ksiądz. Ja nie muszę o tym decydować. Ja nie muszę brać za to odpowiedzialności. Inni tak powiedzieli, więc przyjmuję to jako prawdę – bez zastanawiania się. Tylko, że teraz, w tym chaosie powoli staje się  to niewygodne, nie tak proste, nie tak oczywiste. Coś ci tu nie pasuje, coś zaczyna uwierać. Te głosy „autorytetów” stają się zbyt skrajne, zbyt głośne, zbyt mało wiarygodne, a ty zaczynasz tracić grunt pod nogami i zaczynasz dostrzegać, że coś tu nie gra.

Te czasy, kiedy inni głosili naszą prawdę już za nami. Ten rok to rok prawdy. Tej prawdy szukaj w sobie. Wszystko, co napływa do ciebie z zewnątrz przepuść przez swój własny filtr. Masz w sobie mądrość, o jakiej ci się nie śniło. To, że nie korzystałaś/łeś z niej do tej pory nie znaczy, że nie możesz zacząć robić tego teraz.

Cokolwiek usłyszysz, zobaczysz -najpierw sprawdź w sobie. Zanim uznasz coś za prawdę, zobacz, jak się z tym czujesz, czy ciebie to wspiera, czy tobie to służy, jak reaguje na to twoje ciało.

Tylko ty wiesz, co jest prawdziwe dla ciebie. Nie znajdziesz swojej prawdy na zewnątrz.

Wokół ciebie tyle głosów, tyle opinii, prawdziwy chaos informacyjny po to, żebyś wreszcie przypomniał/a sobie, że prawdy na zewnątrz nie znajdziesz, że twoje życie jest twoje i pora przestać oddawać decyzje dotyczące twojego życia, zdrowia, czasu, przestrzeni w ręce innych. Najwyższy czas przestać żyć według historii o życiu, którą inni opowiadają tobie. Zacznij pisać swoją historię.

  • Tak długo, jak szukasz prawdy na zewnątrz żyjesz w kłamstwie.
  • Tak długo, jak szukasz pokoju na zewnątrz żyjesz w stanie wojny
  • Tak długo, jak szukasz miłości na zewnątrz żyjesz w strachu.

Możesz czuć spokój w każdej sytuacji. Możesz zalogować się do miłości w każdej chwili. Zawsze możesz odkryć, co jest prawdą dla ciebie.

Jeśli sprawia ci to problem na początku, to dlatego, że tak długo żyłaś/łeś pod dyktando innych, tak długo pozwalałaś/ łeś, żeby inni mówili ci, co jest prawdziwe.

Możesz jednak obudzić się z tego snu i w tej chwili zdecydować, że żyjesz po swojemu, według swojej prawdy.

Nie szukaj prawdy. Jesteś prawdą. Szukanie sprawia, że wierzysz, że jesteś od niej w jakiś sposób odłączona. Nie możesz być odłączona od prawdy. Prawda jest w tobie. Nie oczekuj prawdy do innych. Żyj swoją prawdą. Inspiruj innych.

 

Namaste

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.