ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Jak zamówić życie, jakiego pragniesz, czyli zamówienia do wszechświata.

wszechświat

Jesteś jedną z tych osób, która żyje w przekonaniu, że los się na Ciebie uwziął? Ludziom wokół ciebie wszystko  się udaje i przychodzi bez wysiłku. Tylko tobie wiatr w oczy.

Jeżeli tak myślisz to nie dziw się, że masz w życiu ciągle pod górkę.

Wszechświat nie jest po to, żeby Ci dokuczyć.

Wręcz przeciwnie jest po to, że Ci służyć i spełniać Twoje prośby. Wszystkie prośby. Nieważne, czy są one dla Ciebie dobre, czy nie. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej będziesz składać odpowiednie zamówienia.

Znasz ten skeczy rysunkowy, kiedy jedzie człowiek w tramwaju i rozmyśla nad swoim losem. W jego głowie wszystko jest źle: praca okropna, pensja niska, żona niedobra, rodzina kłótliwa, samochód stary, mieszkanie ciasne itd. Obok niego siedzi anioł i słucha: cóż dziwne prośby – myśli –  ale skoro tego właśnie chcesz…

Tak to mniej więcej wygląda. Chcesz większej ilości pieniędzy, ale ciągle skupiasz się na ich braku, chcesz dobrych relacji w małżeństwie, ale ciągle myślisz o „wadach” męża, chcesz żyć w lepszym kraju, ale ciągle krytykujesz rząd, chcesz lepszych sąsiadów, ale żyjesz w przekonaniu, że ludzie są złośliwi, kłótliwi i egoistyczni. Zmień przekonania, a zmieni się świat wokół ciebie. To takie proste, choć wiem, że w praktyce może być trudne.

Warto jednak popracować nad sobą, bo w grę wchodzi twoje życie.

Bądź pewna, że to, co otacza cię w tej chwili nie ma nic wspólnego z tym, kim możesz być i co możesz mieć w przyszłości. Jedyne, co musisz zrobić, to złożyć odpowiednie zamówienia do wszechświata.

jak składać zamówienia do wszechświata?

Do wszechświata, czyli do kogo?

Wszechświat, to wszystko, co widzisz, słyszysz, czujesz, o czym myślisz, a nawet to, czego nie widzisz, nie słyszysz i nie czujesz. Wszechświat jest wszystkim wszędzie. Ty jesteś częścią wszechświata i masz moc twórczą.

Możesz kreować swoje życie za pomocą swoich myśli, przekonań i uczuć. Zacznij więc żyć świadomie i zamawiaj to, czego potrzebujesz i pragniesz. Nie zastanawiaj się, jak to działa. Po prostu wiedz, że działa i korzystaj z tego.

Od czego zacząć?

Spisz swoje marzenia, wszystko, czego pragniesz i czego potrzebujesz. Nie ograniczaj się tylko do rzeczy, które w tej chwili wydają ci się możliwe. Spisz w punktach wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Nie dywaguj, czy realizacja tego marzenia jest możliwa i jak się to stanie.

Moje marzenie o życiu w Paryżu realizowało się przez lata. Nie wiedziałam, jak to się stanie i kiedy. Wierzyłam jednak, że jest możliwe.

Wypowiedziałam życzenie na moście na wyspie św. Ludwika kilkanaście lat temu, a potem zapisałam je na mapie marzeń do spełnienia.

Spoglądałam na swoją wymarzoną  wieżę  Eiffla codziennie, zaraz po przebudzeniu. Nie przestawałam o niej marzyć nawet w trudnych chwilach. Nie zawracałam sobie głowy tym, jak to marzenie się ma spełnić.  Po prostu się spełniło.

Paryż- wieża eiffla

Ty też się nie zastanawiaj.

To nie twoja praca. Tym zajmuje się wszechświat.

Ty tylko uwierz, że tak się stanie. Zaufaj, że wszechświat znajdzie sposób, o  jakim nawet ci się nie śniło. To jego „praca”.  Twoja część polega na złożeniu zamówienia i czekaniu na dostawę z wiarą.

Wszystkie chwile zwątpienia, negatywne myślenie i narzekanie, to jak generowanie korka lub tworzenie objazdów na drodze do spełniania marzenia.

