KOBIECE BIZNESY ODMIENIAJĄ ŚWIAT

Sesja

Sesje, które prowadzimy  są efektem naszej wieloletniej pracy i wytrwałości w dążeniu do lepszego życia. Pracujemy „po naszemu” – nie praktykujemy jakiejś jednej techniki, metody. Nasza metoda jest nasza – my jesteśmy jej autorkami i jesteśmy z niej dumne.

Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie – nie mamy jednego schematu pracy. Klient na sesji dostaje to, czego mu potrzeba – to kwestia bardzo indywidualna.

Na sesji nikt nie zadaje ci pytań – poza tym jednym – z jakim problemem przychodzisz. 

Nasze doświadczenie pokazuje, że są takie tematy, problemy, przyczyny, głęboko osadzone traumy, że nie jesteś w stanie „wyciągnąć ich z siebie” za pomocą pytań i analiz – nawet z pomocą drugiej osoby.  Do tego trzeba dużo głębszego rozpoznania – i to jest to, w czym się specjalizujemy.

Na naszej sesji otrzymujesz to, czego potrzebujesz najbardziej – odpowiedzi. Czasami są one zaskakujące, czasami oczywiste, czasami trudne, ale łączy je jedno – są początkiem drogi ku twojej wolności.

Wspaniałe jest to, że już na pierwszym spotkaniu dowiadujesz się, jaka jest przyczyna twojego problemu!! Jest to bardzo uwalniające dla osób, które nie raz przez całe życie chcą się dowiedzieć dlaczego „tak mają”.

Od razu idziemy od źródła, do sedna i to jest w naszej pracy bezcenne!
Czasami już samo poznanie przyczyny pozwala na uleczenie. Nie raz uświadomienie sobie czegoś pozwala na podjęcie innych decyzji, dokonania innego wyboru, czy odpuszczenia czegoś. Mamy takie przypadki w naszej pracy, kiedy coś „puszcza” jak tylko zrozumiemy,  o co chodziło 

Wszystko zależy od tego, jak głęboki jest problem – czy to jest coś, z czym zmagasz się teraz, czy może masz to od dziecka, a może jest to temat, który ciągnie się od życia płodowego albo nawet od pokoleń.
Nie ma znaczenia, jak głęboko ukryta jest przyczyna – wszystko można uleczyć – trzeba jedynie więcej wytrwałości i konsekwencji. Pracujemy do pełnego oczyszczenia problemu, jak tylko klient/ka wykazuje zaangażowanie i stawia się na sesjach.

Współpracę podejmujemy po wcześniejszym sprawdzeniu, czy możemy danej osobie pomóc.

Jest to luksusowa sesja dla osób prawdziwie gotowych do przemiany.

To ile sesji potrzebnych jest do usunięcia problemu jest kwestią indywidualną i zależy od tego jak głęboki jest problem.

Anna & Katarzyna
******
sesje odbywają się online (skype)

Czas trwania sesji: 1,5h

pytania i odpowiedzi:

Jak mogę się umówić na sesję?
 

Napisz na a.miodynska@gmail.com, opisz choć jednym zdaniem swój problem i podaj imię i nazwisko, a damy znać, czy ten rodzaj współpracy będzie odpowiedni dla nas. Jeśli tak – otrzymasz mailem pozostałe informacje. Pamiętaj, że jest to usługa kompleksowa i luksusowa. Jeśl iszuaksz powierzchownie i tanio to nie u nas. 

 

Kto może zapisać się na sesję?

 

Pracujemy tylko z ludźmi, którzy są gotowi do działania i do zmian i którzy biorą odpowiedzialność za swoje życie. Podejmujemy się współpracy wyłącznie wtedy, kiedy zarówno dla nas  jaki dla klienta ta praca jest właściwa, wartościowa i przynosząca rezultaty.  Jeśli jesteś zainteresowana/ny sesją napisz a my damy ci znać, czy możemy ci pomóc. 

 

Jak odbywa się sesja?
 

Sesja odbywa się przez skype – uczestniczą w niej 3 osoby – Ty, ja – Anna i Katarzyna telepatka. Twoja rola, to przyjść na sesję i przygotować pytania. Resztą zajmujemy się my 🙂

Ile trwa sesja?
 
sesja trwa 1,5 godziny
 
W jakich godzinach pracujemy?
 

Pracujemy od wtorku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:00 

Ile pytań mogę przygotować?
 

Na sesję przygotuj 1 temat – przedstawisz go na początku sesji, przez resztę sesji pozostajesz w roli słuchacza – pracę wykonujemy dla Ciebie.  Tematy – nawet jak wydają się proste zwykle (albo zawsze)  są bardzo rozbudowane. W czasie sesji możesz też zadać pytania, jeśli jakieś się pojawią. 

 

Ile sesji potrzeba, żeby dostrzec zmianę?
 

Zmiany zachodzą w Tobie po każdej sesji – jedne są widoczne od razu, inne za jakiś czas, jedne są subtelne inne spektakularne. To wszystko zależy z czym przychodzisz i jak złożony jest problem. W przypadku rozmów biznesowych wiele odpowiedzi dostajesz już na jednej sesji. To taki doradca, który dokładnie powie co zrobić, a czego nie 🙂 

Po zdiagnozowaniu przyczyny następuje jej całkowite uleczenie na wszystkich poziomach. Dopiero po całkowitym oczyszczeniu przekonania,  które leży u źródła problemu i przyczyny problemu może nastąpić poprawa.

Jeśli problem jest złożony wymaga głębszej pracy, co oznacza konieczność zaglądania do niego kilkakrotnie. Ilość sesji potrzebnych do całkowitego uleczenia jest uzależniona od tego, z jak głębokim problemem mamy do czynienia i od jak dawna istnieje w twoim życiu. Na jednej sesji nie można przerobić zbyt dużej ilości tematów, bo nie jest to możliwe czasowo, ale również nie jest to dobre dla klienta, – bo praca jest głęboka i klient potrzebuje czasu, żeby pozwolić zmianom dokonać się w sposób dla niego delikatny. 

 

Jaką metodę wykorzystujemy do tej pracy? 
 
Pracujemy wykorzystując swoją własną metodę pracy wypracowaną podczas nieskończonej ilości sesji – wykorzystującą całą wiedzę i doświadczenie, jakie mamy. Nie koncentrujemy się na jednej metodzie, nie zamykamy się na jeden pogląd – korzystamy z obfitości. Nasza metoda póki co nie ma nazwy i nie da się jej zamknąć w żadne ramy. To nasza medycyna
 
 
Z jakim problemem mogę przyjść na sesję?
 

Na sesji pracujemy praktycznie z każdym problemem – od biznesowych, związanych z pieniądzem, poprzez relacje, zdrowie, poczucie własnej wartości i wszystko inne.