ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

4 lekcje, które pomogą Ci przyciągnąć pieniądze

przyciągnąć pieniądze

Z Aniołami możesz rozmawiać o wszystkim. O tym, jak przyciągnąć pieniądze też. Nie ma mniej lub bardziej ważnych tematów. Wszystko, co cię trapi i zaprząta twoją głowę stanowi doskonały materiał do współpracy z anielskimi istotami.

Nie obawiaj się więc, że twój problem jest zbyt błahy, żeby prosić o pomoc twojego Anioła Stróża. Twój Anioł uwielbia, jak dzielisz z nim swoje życie i prosisz o rady i wskazówki. Nie odbieraj mu pracy.

Kiedy robię anielskie odczyty często dostaję pytania odnośnie pieniędzy, kariery lub ogólnie dobrobytu. Pytania te niejednokrotnie  są zadawane bardzo nieśmiało.

Jest coś takiego w temacie pieniędzy, że bardzo często nie potrafimy o nim mówić otwarcie. Wstydzimy się wręcz, że w ogóle chcemy go poruszyć.

Tymczasem Anioły traktują temat szeroko pojętego bogactwa w sposób bardzo naturalny. W końcu pieniądze stanowią stały element ludzkiego życia. Dzięki nim nie tylko masz, co jeść i w co się ubrać, ale też możesz się rozwijać, korzystać z życia, czynić dobro i pomagać innym.

Pieniądze nie są ani dobre, ani złe. Pieniądze są nam po prostu potrzebne.

Człowiek przyszedł na świat, żeby odczuwać radość i żeby radośnie tworzyć. Pieniądze miały być środkiem, który miał mu w tym pomóc i miały do niego napływać w sposób prosty i naturalny. Człowiek jednak o tym zapomniał i zaczął  wszystko komplikować.

Anioły często mówią, że my ludzie mamy skłonność do komplikowania prostych spraw. Coś w tym jest.

Tymczasem wszystkie anielskie rady odnośnie pieniędzy są niezwykle proste. Często tak proste, że nie potrafimy ich przyjąć i skorzystać z nich.

Na potrzeby tego wpisu wybrałam 4 z nich:

Nie goń za pieniądzem – przyciągaj go

zarabiać więcej pieniędzy

Wszystko, za czym gonisz ucieka. Podyktowane to jest strachem. Zamiast gonić zacznij więc przyciągać pieniądze wykorzystując moc miłości, wdzięczności, pozytywnego myślenia i wizualizacji. Każdego dnia bez wyjątku dziękuj za wszystko, co już masz, za każdą złotówkę w portfelu i na koncie. Dziękuj za to, że stać cię, żeby opłacić rachunki, czy kupić jedzenie.

Wysyłaj pieniądze w świat z miłością i zapraszającą energią. Za każdym razem, kiedy płacę za coś lub wydaję pieniądze trzymając je jeszcze w dłoni wypowiadam krótką formułę:

idźcie w świat, czyńcie dobro i wracajcie pomnożone.

Pieniądze to energia. Kiedy mam je w dłoni mogę tej energii nadać kierunek. Proszę więc, żeby do mnie wróciły i przyprowadziły przyjaciół.

Jeżeli pragniesz czegoś, a nie stać cię na to, żeby to kupić wykorzystaj wizualizację. Wyobrażaj sobie wszystko, czego pragniesz i staraj się poczuć tak, jakby było to już częścią twojego życia. Kiedy jedziesz swoim starym autem, kto ci nie da wyobrażać sobie, że właśnie mkniesz po szosie nowym, eleganckim, wymarzonym modelem? W twojej głowie wszystko jest możliwe. A skoro jest możliwe w głowie, to znaczy, że da się to osiągnąć. Wszystko zaczyna się od myśli.

Oddawaj pieniądze z miłością.  Nie obawiaj się, że ci zabraknie. Pamiętaj, że pieniądze to energia, a energia musi swobodnie płynąć. Nie wydawaj więc ze strachem a zawsze z miłością.

Nie zazdrość

Kiedy zazdrościsz wysyłasz do wszechświata sygnał, że czegoś ci brakuje. Zazdrość wynika z przekonania, że na świecie nie ma wystarczająco dużo pieniędzy, środków, klientów, funduszy, możliwości itp. Nic bardziej mylnego. Wystarczy dla każdego.

Jeżeli komuś w twoim otoczeniu dobrze się wiedzie nie zazdrość mu. Raduj się z nim. Skoro jemu się udało, tobie też się uda. Jest żywym dowodem na to, że się da. Niech stanowi dla ciebie inspirację, a nie źródło frustracji.

Nie myśl, że jeżeli ktoś ma, to dla ciebie już nie wystarczy.  Bóg obdarzył każdego z nas nieskończoną miłością i bogactwem w każdej formie. Jeżeli tego nie doświadczasz, to znaczy, że blokujesz sobie dostęp za pomocą strachu. Aniołowie uczą nas, że zazdrość nie pozwala, żeby w twoim życiu zamanifestowało się to, czego pragniesz.

Jeżeli nigdy nie zazdrościsz, ale czujesz, że inni zazdroszczą tobie i wysyłają ci negatywną energię proś anioły o ochronę za pomocą prostej modlitwy:

Archaniele Michale dziękuję za ochronę przed zazdrością i negatywną energią.