Twoja świadomość składa zamówienie w postaci prośby lub marzenia, a twoja podświadomość spełnia to marzenie we współpracy ze wszechświatem. Pamiętaj jednak, że podświadomość traktuje wszystkie twoje prośby bardzo poważnie i dosłownie – podobnie, jak anioł w tramwaju. Nie analizuje ich i nie ocenia. Spełnia je wszystkie po kolei,  nieważne, czy wpływają na twoje życie pozytywnie, czy negatywnie.  Dobieraj więc swoje myśli  i artykułuj prośby rozważnie. Miej na uwadze, że otrzymasz to, o co prosisz.

Wyrzuć ze swojego języka określenia typu: krew mnie zalewa, mam alergię na, nienawidzę, masakra, stara bieda itd. To wszystko wiadomości, które kierujesz do wszechświata, a on trakcje je, jak rozkazy!

Bądź cierpliwa.

Jeżeli do dziś narzekałaś na wszystko i sprowadzałaś na siebie problemy, nie myśl, że twoje życie zmieni się jutro, bo wypowiedziałaś życzenie.  Zmiana życia nie następuje z dnia na dzień. Podobnie, jak roślina nie wyrośnie z ziarna w ciągu 2 dniu. To wszystko wymaga czasu. Ziarno trzeba podlewać, wystawiać na słońce i radośnie oczekiwać, aż zakiełkuje i wyrośnie. Podobnie jest z nowymi przekonaniami i nowym podejściem do życia. Cierpliwość jest wskazana.

Możesz wpływać tylko na swoje życie.

Nie wykorzystuj potęgi sowich myśli do tego, żeby zaszkodzić innym. Nie życz nikomu źle i nie próbuj nigdy wymierzać sprawiedliwości. To nie twoja rola. Wykorzystaj wszechświat do odmiany własnego życia, a nie do zmiany kogoś innego.  Nie licz na to, że wszechświat odbierze komuś, żeby dać tobie. Jeżeli ktoś dostał awans, o którym marzyłaś, to znaczy, że było on dla niego, a na ciebie czeka coś lepszego. Coś uszyte na miarę twoich potrzeb i marzeń. Pamiętaj, że jest wystarczająco dla każdego. Wszystko, co siejesz zbierasz. Siejesz nienawiść i chęć zemsty, to wróci ona do ciebie i to pomnożona.

Dziękuj za to, co masz.

Często tak bardzo skupiasz się na tym, czego ci brakuje, że zupełnie nie dostrzegasz tego, co już masz.  A sporo by się tego uskładało prawda? Weź kartę i coś do pisania i spisz wszystko, co masz, co ci się udało. Zobacz, jak wiele tego. Czy zdarza ci się wyrazić za to wdzięczność?  Podziękuj za wszystko, co osiągnęłaś: za dach nad głową, za wygodne łóżko, za jedzenie i wspaniałych ludzi wokół, za samochód, za pracę i za zdrowie. To wszystko, co posiadasz to cenne dary.  Spisz swoją listę wdzięczności do wszechświata i poznaj siłę słowa dziękuję.

Zacznij tworzyć życie, jakiego pragniesz za pomocą własnego umysłu.  Pamiętaj jednak, że życie nie polega na zdobywaniu kolejnych rzeczy. Chodzi raczej o to, kim się stajesz poprzez kolejne doświadczenia i zdobycze.

Bądź wspaniałym twórcą.

 

4 odpowiedzi na „Jak zamówić życie, jakiego pragniesz, czyli zamówienia do wszechświata.”

 1. Awatar Dana
  Dana

  Znowu trafilas, Aniu 😉 Dokladnie wczoraj wieczorem staralam sie to samo komus wytlumaczyc. Negatywne myslenie to taki nawyk, ktory trzeba zmienic 🙂 Ja wciaz z tym walcze! 🙂

  1. Awatar Ania
   Ania

   Cieszę się bardzo 🙂 Zawsze zastanawiam się, jak wyglądałoby życie większości z nas, jakbyśmy zamiast krytykowania zaczęli chwalić i dziękować. Uczę tego moje dzieci. Kto wie, może odmienią świat 🙂 Dziękuję za ten komentarz

 2. Awatar Marzena
  Marzena

  Jestem calym sercem za,dzieki takiemu mysleniu zmienilo sie wiele w moim zyciu i wszystkim zycze podobnych doswiadczen, pozdrawiam z Belgii

  1. Awatar Ania
   Ania

   Cieszę się Marzeno 🙂 Zmiana zaczyna się w głowie – szczęśliwi, którzy tego doświadczyli 🙂 Dziękuję Ci za ten komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.