ODZYSKAJ ENERGIĘ DO DZIAŁANIA

STWÓRZ OFERTĘ, KTÓRA SPRZEDAJE

Przeglądaj się w swojej rzeczywistości

Walentynki to piękny dzień, żeby spojrzeć na relacje. Tę którą masz sama ze sobą, tę którą masz ze swoim partnerem/ partnerką, z dziećmi, z rodziną, ale także ze swoim biznesem i swoimi klientami. Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni.

Ludzie wokół są, jak ziemskie anioły.

Niektórzy przypominają ci o miłości, którą jesteś i dlatego są kochający, wspierający i w ich otoczeniu jesteś najdoskonalszą wersją siebie.

Niektórzy motywują cię rozwoju, do wykorzystywania swojego potencjału – widzą cię w doskonałości nawet w tych chwilach,  w których ty nie potrafisz dostrzec piękna w sobie.

Są też zapewne w twoim otoczeniu ludzie, z którymi relacje możesz ocenić, jako trudne lub pełne wyzwań. Ci aniołowie – uwierz lub nie – też są na ziemi po to, żeby cię wspierać. To dzięki nim możesz dostrzec te części ciebie, które wymagają miłości, uleczenia, uwagi. Za każdym razem, kiedy zejdziesz ze ścieżki miłości w twoim otoczeniu pojawia się anioł w ludzkiej postaci, żeby ci o tym przypomnieć.

Oczy innych osób są, jak zwierciadła, w których możesz się przeglądać. Dojrzysz w nich to, czego nie kochasz w sobie lub czego nie dostrzegasz w sobie. Dojrzysz w nich także to, co myślisz o innych osobach. Jeśli partner nie jest wyrozumiały– spójrz jaką ty jesteś osobą. Jeśli sama jesteś wyrozumiała zwróć uwagę na to, co myślisz o innych ludziach – kobietach, mężczyznach, dzieciach, teściowych, ojcach, siostrach, itd.

Obraz drugiego człowieka, który nosisz w sobie odzwierciedli twoja rzeczywistość. Zawsze. Tak działa naturalne prawo.

Jeśli chcesz być bardziej kochana – bardziej kochaj -ludzi i siebie.

Jeśli potrzebujesz wsparcia – sama wspieraj innych albo jeśli wspierasz całą sobą zwróć uwagę, na to, co myślisz o innych ludziach – czy oni są wspierający. Zwróć też uwagę, co myślisz o sobie – czy tobie należy się wsparcie, czy ty na wsparcie zasługujesz, czy jesteś wartościową osobą?

Ludzie zawsze odzwierciedlają to, co masz w sobie- twoje strachy, obawy, twój brak pewności siebie, twoje niskie poczucie własnej wartości.

Kiedy to zrozumiesz możesz to zmienić – możesz zmienić swoje przekonania i emocje z nimi związane. Możesz zmienić siebie i zacząć dostrzegać zmianę poza sobą.

Tak działa energia. Każdej zmiany musisz dokonać najpierw w sobie, bo twoja rzeczywistość jest tobą – wypchniętą na zewnątrz.

Jeśli w jakiejś relacji doświadczasz trudności spójrz, jak postrzegasz drugą osobę. Być może masz w sobie cały zestaw nieciekawych przekonań na jej temat. Może opowiadasz sobie w głowie historię na temat mężczyzn, że są nieodpowiedzialni i takich spotykasz, może masz opowieść o kobietach, że nie potrafią zadbać o swoje finanse i z takimi się wiążesz, może wierzysz w to, że dzieci są mało samodzielne i takie masz w domu.

Cokolwiek myślisz i w cokolwiek wierzysz tego właśnie doświadczasz.  Chcesz zmienić relację z drugim człowiekiem zmień historię na jego temat w swojej głowie albo zmień samą/ samego siebie i sam/a stań się  taką osobą.

Zacznij od siebie – zawsze zaczynaj od siebie.

Kiedykolwiek napotkasz na trudność w relacji zadaj sobie pytanie:

  1. Co ta osoba mi pokazuje we mnie?

Czego w sobie nie toleruję, nie kocham, na co sobie nie pozwalam?

  1. Jaki obraz tej osoby noszę w sobie?

Uświadomienie sobie tego, co jest we mnie, to doskonały początek zmiany.

Jeśli odkryjesz w sobie przekonania niewspierające możesz je zmienić – proces odkrywania i zmiany przekonań z ograniczających na wspierające masz dostępny w nagranym warsztacie:

praca z przekonaniami jest prosta

Zacznij swoją pracę nad sobą już teraz i dowiedz się, co w tobie cię blokuje i jak to zmienić.

Nie musisz już dłużej męczyć się w trudnych związkach, zmagać się z brakiem klientów, kochających ludzi wokół, z brakiem pieniędzy, czy zdrowia.

Zacznij pisać nowa historię o sobie. Zacznij od zmiany przekonań. Ten warsztat pomoże ci wykopać je nawet z zakamarków podświadomości i przepisać je na nowo.

Namaste

Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.