ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

W poszukiwaniu „prawdy” i miłości

Każdego dnia zalewa cię ocean informacji. Co jest prawdą? A co nie? Co robić? Komu wierzyć? Co wybrać?

Nic dziwnego, że czujesz się zagubiona i że towarzyszy ci strach.

W tych momentach, kiedy ogarnia cię lęk i niepewność –  oderwij się od świata zewnętrznego. Przestań czytać i słuchać coraz głośniej krzyczące głosy świata zewnętrznego. Wsłuchaj się w siebie. Wsłuchaj się w swoją prawdę.

Co jest prawdziwe dla mnie? Co podpowiada moje serce? Dokąd mnie prowadzi? Podążaj za swoją prawdą – a znowu poczujesz spokój.

Pamiętaj, że to, co jest prawdą dla ciebie może nie być prawda dla kogoś innego. Prawda kogoś innego nie musi być twoją prawdą. Nigdy nie używaj swojej prawdy jako broni, czy argumentu. Nigdy na nikogo nie naciskaj, odpuść potrzebę posiadania racji.

Pamiętaj, że każdy człowiek pragnie zdrowia i szczęśliwego, spełnionego życia. Każdy jednak ma swój sposób na życie w zdrowiu i szczęściu. Żyj według swoich zasad, które z serca pochodzą i pozwól innym żyć według ich zasad.

Pamiętaj, że nikt i nic z zewnątrz ci nie zagraża – nigdy – chyba że ty tak zdecydujesz, chyba że dasz na to przyzwolenie. Możesz żyć w pokoju, kiedy w świecie zewnętrznym chaos, możesz żyć w zdrowiu, kiedy wszyscy wokół chorują, możesz szeptać, kiedy wszyscy krzyczą, możesz nieść dobro, kiedy inni walczą, możesz wybrać miłość, kiedy wokół strach.  To zawsze jest twój wybór.

Twoje życie jest twoje. Twój oddech, bicie twojego serca – to wszystko jest twoje , tylko twoje. Połóż na chwilę rękę na sercu i zrób kilka świadomych oddechów.

Zapytaj serca – jaka jest moja prawda? Czego pragnę? Co wybieram? Co jest moje? Czy to pochodzi z miłości, czy ze strachu? Tam gdzie prowadzi cię serce tam kieruj uwagę, miłość, łaskę, spokój – zaproś do tej przestrzeni Anioły. Niech ci towarzyszą każdego dnia, niech wzmacniają twoje pozytywne intencje, niech doładowują miłością każdą dobrą myśl, gest.

Jeśli widzisz coś w swoim świecie, czego nie potrafisz zrozumieć, zaakceptować, z czym nie potrafisz się zgodzić – nie dokarmiaj tego swoim lękiem, złością, swoją energią i uwagą. Dołóż do tego miłość. Pamiętaj, że poprzez każdą osobę, sytuację, wydarzenie pragnie wyrazić się miłość. Strach nie ma nad tobą władzy, strach nie jest dobrym doradcą. Posłuchaj anielskich przekazów na temat strachu w cudownych 11 anielskich przesłaniach. 

Zobacz co się wydarzy, kiedy zamiast narzekać, krytykować i lękać się zaczniesz do wszystkiego dodawać miłość i we wszystkim dostrzegać miłość.

Miłość to jest odpowiedź na każde twoje pytanie, lek na całe zło.

Zacznij od okazania tej miłości sobie. Pokochaj siebie w pierwszej kolejności. Kiedy napełnisz siebie miłością -wtedy z łatwością zaczniesz rozsiewać tę miłość wokół ciebie. Świat potrzebuje twojej miłość – teraz bardziej niż kiedykolwiek.

Nie potrzeba nam twojego strachu, twoich argumentów, twojej potrzeby posiadania racji, twojej złości, smutku. Potrzebujemy twojej miłości i twojego niepowtarzalnego światła.

Rozkochaj się w sobie i w życiu. Dołącz do naszej grupy, w której będziemy się logować do miłości. Najwyższa pora pokochać, docenić i dopieścić ciebie – niezwykłą, niepowtarzalną istotę stworzoną z miłości.

Zacznij Nowy Rok od miłości – od pokochania siebie. Jesteśmy w tym razem.

Namaste

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.