 

Staw czoło swoim ograniczającym przekonaniom

Niesamowite, jak wiele negatywnych i ograniczających przekonań narosło wokół pieniędzy. Ciągle słyszy się, że pieniądze są złe, że psują ludzi i że szczęścia nie dają. Same pieniądze szczęścia nie dają, ale to, do czego możesz je wykorzystać już tak.

Jeżeli masz podobne, blokujące cię przekonania popracuj nad nimi. Już samo uświadomienie sobie, że istnieją, to duży krok do przodu. Kiedy jesteś ich świadoma nie mogą cię już dłużej kontrolować. To ty masz nad nimi kontrolę.

Wiedz, że twoje ograniczające cię przekonania odnośnie pieniędzy często są głęboko ukryte i trzeba trochę pracy włożyć, żeby wydobyć je na światło dzienne. Warto jednak to zrobić, bo strachy lubią siedzieć w ciemności. W świetle przestają być już takie straszne.

Pamiętaj, że nie tylko ty się boisz. Każdy ma swoje obawy – nawet osoby, które odniosły sukces i którym dobrze się powodzi. Najważniejsze, żeby trzymać te strachy pod kontrolą i nie pozwolić, żeby to one kontrolowały ciebie. Każdą myśl możesz zmienić. Ograniczające przekonania zamień w takie, które dodadzą ci wiary. To ty jesteś panią twoich myśli. Przejmij nad nimi kontrolę 🙂

Dziel się i dawaj z miłością

jak dawać więcej?

Dawanie i branie zawsze powinny iść w parze. To ta sama energia, tylko o przeciwnych kierunkach.  Jeżeli czujesz zastój w twoich finansach zamiast pytać: jak mogę dostać?, zacznij pytać: co mogę dać? Ofiarowanie tego, czego najbardziej pragniesz i potrzebujesz, to często idealny sposób na to, żeby przyciągnąć bogactwo.

Jeżeli brakuje ci czasu – poświęć trochę czasu komuś lub czemuś, jeżeli brakuje ci pieniędzy oddaj trochę na cele charytatywne, jeżeli brakuje ci rzeczy podaruj coś lub rozdaj trochę niepotrzebnych rzeczy, tym co potrzebują.

Dawaj, to co sama chcesz otrzymać. Dawaj zawsze z radością i ze szczerego serca. Dawaj i ciesz się dawaniem, niczego nie oczekuj w zamian. Im większa będzie równowaga pomiędzy dawaniem a braniem, tym łatwiej bogactwo w każdej postaci napłynie do twojego życia.

 

Czyż anielskie porady nie są proste i łatwe do zastosowania? W tej prostocie jest siła. Wprowadź choć jedną z tych rad w życie i sama się przekonaj.

To jak? Spróbujesz?

 

 

8 odpowiedzi na „4 lekcje, które pomogą Ci przyciągnąć pieniądze”

 1. Awatar Dorota

  Takie proste, a jednocześnie wcale nie najłatwiejsze 🙂 Ale działa. Choć może wymaga to pewnej dawki zaufania, to rzeczywiście, osobie, która dzieli się z miłością i dziękuje tak, jakby już to miała, nigdy nie zabraknie:) (Nawet, jeśli momentami może być blisko tego zabraknięcia :p)

  1. Awatar Ania
   Ania

   Proste, ale trochę to sobie sami utrudniliśmy poprzez ograniczające przekonania. Na szczęście można je zmienić. Piękny komentarz Doroto.

 2. Awatar Lucyna

  Aniu jestem bardzo wdzięczna aniołkom .że mnie poprowadziły właśnie do Ciebie . Prosiłam o pomoc i znalazłam . Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję .?.Z Twoją pomocą na pewno mi się uda
  spokojnie żyć bez problemów i ograniczeń finansowych.

 3. Awatar Joanna
  Joanna

  Przeczytałam tekst najpierw raz i wydawało mi się, że to wszystko już gdzieś słyszałam i wiem. Następnie coś mnie tchnęło, wzięłam swój notes i zaczęłam czytać drugi raz Twój tekst, robiąc jednocześnie notatki. Notując sobie to, co dla mnie wydawało się najważniejsze. I dopiero wtedy odkryłam, jak wiele cennych informacji tu zamieściłaś, jak zgrabnie zebrałaś tu tyle fajnych, mądrych myśli, tak często uznawanych za oczywiste i za zbyt proste, by się nad nimi zatrzymać. Wyciągnęłam dla siebie z tego atrykułu sporo wartościowych wniosków, bo oststnio temat pieniędzy zaprząta mi myśli. Na Twoje ręce składam serdeczne podziękowania i gratuluję wartościowych tekstów na blogu, które nie dość, że mądre i pomocne, to jeszcze czyta się z przyjemnością oraz gratuluję tej „ciepłej” i otulającej atmosfery, jaką stworzyłaś na blogu i jaką na pewno każy odwiedzający go czuje. Pozdrawiam serdecznie:-) i oby tak dalej!

  1. Awatar Ania
   Ania

   Tak się cieszę, że ten blog otula. Taka była moja intencja i prośba do Aniołów. Dziękuję za ten komentarz i za te cudowne słowa.
   Akurat dziś, kiedy ich bardzo potrzebowałam

 4. Awatar Kristof
  Kristof

  Bardzo dziekuje ,to wspaniale slowa otuchy.Znalazlem sie na zyciowym zakrecie,i nie wiem co dalej,….Ten cudowny przekaz bardzo mi pomogl.Pozdrawiam

  1. Awatar Ania
   Ania

   Cieszę się bardzo i dziękuję za ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.